Prečo chcieť práve BUXUS?

Rýchlosť a výkon

Rýchlosť a výkon

BUXUS je optimalizovaný tak, aby zvládol prezentovať stránky od najmenších až po e-shopy s tisíckami produktov a vy pritom neotrávite svojich návštevníkov dlhým čakaním.

Skúsenosti

Skúsenosti

BUXUS vyvíjame už viac ako 20 rokov a neustále ho vylepšujeme podľa aktuálnych trendov a potrieb našich klientov z rôznych odvetví - e-shopy, cestovné kancelárie, štátna správa a mnohé iné.

Bez starosti o prevádzku

Bez starosti o prevádzku

Väčšina stránok s BUXUS CMS je prevádzkovaných na serveroch v našej správe, optimalizovaných tak, aby Váš web išiel vždy na plný výkon. Zároveň máte telefonickú či e-mailovú podporu pre otázky ohľadom systému a nahlasovanie prípadných nedostatkov.

Pomáha makretingu

Pomáha makretingu

Okamžite publikujte svoje produkty na cenových porovnávačoch ako Heureka, Pricemania, Zbozi.cz alebo Google Merchant. Ponúknite svojim zákazníkom zľavové kupóny, dopravu zdarma a iné.

Pripravený na expanziu

Pripravený na expanziu

Podporujeme rast našich klientov, a preto je BUXUS pripravený na správu webov vo viacerých jazykoch aj menách. Z jedného miesta môžete pohodlne spravovať aj niekoľko domén alebo stránok.

Bezpečnosť

Bezpečnosť

Prepracovaný systém administrátorských práv zabezpečí, aby mal každý používateľ prístup len tam, kam si želáte. BUXUS Vám zároveň zabezpečí, aby viacerí používatelia nepracovali naraz na rovnakej stránke a neovplyvnili si tak navzájom prácu.

Flexibilita a otvorenosť

Flexibilita a otvorenosť

BUXUS je pripravený prispôsobiť sa Vašim potrebám a nebude vás obmedzovať v tom, ako máte spravovať svoj web. Využiť na to môžete náš skúsený BUXUS tím alebo vlastných developerov.

Prepojenie na partnerské služby

Prepojenie na partnerské služby

Ponúknite svojim zákazníkom platobné a doručovacie metódy, ktoré im vyhovujú. BUXUS má pripravenú integráciu na viacero platobných brán, kuriérske spoločnosti na Slovensku aj zahraničí a na ekonomické či ERP systémy.

Jednoduchý prenos dát

Jednoduchý prenos dát

Sme pripravení importovať Vaše existujúce dáta o produktoch a používateľoch. Rovnako jednoducho vie podľa Vašich požiadaviek dáta BUXUS exportovať.

Kto používa BUXUS?

Funkcie stránok na BUXUS CMS

Dynamické kategórie

Vďaka dynamickým kategóriám môžete bez nutnosti programovania vytvoriť novú stránku s produktami podľa vami zadefinovaného pravidla. Chcete napríklad ponúkať produkty do 15 € na samostatnej URL? V CMS BUXUS je to otázka pár kliknutí.

Flexibilná štruktúra obsahu a typov stránok

Vytvorte štruktúru obsahu a stránok presne tak, ako potrebujete. Môžete používať neobmedzený počet typov stránok, od klasickej stránky cez produkty, kategórie, blogy alebo ďalšie, ktoré si zadefinujete.

Multijazyčnosť a multidoménovosť

Manažujte svoj obsah na ľubovoľnom počte domén a v rôznych jazykoch. BUXUS CMS je pripravený na preklad akéhokoľvek obsahu stránok.

Stavy stránok a pracovné postupy

Definujte svoj workflow v BUXUS CMS. Môžete spárovať základné i pokročilé stavy na mieru s Vašimi internými procesmi v rámci správy webstránky. Udajte, aké stavy stránok sú možné a kto ich môže nastavovať.

Jednoduchá a prehľadná správa objednávok

Spravujte objednávky jednoduchým, ale komplexným spôsobom. Využite rôzne nástroje a stavy BUXUS CMS na správu objednávok a posielanie do Vašich ERP a účtovníckych systémov.

Štruktúrované data a ďalšie nástroje

Každý SEO odborník potvrdí, že napísať pútavý titulok nestačí. CMS BUXUS podporuje pokročilé techniky ako napr. generovanie Structured data podľa štandardov vyhľadávača Google, generovanie sitemap, súboru robots.txt a iné. Všetko pre to, aby bol Váš web indexovaný tak, ako si želáte.

Názvy a popisy pre SEO

Rozhodnite, ako budú generované nadpisy a popisy pre SEO - použite ľubovoľnú informáciu z danej stránky alebo jednoducho nastavte šablónu pre všetky stránky rovnakého typu.

URL adresy vhodné pre SEO

Majte pod úplnou kontrolou tvar Vašich URL adries. Pre Vaše URL adresy môžete nastaviť vzory a aplikovať ich na všetky stránky rovnakého typu. V prípade potreby ich viete na jednotlivých stránkach meniť.

Bezpečný už vo svojom jadre

Chráňte svoje dáta s BUXUSom. Pravidelne testujeme BUXUS CMS, aby sme si boli istí, že náš systém je chránený proti útokom a neoprávnenému prístupu k Vašim dátam. XSS, CSRF, SQL injection - to sú len niektoré z bezpečnostných hrozieb, ktoré preverujeme.

Správa používateľských práv

Majte kontrolu nad tým, čo môže každý používateľ v BUXUS CMS vidieť, vytvárať alebo meniť. Práva môžete nastaviť na typoch stránok ako aj na ktorejkoľvek úrovni obsahovej štruktúry. Tieto práva môžu byť takisto dedené, čo znamená, že ich musíte nastaviť len raz.

Pripravený na rast

Nenechajte sa zastaviť. CMS BUXUS je pripravené na fungovanie aj keď Váš biznis narastie. Medzi našimi klientmi máme obchod s viac ako 8 miliónmi produktov, či web s vysokou návštevnosťou bežiaci na viacerých serveroch naraz.

Cache - vyrovnávacia pamäť

Používatelia neradi čakajú a rovnako sa na rýchlosť Vašej stránky pozerá Google. CMS BUXUS môže využívať niekoľko vrstiev cache, aby minimalizoval zdĺhavé načítavanie dát z databázy či externých zdrojov. Používame technológie ako Redis, Varnish a ďalšie.