Expanzia na zahraničné trhy

Hľadáte nové príležitosti pre rast a rozvoj vašej firmy? Ste pripravení rozšíriť svoju prítomnosť na zahraničnom trhu? Pomôžeme vám objaviť potenciál expanzie zo Slovenska do zahraničia. Rozšírenie na nový trh môže byť váš nový zdroj obratov.

Marketing na Sociálnych Sieťach

Pozrieť video

 • <p>Online marketing projektov</p>

  89+

  Online marketing projektov

 • <p>Expanzií do zahraničia</p>

  54+

  Expanzií do zahraničia

 • Nechajte sa presvedčiť našimi výsledkami. Vďaka dôkladnému e-commerce auditu, UX výskumu a pochopeniu zákazníka sme vytvorili komplexnú marketingovú stratégiu, ktorá zabezpečila klientovi nevídané výsledky.

  Správa sociálnych sietí

  Hľadáte ako by ste ešte mohli rásť? Na sociálnych sieťach sú štyri a pol miliardy ľudí globálne, pričom na Slovensku využívajú Facebook približne tri milióny užívateľov. Či už ide o Facebook, Instagram, LinkedIn či TikTok, pomôžeme vám získať fanúšikov a spraviť z nich zákazníkov.

  Správa sociálnych sietí

  Tvorba, optimalizácia a analýza Facebook reklamy predstavuje väčšiu výzvu než sa na prvý pohľad môže zdať. Naši marketéri sú špecialisti na výkonnostné aj brandové kampane, ktorých kombinácia tvorí nenahraditeľný marketingový celok.

  Výhody reklamy na Facebooku a Instagrame

  Správa technických prvkov

  V ui42 sa riadime dátami, a preto je nevyhnutné ich pravidelne aktualizovať a prispôsobovať rýchlemu vývoju trhu a parametrov sociálnych sietí. Postaráme sa vám o správu konverzných udalostí, databáz a publík či feedov a katalógov. Nie je nám cudzí Pixel ani pojmy ako agregované meranie udalostí.

  Správa technických prvkov

  Tvorba obsahu a Copywriting

  Či už ide o pútavú grafiku alebo zmyslupný copywriting, investovať do obsahu sa oplatí. Pripravíme vám na mieru ušitú content stratégiu obsahujúcu konkrétny a efektívny plán, ktorý usmerní vaše kroky na správnu cestu. Analýzou príspevkov zistíme najvýkonnejší obsah a ušetríme vám čas plánovaním príspevkov na všetkých sociálnych sieťach. 

  Tvorba obsahu a Copywriting

  E-mail Marketing

  Napriek tomu, že je e-mail marketing jednou z najstarších foriem digitálnej komunikácie, tak je stále považovaný za najefektívnejší marketingový kanál, ktorý porazí aj sociálne siete, SEO či affiliate marketing. My vám pomôžeme so stratégiou, optimalizáciou a hlavne oslovením tých správnych leadov.

  E-mail Marketing

  Aké sú hlavné výhody marketingu na sociálnych sieťach?

  Generovanie potenciálnych zákazníkov a predaj

  Generovanie potenciálnych zákazníkov a predaj

  Sociálne médiá slúžia aj ako cenný nástroj na generovanie potenciálnych zákazníkov a podporu predaja. Cielené reklamné kampane spojené s presvedčivým obsahom, ktorý ponúka hodnotu potenciálnym zákazníkom, môžu prilákať nových potenciálnych zákazníkov a povzbudiť ich k premene na platiacich zákazníkov.

  Globálny dosah a rôznorodé publikum

  Globálny dosah a rôznorodé publikum

  Sociálne siete prekračujú geografické hranice a poskytujú firmám prístup ku globálnemu publiku. Prispôsobením obsahu a stratégií konkrétnym regiónom a demografickým údajom môžete efektívne osloviť rôznorodé publikum na celom svete.

  Zapojenie zákazníkov

  Zapojenie zákazníkov

  Sociálne médiá podporujú priamy kontakt medzi podnikmi a ich zákazníkmi, čo umožňuje vytváranie zmysluplných spojení a budovanie vzťahov. Tým, že budeme aktívne reagovať na komentáre, riešiť problémy a zapájať sa do konverzácií vytvoríme pocit komunity, vybudujeme dôveru a udržíme si lojalitu zákazníkov.

  Nákladová efektívnosť a škálovateľnosť

  Nákladová efektívnosť a škálovateľnosť

  Marketing na sociálnych sieťach je v porovnaní s tradičnými marketingovými kanálmi relatívne nákladovo efektívny, vďaka čomu je dostupný podnikom všetkých veľkostí. Okrem toho je možné kampane na sociálnych sieťach jednoducho zväčšiť alebo znížiť na základe rozpočtu a marketingových cieľov.

  Zvýšené povedomie o značke

  Zvýšené povedomie o značke

  Komplexnosť spolupráce

  Komplexnosť spolupráce

  Sme one-stop shop digitálna agentúra, čo znamená, že okrem správy reklamných kampaní vám vieme pomôcť s použiteľnosťou webu, programovaním či automatizáciou procesov.

  Náš tím

  Sociálne médiá sú nevyhnutnou súčasťou každého moderného podnikania. Poskytujú jedinečnú príležitosť na budovanie vzťahov so zákazníkmi, propagáciu vašich produktov a služieb a generovanie predaja. Ako však predávať na sociálnych sieťach aby ste neotrávili svojich zákazníkov? 

  Kontaktujte nás

  Naša agentúra sa riadi pravidlami a princípmi Férového tendra.

  Konzultácia zadarmo

  S čím by ste potrebovali pomôcť?

  Vyberte všetky možnosti, ktoré sa vás týkajú

  Potrebujete ešte s niečím pomôcť?

  Vyberte si ďalšiu oblasť

  Zanechajte nám na vás kontakt

  Formulár bol úspešne odoslaný.