Nechajte sa presvedčiť našimi výsledkami. Vďaka dôkladnému e-commerce auditu, UX výskumu a pochopeniu zákazníka sme vytvorili komplexnú marketingovú stratégiu, ktorá zabezpečila klientovi nevídané výsledky.

Správa sociálnych sietí

Hľadáte ako by ste ešte mohli rásť? Na sociálnych sieťach sú štyri a pol miliardy ľudí globálne, pričom na Slovensku využívajú Facebook približne tri milióny užívateľov. Či už ide o Facebook, Instagram, LinkedIn či TikTok, pomôžeme vám získať fanúšikov a spraviť z nich zákazníkov.

Správa sociálnych sietí

Reklama na Facebooku a Instagrame

Tvorba, optimalizácia a analýza Facebook reklamy predstavuje väčšiu výzvu než sa na prvý pohľad môže zdať. Naši marketérišpecialisti na výkonnostné aj brandové kampane, ktorých kombinácia tvorí nenahraditeľný marketingový celok.

Reklama na Facebooku a Instagrame

Správa technických prvkov

V ui42 sa riadime dátami, a preto je nevyhnutné ich pravidelne aktualizovať a prispôsobovať rýchlemu vývoju trhu a parametrov sociálnych sietí. Postaráme sa vám o správu konverzných udalostí, databáz a publík či feedov a katalógov. Nie je nám cudzí Pixel ani pojmy ako agregované meranie udalostí.

Správa technických prvkov

Tvorba obsahu a Copywriting

Či už ide o pútavú grafiku alebo zmyslupný copywriting, investovať do obsahu sa oplatí. Pripravíme vám na mieru ušitú content stratégiu obsahujúcu konkrétny a efektívny plán, ktorý usmerní vaše kroky na správnu cestu. Analýzou príspevkov zistíme najvýkonnejší obsah a ušetríme vám čas plánovaním príspevkov na všetkých sociálnych sieťach. 

Tvorba obsahu a Copywriting

E-mail Marketing

Napriek tomu, že je e-mail marketing jednou z najstarších foriem digitálnej komunikácie, tak je stále považovaný za najefektívnejší marketingový kanál, ktorý porazí aj sociálne siete, SEO či affiliate marketing. My vám pomôžeme so stratégiou, optimalizáciou a hlavne oslovením tých správnych leadov.

E-mail Marketing

Aké sú hlavné výhody marketingu na sociálnych sieťach?

Generovanie potenciálnych zákazníkov a predaj

Generovanie potenciálnych zákazníkov a predaj

Sociálne médiá slúžia aj ako cenný nástroj na generovanie potenciálnych zákazníkov a podporu predaja. Cielené reklamné kampane spojené s presvedčivým obsahom, ktorý ponúka hodnotu potenciálnym zákazníkom, môžu prilákať nových potenciálnych zákazníkov a povzbudiť ich k premene na platiacich zákazníkov.

Globálny dosah a rôznorodé publikum

Globálny dosah a rôznorodé publikum

Sociálne siete prekračujú geografické hranice a poskytujú firmám prístup ku globálnemu publiku. Prispôsobením obsahu a stratégií konkrétnym regiónom a demografickým údajom môžete efektívne osloviť rôznorodé publikum na celom svete.

Zapojenie zákazníkov

Zapojenie zákazníkov

Sociálne médiá podporujú priamy kontakt medzi podnikmi a ich zákazníkmi, čo umožňuje vytváranie zmysluplných spojení a budovanie vzťahov. Tým, že budeme aktívne reagovať na komentáre, riešiť problémy a zapájať sa do konverzácií vytvoríme pocit komunity, vybudujeme dôveru a udržíme si lojalitu zákazníkov.

Nákladová efektívnosť a škálovateľnosť

Nákladová efektívnosť a škálovateľnosť

Marketing na sociálnych sieťach je v porovnaní s tradičnými marketingovými kanálmi relatívne nákladovo efektívny, vďaka čomu je dostupný podnikom všetkých veľkostí. Okrem toho je možné kampane na sociálnych sieťach jednoducho zväčšiť alebo znížiť na základe rozpočtu a marketingových cieľov.

Zvýšené povedomie o značke

Zvýšené povedomie o značke

Komplexnosť spolupráce

Komplexnosť spolupráce

Sme one-stop shop digitálna agentúra, čo znamená, že okrem správy reklamných kampaní vám vieme pomôcť s použiteľnosťou webu, programovaním či automatizáciou procesov.

Kontaktujte nás

Naša agentúra sa riadi pravidlami a princípmi Férového tendra.