Hľadáme SEO projektového manažéra, hovoríš rečou klienta? Uvažuješ o marketingu ako celku?

Máš chuť na nové výzvy, nebojíš sa veľkých medzinárodných projektov, chceš riadiť vlastný tím a v oblasti SEO sa pohybuješ už dlhšiu dobu? Do nášho SEO tímu hľadáme osobnosť, ktorá prevezme opraty na poste lídra oddelenia. Ak Ťa oslovujú značky ako GymBeam, eyerim, EXIsport, Muziker alebo TonerPartner, a chcel by si sa podpísať pod ich kampane v online priestore, tak neváhaj . Možno čakáme práve na teba!!!

Myslíme vo veľkom

Každý veľký projekt so sebou prináša množstvo požiadaviek na ľudské a iné zdroje. Výsledky odvedenej práce sú priamym odtlačkom, ktorý po sebe zanechávajú zúčastnení hráči.

„Máš chuť rozvíjať sa a makať na medzinárodných projektoch? V ui42 si každý nájde svoj projekt, ktorý mu padne ako ušitý na mieru a kde môže naplno rozvíjať všetky svoje skúsenosti a znalosti. Každý z nás je unikátny a dokáže priniesť do tímu iný pohľad, postupy a neopakovateľné vízie, niekto z nich však musí vymodelovať jeden spoločný výsledok “

Pozitívnym výsledkom tohto vzorca, je aj úspešný e-shop s okuliarmi eyerim, ktorý za tri roky svojej existencie expandoval do 19 krajín po celom svete. Približne pred rokom sme v uičku prebrali PPC kampane tohto projektu v Škandinávii a strednej Európe. Správne nastavená optimalizácia kampaní a Magic Scriptu pomohla znížiť PNO a zvýšiť tržby. ,Neskôr sme prešli aj k správe porovnávačov a on page technických zadaní potrebných v rámci optimalizácie pre vyhľadávače. Vzájomná spolupráca s eyerim pokračuje aj v súčasnosti, kedy sa sústredíme najmä na globálne technické riešenia vo všetkých krajinách, tvorbu obsahu a PR/linkbuilding. 

Tu sa samozrejme nezastavíme a budeme ďalej hľadať cestičky ako budovať a rozširovať ich značku v medzinárodnom trhovom priestore.

Z domova do celého sveta

Nemenej zaujímavou výzvou je aj známy slovenský predajca športového oblečenia a doplnkov EXIsport. Jeho expanzné plány v online sektore zahŕňajú minimálne jeden exportný trh v aktuálnom roku a my pritom nebudeme chýbať. Ruku k dielu na tomto projekte prikladáme najmä správou AdWords kampaní, tvorbou marketingového obsahu, newsletterov, optimalizáciou pre porovnávače a SEO. Projekt je skvelou príležitosťou pre všetkých odvážlivcov, ktorí sa neboja vstúpiť do neprebádaných vôd.

Stálicou na medzinárodnej scéne je slovenský hudobný e-shop Muziker, ktorý v súčasnosti pôsobí už v 26 krajinách po celom svete. Pre tento internetový obchod už niekoľko mesiacov spravujeme AdWords kampane v Poľsku, Maďarsku a Rumunsku. V súčasnosti pripravujeme novú stratégiu SEO, ktorej hlavným cieľom je zvýšenie organického obratu.

„Ak si však myslíš, že je to viac menej všetko, tak si buď istý, že v skutočnosti je toho omnoho viac. Máme množstvo ďalších, menších či väčších partnerov, na ktorých nezabúdame a ich kampane spravujeme s rovnakou starostlivosťou, bez ohľadu na ich rozsah“

Hľadáme lídra s inštinktom pre SEO

Súčasťou otvorenej pracovnej pozície, ktorú v súčasnosti opúšťa jeden z našich šikovných SEO seniorov Michal Královič, je nielen cit a talent pre SEO- je to práca s ľuďmi, ktorých budeš viesť, inšpirovať a motivovať. V praxi často platí pravidlo, že každého manažéra nemožno považovať za skutočného lídra. Vedenie ľudí nie je jednouchou úlohou a vyžaduje si veľa úsilia a pochopenia. V rámci spomínaného modelu partnerskej spolupráce je dôležité, aby si dokázal vybudovať dôveru nielen u klienta ale aj u ľudí vo svojom tíme.

„Na uvoľnenú pracovnú pozíciu hľadáme vizionára s odvážnymi ambíciami, ktorého srdce bije pre SEO.“

Líder, ktorého radi privítame v našich radoch, prichádza na trh v čase, kedy už všetci ostatní balia kufre. On však vidí namiesto chaosu skvelú príležitosť, ktorej sa pevne chytí a už ju nepustí. V rámci konceptu slobodnej firmy sme v ui42 otvorení novým nápadom a netradičným modelom spolupráce. Hľadáme preto medzi seba ľudí, ktorí sa neboja nových výziev, dokážu sa naladiť na prichádzajúce trendy a dôverujú si aj pri zvládaní náročných scenárov. Zároveň si však udržujú pozitívne ladenie myslenia a vytvárajú okolo seba atmosféru pohody. Toto všetko nájde každý záujemca o spoluprácu aj u nás.

“Do práce predsa chceme chodiť s úsmevom, no nie?!” :)

Predávame štafetu

Každá životná zmena podlieha určitým zákonitostiam a tak sa aj v ui42 pomaly lúčime s Michalom. Jeho pôsobenie v ui42 bolo pre nás všetkých veľkým prínosom a aj touto cestou by sme sa mu chceli poďakovať za výborne odvedenú prácu a dosiahnuté výsledky. Každý koniec je začiatkom niečoho nového a aj odchodom Michala z firmy sa tak otvára príležitosť pre niekoho iného, kto po ňom prevezme štafetu teamleadera a vloží do nášho SEO oddelenia kus seba.

Ak sa vidíš ako leader a človek, ktorý by mohol byť zodpovedný za takéto našlapané kampane, neváhaj nás kontaktovať na e-mailovej adrese: kariera@ui42.sk, dáme si spolu obed alebo kávu a zistíme, či sme naladení na jednej vlne.