ui42 partner pre digitálny úspech

Hľadáte nové príležitosti pre rast a rozvoj vašej firmy? Získajte viac zákazníkov a zvýšte predaj s PPC reklamou! Presvedčíme vašich potenciálnych zákazníkov, aby u vás nakúpili. Vytvoríme efektívne PPC a bannerové kampane šité na mieru vašim potrebám. Zameriame sa na nákupné správanie vašich zákazníkov a oslovíme ich v pravý čas na správnom mieste. Nečakajte, kontaktujte nás a začnite profitovať z PPC reklamy už dnes!

ui42 partner pre digitálny úspech

Pozrieť video

 • <p>Expanzií do zahraničia</p>

  100 +

  Expanzií do zahraničia

 • <p>PPC projektov</p>

  200 +

  PPC projektov

 • Search kampane

  Generujú vaše kampane vo vyhľadávacej sieti množstvo impresií a klikov, avšak nedostatočnú návratnosť prostriedkov vynaložených na kredit? Od tých najdetailnejších nastavení a granulácie kampaní až po strategickú voľbu priorít - vaše kampane reorganizujeme k vyššiemu výkonu a kontinuálnemu rastu.

  Lomax + 110% obratu

  Search kampane

  Shopping kampane

  Disponujete širokým sortimentom produktov z rôznych kategórií zaujímavých pre vašich potenciálnych zákazníkov? Zobrazte im svoju ponuku v podobe product listing reklamy s obrázkom a ďalšími informáciami o produkte v momente vyhľadávania konkrétneho modelu alebo riešenia špecifického problému.

  Najšport + 99 % obratu

  Shopping kampane

  Display & Remarketing kampane

  Potrebujete zvýšiť povedomie o vašej značke u relevantných publík? Vyvinuli ste unikátny produkt, ktorý zatiaľ nedosahuje potrebnú hľadanosť kľúčových slov na svojom trhu? Alebo je na vašom webe vysoké percento nákupov, ktoré končia v nákupnom košíku bez uzatvorenia objednávky ako nevyužitá príležitosť? Riešením pre vás bude bannerová reklama v obsahovej sieti.

  Display & Remarketing kampane

  Iné reklamné siete

  Pôsobíte alebo zvažujete vstup na špecifický trh vo vybraných krajinách, kde majú silné postavenie aj iné reklamné siete? Zameriavate sa na úzko špecifické publiká a témy, ako sú napr. štátni zamestnanci, zariaďovanie domácnosti a pod.? Bol váš produkt zamietnutý v konkrétnej reklamnej sieti z dôvodu reklamných politík, hoci je riadne registrovaný k predaju? Vyskúšajte sklik, bing reklamu, etarget, glami, favi a ďalšie.

  Iné reklamné siete

  Analytika

  Pre presné zhodnotenie efektivity marketingových kampaní je potrebné správne nastavenie pravidelného merania a vyhodnocovania cieľov, vrátane atribúcie podielu jednotlivých kanálov, ktoré prispeli ku konverzii na ceste užívateľa k nej. Tá sa stáva čoraz dlhšou a zložitejšou s čoraz vyšším počtom touchpointov a mikrokonverzií, ktoré ho postupne motivujú k naplneniu cieľa.

  Analytika

  Nechajte sa presvedčiť našimi výsledkami. Vďaka dôkladnému e-commerce auditu, UX výskumu a pochopeniu zákazníka sme vytvorili komplexnú marketingovú stratégiu, ktorá zabezpečila klientovi nevídané výsledky.

  Aké sú výhody PPC reklamy?

  Cielenie

  Cielenie

  PPC reklamy vám umožňujú zacieliť vaše reklamy na konkrétne demografické údaje, záujmy a správanie, čo zaručuje, že vaše posolstvo osloví správne publikum. Tento cielený prístup maximalizuje účinnosť vášho reklamného rozpočtu.

  Optimalizácia v reálnom čase

  Optimalizácia v reálnom čase

  PPC kampane sa môžu optimalizovať v reálnom čase, čo vám umožňuje vykonávať úpravy na základe údajov o výkonnosti a trhových trendoch. Tento dynamický prístup zabezpečuje, že vaše kampane zostanú efektívne a konkurencieschopné.

