Automatizované odporúčania produktov

Nechajte vyletieť svoj web do oblakov a buďte o krok vpred pred konkurenciou. Implementujte umelú inteligenciu na svoj e-shop ešte dnes a zvýšte tak jeho výkonnosť efektívnym cross-sellom a up-sellom. 

Automatizované odporúčania produktov sú pre e-shoperov veľkým prínosom, pretože umožňujú ponúkať zákazníkom produkty, ktoré by sa im mohli páčiť, ešte pred tým, ako si niečo kúpia. Využitie odporúčacieho nástroja na báze umelej inteligencie vám teda môže pomôcť zlepšiť vzťah so zákazníkmi a zvýšiť predaj. Takže ak chcete zvýšiť úspešnosť vášho e-shopu a zlepšiť zážitok z nakupovania pre vašich zákazníkov, môže byť implementácia tohto nástroja pre vás veľkým plusom.

E-shopy, ktorým pomáhame rásť vďaka AI

Prečo práve umelá inteligencia od ui42?

Automatizácia

Automatizácia

šetrí čas a zrýchľuje prácu

Vyššia relevancia

Vyššia relevancia

v porovnaní s generickým odporúčaním

Sezónnosť

Sezónnosť

odporúčania aktuálne k obdobiam

Vyšší počet objednávok

Vyšší počet objednávok

vyšší konverzný pomer

Viac videných produktov

Viac videných produktov

zvýšenie CTR pri produktoch

Cross-selling

Cross-selling

zobrazovanie relevantných produktov k aktivite každého užívateľa

Ako si môžete predstaviť odporúčací nástroj na báze umelej inteligencie? Využívajte automatizované odporúčania produktov a kráčajte s inováciami a buďte o krok pred konkurenciou. Zistite, prečo by automatizované odporúčania na vašom webe nemali chýbať.

Martin Krupa: Ako vyzerá odporúčací nástroj na báze umelej inteligencie v praxi

Využite možnosť automatizovaných odporúčaní na 30 dní zadarmo!

Zefektívnite svoj online biznis vďaka umelej inteligencii od ui42, ktorá pomôže vášmu e-shopu priniesť:

 • úsporu času, ktorý je potrebný na opakujúcu sa správu odporúčaných produktov
 • personalizované odporúčania pre vašich zákazníkov
 • väčšiu mieru preklikov (CTR) a vyšší konverzný pomer (CR) v porovnaní s generickými odporúčaniami

FAQ / Často kladené otázky

 1. Áno, používanie odporúčacieho nástroja nie je podmieňované žiadnym konkrétnym CMS. 
 1. Cena za mesačnú licenciu za používanie závisí od veľkosti e-shopu a počtu requestov, pričom 1 request = 0,00199 EUR. Prvý testovací mesiac však máte u nás zadarmo a nezaväzuje vás k ďalšej spolupráci.
 1. Je to veľmi individuálne a závisí to od infraštruktúry e-shopu, konkrétneho CMS a jeho technických možností a obmedzení. Implementácia môže trvať od 2 do 14 pracovných dní.
 1. Nie, nástroj prepočítava svoje predikcie na samostatnom a rýchlom serveri. Jeho využívaním nedochádza k spomaleniu odozvy webstránky ani k inému negatívnemu zásahu, práve naopak, prináša mnohé benefity ako zvýšenie počtu zobrazených stránok, predĺženie interakcie s e-shopom, zvýšenie priemernej hodnoty objednávky či zvýšenie počtu objednávok na 1 zákazníka.
 1. Náš odporúčací nástroj používa iba anonymizované dáta, a preto je bezpečný. Nezapisuje žiadne dáta do cookies a na odporúčanie používa zašifrovanú komunikáciu medzi serverom a vašim e-shopom.
 2. Hoci využívame len kvalitné a zabezpečené servery, sme pripravení aj na prípadný výpadok komunikácie medzi nástrojom na odporúčanie produktov a e-shopom, ktorý v žiadnom prípade neoplyvní chod e-shopu. 
 3. Umelá inteligencia od ui42 teda neprináša e-shopu žiadne riziká, ktoré by súviseli s jeho využívaním.
 1. Naša AI technológia vykazuje výborné výsledky. Na jeho otestovanie máte prvý mesiac zadarmo, no ak by ste sa predsalen rozhodli odstúpiť od spolupráce, máte právo tak kedykoľvek písomne urobiť a to bez akejkoľvek finančnej pokuty.

Kontaktujte nás

Naša agentúra sa riadi pravidlami a princípmi Férového tendra.