Cenové porovnávače

Cenové porovnávače vám umožňujú porovnávať ceny vášho produktu s cenami vašich konkurentov. To môže viesť k tomu, že zákazníci si vyberú váš produkt, pretože je najlacnejší alebo má najlepšiu hodnotu.

Zlepšite konverzný pomer 

Pozrieť video

 • <p>Porovnávačov po EU&nbsp;</p>

  50 +

  Porovnávačov po EU 

 • <p>Online marketing projektov</p>

  89 +

  Online marketing projektov

 • Zvýšenie predajov

  Cenové porovnávače sú dôležitým nástrojom pre online podniky, ktoré chcú zvýšiť predaj. Poskytujú potenciálnym zákazníkom možnosť porovnať ceny a produkty od rôznych predajcov na jednom mieste. To môže viesť k zvýšeniu povedomia o značke a ku generovaniu nových zákazníkov.

  Zvýšenie predajov

  Získanie nových zákazníkov

  Cenové porovnávače si zobrazujú aj zákazníci, ktorí váš web nikdy predtým ešte nenavštívili. Ľudia, ktorí sa ocitnú na platforme porovnávača cien sú už vo fáze "DO" a tak pokiaľ sa nachádzate na prvých priečkach (napríklad na Heureke či Glami) a máte najlepšie podmienky, je veľká šanca, že nakúpia práve u vás.

  Získanie nových zákazníkov

  Sledovanie konkurencie

  Cenové porovnávače poskytujú  poznatky o cenových stratégiách konkurentov, čo umožňuje podnikom robiť informované rozhodnutia o vlastných cenových štruktúrach. Analýzou cenových trendov a ponúk konkurentov môžu podniky optimalizovať svoje ceny, aby zostali konkurencieschopné, prilákali viac zákazníkov a maximalizovali ziskové marže.

  Sledovanie konkurencie

  S akými cenovými porovnávačmi pracujeme?

  Kontaktujte nás

  Naša agentúra sa riadi pravidlami a princípmi Férového tendra.

  Konzultácia zadarmo

  S čím by ste potrebovali pomôcť?

  Vyberte všetky možnosti, ktoré sa vás týkajú

  Potrebujete ešte s niečím pomôcť?

  Vyberte si ďalšiu oblasť

  Zanechajte nám na vás kontakt

  Formulár bol úspešne odoslaný.