  Rýchle výsledky

  Rýchle výsledky

  PPC reklama je známa svojou schopnosťou generovať rýchle výsledky. Na rozdiel od organického SEO, ktoré môže trvať mesiace, kým sa prejavia viditeľné efekty, PPC reklamy môžu začať priťahovať návštevníkov a generovať potenciálnych zákazníkov takmer okamžite.

  Globálny dosah

  Globálny dosah

  PPC kampane sa môžu zamerať na používateľov po celom svete, čo vám umožňuje rozšíriť váš dosah mimo vášho miestneho trhu a osloviť nové skupiny zákazníkov.

  Merateľné výsledky

  Merateľné výsledky

  PPC kampane sú merateľné a poskytujú vám podrobné informácie o výkonnosti kampaní. Môžete sledovať metriky, ako sú kliknutia, zobrazenia, konverzie a náklady na získanie (CPA), aby ste mohli posúdiť účinnosť vašich kampaní a robiť rozhodnutia založené na dátach.

  Kontrolovateľný rozpočet

  Kontrolovateľný rozpočet

  Sme one-stop shop digitálna agentúra, pretože ponúkame kompletné digitálne riešenia pre našich klientov na jednom mieste. To znamená, že poskytujeme široké spektrum služieb z oblasti digitálneho marketingu, vrátane tvorby webových stránok, optimalizácie pre vyhľadávače (SEO), používateľskej skúsenosti (UX), správy sociálnych sietí, PPC reklamy, e-mailového marketingu a mnohých ďalších služieb.

  Vieme vám tak poskytnúť celkovú digitálnu stratégiu, ktorá zabezpečí efektívnu koordináciu všetkých digitálnych kanálov, čo povedie k vášmu úspechu nielen v online prostredí.

  PPC reklama je jedným z najpoužívanejších nástrojov online marketingu. Z anglického prekladu “pay per click” vyplýva, že za ňu inzerent platí až v momente, keď používateľ na reklamné zdelenie klikne. PPC kampane majú rôzne formáty, ktoré môžete prispôsobovať podľa svojich potrieb. Chcete sa dozvedieť viac?

  Expanzia na zahraničné trhy

  Hľadáte nové príležitosti pre rast a rozvoj vašej firmy? Ste pripravení rozšíriť svoju prítomnosť na zahraničnom trhu? Pomôžeme vám objaviť potenciál expanzie zo Slovenska do zahraničia. Rozšírenie na nový trh môže byť váš nový zdroj obratov.

  PPC na zahraničné trhy

  Pozrieť video

 • <p>Expanzií do zahraničia</p>

  100 +

  Expanzií do zahraničia

 • <p>Online marketing projektov</p>

  200 +

  Online marketing projektov

 • Náš tím

  FAQ / Často kladené otázky

  1. PPC znamená Pay-Per-Click, ciže zaplatíte až za kliknutie na vašu reklamu. Je to efektívna reklama, kde si vyberiete kľúčové slová, ktoré sú relevantné pre váš produkt alebo službu a vaša reklama sa následne zobrazí tým ľuďom, ktorí reálne vyhľadávajú vaše služby. 

  1. PPC agentúra sa špecializuje na vytváranie a správu PPC kampaní pre podniky. Freelanceri sú jednotlivci, ktorí pracujú nezávisle na vytváraní a správe PPC kampaní. PPC agentúra, akou je ui42, má tím odborníkov, ktorí poskytujú komplexnejšie a personalizovanejšie služby ako freelanceri. Medzi výhody PPC agentúry patrí napríklad expertíza, úspora času, nákladová efektívnosť či škálovanie.

  1. Pri výbere PPC agenúry by ste mali určite myslieť na jej skúsenosti, úspešné projekty, portfólio, spôsob komunikácie a v konečnom dôsledku cenu služieb. 

  Konzultácia zdarma

  Naša agentúra sa riadi pravidlami a princípmi Férového tendra.

  Konzultácia zadarmo

  S čím by ste potrebovali pomôcť?

  Vyberte všetky možnosti, ktoré sa vás týkajú

  Potrebujete ešte s niečím pomôcť?

  Vyberte si ďalšiu oblasť

  Zanechajte nám na vás kontakt

  Formulár bol úspešne odoslaný.