Táto kniha vám vysvetlí všetko, čo potrebujete vedieť o fungujúcom e-shope. Zložité technológie sú vysvetlené jednoducho a jasne, tak aby ich pochopil každý.

Obsahuje vyše 250 screenshotov s príkladmi zo slovenských e-shopov, viac ako 100 odkazov na užitočné online nástroje a niekoľko praktických príloh. Pokrytá je celá škála tém, ktoré sú pre      e-shop v súčasnom svete dôležité: online marketing, e-commerce CMS, UX, logistika, financie, automatizácia ako aj bezpečnosť.

Martin Krupa v nej zhrnul svoje vedomosti a hlavne skúsenosti z vyše 20 ročnej praxe s návrhom, výrobou, prevádzkou, rastom a exportom internetových obchodov. Je zakladateľom webovej agentúry ui42, portálu Profesia.sk, redakčného systému BUXUS a Slovenskej UX asociácie.

E-Knihu kúpite na:

#1

2x kniha týždňa na Martinuse

5.0/5

Hodnotenia čitateľov

#34

V celkovom hodnotení Martinusu

#4

Aktuálna dotlač knihy

1500ks

Počet vytlačených kusov

Čo o nej hovoria čitatelia?

Skvelá kniha pre každého, kto začína s eshopom alebo sa na to len chystá. Odporúčam, je nabitá know-how z online marketingu a jednoduchým jazykom vysvetľuje a pekne na príkladoch ilustruje veci z ecommerce a online marketingu.

Vilo

Kniha podporuje podnikanie, čo ma veľmi teší. Aj preto ju veľmi odporúčam nielen začínajúcim podnikateľom, ale aj študentom. ITčkárom dá kniha užitočný výhľad do podnikateľských aspektov internetových obchodov a manažérom zasa do technologických záležitostí. Hoci sa môžu zdať niektoré časti možno až príliš triviálne, realita je taká, že čertovo kopýtko je práve v detailoch. A v tom je kniha skvelá.

prof. Ing. Mária Bieliková, PhD.

Dekanka FIIT STU

Perfektne napísaná kniha, kde sú spomenuté všetky dôležité informácie od návrhu eshopu, jeho realizácie, cez online marketing až po tipy, vďaka ktorým sa dokáže eshop dostať na vyšší level alebo expandovať do zahraničia. V každej kapitole je vyobrazený reálny príklad + kopa odkazov na konkrétne nástroje. Kniha vhodná pre laikov a taktiež pre ostrieľaných harcovníkov. Odporúčam každému, kto:

- by chcel vlastniť eshop alebo už nejaký má, a chce ho posunúť na vyšší level

- pracuje v online agentúre

Daniel Hrotek

Martinova kniha je najucelenejší súbor informácií o možnostiach eshopu na Slovensku. Je to výborný sprievodca a checklist pre budovanie úspešného eshopu. Mnohých určite prekvapí z hľadiska odbornosti, a mne sa naozaj páči, že sú jednotlivé oblasti rozobraté dosť do hĺbky. Často prichádzam do styku s ľuďmi, ktorí odo mňa dopytujú kvalitný zdroj informácií z oblasti ecommerce, takže konečne som ho našiel.

Dalibor Cicman

CEO Gymbeam

Konzultácia zadarmo

S čím by ste potrebovali pomôcť?

Vyberte všetky možnosti, ktoré sa vás týkajú

Potrebujete ešte s niečím pomôcť?

Vyberte si ďalšiu oblasť

Zanechajte nám na vás kontakt

Formulár bol úspešne odoslaný.