Online podnikanie na dosah

Spojte sily s profesionálmi a využite jedinečnú možnosť 15% zľavy na naše marketingové služby a rozbehnite vaše online podnikanie naplno. ui42 je váš partner pre rast.

Online podnikanie na dosah

15% zľava pre klientov Tatra banka

Ak máte alebo si založíte živnostenský alebo podnikateľský účet v Tatra banke, dostanete od nás 15 % zľavu na služby performance marketingu. Zľavový kód zadajte do kontaktného formuláru.  

Sme digitálna agentúra

V ui42 sa neustále snažíme o to, aby boli naše služby čo najlepšie. To sa odráža v našich dlhoročných vzťahoch so zákazníkmi, ktorých priemerná dĺžka spolupráce na marketingových kampaniach je 3,5 roka.

Veríme v dlhodobé vzťahy

Pozrieť video

 • <p>úspešných projektov</p>

  1000 +

  úspešných projektov

 • <p><span style="font-weight: 400;">Priemerná dĺžka spolupráce </span></p>

  +10y

  Priemerná dĺžka spolupráce

 • Naše úspešné projekty

  One stop shop je komplexné riešenie, ktoré dokáže byť plnohodnotným partnerom pri zrode, vývoji a napokon i zahraničnej expanzii akéhokoľvek online projektu. Počnúc stabilným redakčným systémom pre projekty na mieru, cez prepracované UX testovanievývoj webov a aplikáciíB2B riešeniaprodukty umelej inteligencie, až po rozsiahlu škálu online marketingových aktivít

  Výhody spolupráce s ui42

  Bezproblémová spolupráca a komunikácia

  Bezproblémová spolupráca a komunikácia

  Spolupráca s one-stop shop agentúrou eliminuje potrebu koordinovať sa s viacerými agentúrami, zmluvnými partnermi alebo freelancermi. To zefektívňuje proces komunikácie a spolupráce, čím sa zabezpečuje, že všetci sú na rovnakej stránke a pracujú na spoločnom cieli.

  Stratégia založená na údajoch

  Stratégia založená na údajoch

  Ako one-stop shop agentúra poskytujeme zjednotený a integrovaný prístup k vašim digitálnym aktivitám. Analyzujme údaje z rôznych zdrojov a vytvárame stratégie založené na dátach, ktoré sú v súlade s vaším cieľovým publikom a obchodnými cieľmi.

  Nepretržitá podpora

  Nepretržitá podpora

  Poskytujeme nepretržitú podporu a údržbu, aby sme zaistili, že vaše webové stránky, marketingové kampane a celková online prítomnosť zostanú optimalizované a efektívne.

  Efektívnosť nákladov a optimalizácia zdrojov

  Efektívnosť nákladov a optimalizácia zdrojov

  Združením všetkých vašich digitálnych potrieb pod jednou strechou môžete ušetriť na režijných nákladoch spojených s riadením viacerých agentúr alebo freelancerov. To môže viesť k úsporám nákladov a lepšej optimalizácii zdrojov.

  Odborné poradenstvo a komplexné riešenia

  Odborné poradenstvo a komplexné riešenia

  Flexibilita

  Flexibilita

  Keď vaše podnikanie rastie a vyvíja sa, tak my sa prispôsobujeme vašim meniacim sa potrebám. Vieme tiež rozšíriť naše zdroje a odbornosť, aby sme podporili váš rast a nové iniciatívy.

  Kontaktujte nás

  Prosíme, zadajte promo kód od Tatra banka

  Naša agentúra sa riadi pravidlami a princípmi Férového tendra.

  Konzultácia zadarmo

  S čím by ste potrebovali pomôcť?

  Vyberte všetky možnosti, ktoré sa vás týkajú

  Potrebujete ešte s niečím pomôcť?

  Vyberte si ďalšiu oblasť

  Zanechajte nám na vás kontakt

  Formulár bol úspešne odoslaný.