Search kampane

Generujú vaše kampane vo vyhľadávacej sieti množstvo impresií a klikov, avšak nedostatočnú návratnosť prostriedkov vynaložených na kredit? Od tých najdetailnejších nastavení a granulácie kampaní až po strategickú voľbu priorít - vaše kampane reorganizujeme k vyššiemu výkonu a kontinuálnemu rastu.

Search kampane

Shopping kampane

Disponujete širokým sortimentom produktov z rôznych kategórií zaujímavých pre vašich potenciálnych zákazníkov? Zobrazte im svoju ponuku v podobe product listing reklamy s obrázkom a ďalšími informáciami o produkte v momente vyhľadávania konkrétneho modelu alebo riešenia špecifického problému.

Shopping kampane

Display & Remarketing kampane

Potrebujete zvýšiť povedomie o vašej značke u relevantných publík? Vyvinuli ste unikátny produkt, ktorý zatiaľ nedosahuje potrebnú hľadanosť kľúčových slov na svojom trhu? Alebo je na vašom webe vysoké percento nákupov, ktoré končia v nákupnom košíku bez uzatvorenia objednávky ako nevyužitá príležitosť? Riešením pre vás bude bannerová reklama v obsahovej sieti.

Display & Remarketing kampane

Iné reklamné siete

Pôsobíte alebo zvažujete vstup na špecifický trh vo vybraných krajinách, kde majú silné postavenie aj iné reklamné siete? Zameriavate sa na úzko špecifické publiká a témy, ako sú napr. štátni zamestnanci, zariaďovanie domácnosti a pod.? Bol váš produkt zamietnutý v konkrétnej reklamnej sieti z dôvodu reklamných politík, hoci je riadne registrovaný k predaju? Vyskúšajte sklik, bing reklamu, etarget, glami, favi a ďalšie.

Iné reklamné siete

Analytika

Pre presné zhodnotenie efektivity marketingových kampaní je potrebné správne nastavenie pravidelného merania a vyhodnocovania cieľov, vrátane atribúcie podielu jednotlivých kanálov, ktoré prispeli ku konverzii na ceste užívateľa k nej. Tá sa stáva čoraz dlhšou a zložitejšou s čoraz vyšším počtom touchpointov a mikrokonverzií, ktoré ho postupne motivujú k naplneniu cieľa.

Analytika

Sme one-stop shop digitálna agentúra, pretože ponúkame kompletné digitálne riešenia pre našich klientov na jednom mieste. To znamená, že poskytujeme široké spektrum služieb z oblasti digitálneho marketingu, vrátane tvorby webových stránok, optimalizácie pre vyhľadávače (SEO), používateľskej skúsenosti (UX), správy sociálnych sietí, PPC reklamy, e-mailového marketingu a mnohých ďalších služieb.

Vieme vám tak poskytnúť celkovú digitálnu stratégiu, ktorá zabezpečí efektívnu koordináciu všetkých digitálnych kanálov, čo povedie k vášmu úspechu nielen v online prostredí.

Projekty, ktorým pomáhame rásť v online priestore

Potrebujete pomôcť s PPC reklamou?

Naša agentúra sa riadi pravidlami a princípmi Férového tendra.