Prečo mať e-shop na BUXUSe?

Rýchlosť a výkon

Rýchlosť a výkon

Pravidelne optimalizujeme BUXUS tak, aby sme vašim zákazníkom zabezpečili komfort v podobe rýchleho načítania e-shopu pri neobmedzenom počte produktov. 

B2B platforma

B2B platforma

Umožnite aj svojim veľkoobchodným zákazníkom objednávať tovar online, vďaka čomu ušetríte čas, peniaze a eliminujete chyby. Hromadné objednávky jednoduchým importom do BUXUSu či individuálne ceny a iné špecifické funkcionality zabezpečia vašim odberateľom efektívny nákup. Napájame sa na rôzne platobné brány, či účtovné a skladové softvéry ako Abra, Money, Pohoda, a i.

Použiteľný dizajn

Použiteľný dizajn

Kreslíme dizajn, ktorý predáva. Naši UX dizajnéri kreslia moderný a funkčný dizajn s prehľadnou štruktúrou, ktorý spĺňa súčasné trendy.

Prepojenie na informačné systémy

Prepojenie na informačné systémy

BUXUS je pripravený na prepojenie akéhokoľvek externého softvéru a zabezpečí tak obojsmernú synchronizáciu dát. Máme skúsenosti s prepojením rôznych ERP a CRM systémov, ale aj platobných brán či dopravcov.

Správa viacerých e-shopov

Správa viacerých e-shopov

V prípade, že spravujete viacero e-shopov či webov, BUXUS vám ich dovolí pohodlne spravovať z jedného administračného prostredia.

Bezpečnosť

Bezpečnosť

Pri tvorbe webov dbáme na maximálne zabezpečenie či už sa jedná o samotnú autentifikáciu alebo nasadenie SSL certifikátu. Vaši zákazníci tak nemusia obávať zaplatiť za tovar prostredníctvom platobnej brány.

Multijazyčný a multidoménový e-shop

Multijazyčný a multidoménový e-shop

Podporujeme rast našich klientov, a preto je BUXUS pripravený na správu webov na rôznych doménach, vo viacerých jazykoch a  menách. 

Podpora marketingu

Podpora marketingu

V administrácii BUXUSu viete jednoducho exportovať produkty do cenových porovnávačov, upravovať url adresy, vytvárať newslettrové kampane s vlastným dizajnom alebo ponúknuť vašim zákazníkom darčekové poukážky. 

Vývoj na mieru

Vývoj na mieru

BUXUS poskytuje neobmedzenú rozšíriteľnosť a flexibilitu. Tím našich programátorov vám naprogramuje akúkoľvek funkcionalitu na mieru, čím odlíšte svoj e-shop od konkurencie. 

Ukážkové projekty

Chcete sa o BUXUSe dozvedieť viac?

Ozvite sa nám. Radi si s vami dohodneme nezáväznú konzultáciu a stretneme sa osobne, alebo sa spojíme online.