Správa sociálnych sietí

Hľadáte ako by ste ešte mohli rásť? Na sociálnych sieťach sú štyri a pol miliardy ľudí globálne, pričom na Slovensku využívajú Facebook približne tri milióny užívateľov. Či už ide o Facebook, Instagram, LinkedIn či TikTok, pomôžeme vám získať fanúšikov a spraviť z nich zákazníkov.

Kontaktujte nás
Správa sociálnych sietí

Správa reklamy

Tvorba, optimalizácia a analýza Facebook reklamy predstavuje väčšiu výzvu než sa na prvý pohľad môže zdať. Naši marketéri sú špecialisti na výkonnostné aj brandové kampane, ktorých kombinácia tvorí nenahraditeľný marketingový celok.

Kontaktujte nás
Správa reklamy

Správa technických prvkov

V ui42 sa riadime dátami, a preto je nevyhnutné ich pravidelne aktualizovať a prispôsobovať rýchlemu vývoju trhu a parametrov sociálnych sietí. Postaráme sa vám o správu konverzných udalostí, databáz a publík či feedov a katalógov. Nie je nám cudzí Pixel ani pojmy ako agregované meranie udalostí.

Kontaktujte nás
Správa technických prvkov

Tvorba obsahu a Copywriting

Či už ide o pútavú grafiku alebo zmyslupný copywriting, investovať do obsahu sa oplatí. Pripravíme vám na mieru ušitú content stratégiu obsahujúcu konkrétny a efektívny plán, ktorý usmerní vaše kroky na správnu cestu. Analýzou príspevkov zistíme najvýkonnejší obsah a ušetríme vám čas plánovaním príspevkov na všetkých sociálnych sieťach. 

Kontaktujte nás
Tvorba obsahu a Copywriting

E-mail Marketing

Napriek tomu, že je e-mail marketing jednou z najstarších foriem digitálnej komunikácie, tak je stále považovaný za najefektívnejší marketingový kanál, ktorý porazí aj sociálne siete, SEO či affiliate marketing. My vám pomôžeme so stratégiou, optimalizáciou a hlavne oslovením tých správnych leadov.

Kontaktujte nás
E-mail Marketing

Projekty, ktorým pomáhame rásť v online priestore

Potrebujete pomôcť so sociálnymi sieťami?