Kompava aj vďaka SEO od ui42 prekonala ciele o 156%.

Hľadáte nové príležitosti pre rast a rozvoj vašej firmy? Ste pripravení rozšíriť svoju prítomnosť na zahraničnom trhu? Pomôžeme vám objaviť potenciál expanzie zo Slovenska do zahraničia. Rozšírenie na nový trh môže byť váš nový zdroj obratov.

Zdokonaľte svoje SEO

Pozrieť video

 • <p>Expanzií do zahraničia</p>

  54 +

  Expanzií do zahraničia

 • <p>Online marketing projektov</p>

  89 +

  Online marketing projektov

 • Vaša Lekáreň 470 % nárast návštevnosti vďaka SEO od ui42

  Vaša Lekáreň 470 % nárast návštevnosti vďaka SEO od ui42

  Vaša Lekáreň 470 % nárast návštevnosti vďaka SEO od ui42

  SEO audit

  Potrebujete zhodnotiť aktuálny stav svojej webovej stránky? Do detailov vám ju zanalyzujeme a nájdeme chyby, ktoré bránia lepšej organickej návštevnosti. Zameriame sa na dôležité on-page i off-page SEO faktory a navrhneme vhodné optimalizačné riešenia pre zaistenie lepších pozícií, a tým aj vyššej návštevnosti

  Ako organika narástla o +112% v obrate 

  SEO audit

  Technické SEO

  Technické SEO zahŕňa širokú škálu faktorov, od štruktúry webovej stránky a jej prispôsobenia pre mobilné zariadenia až po značky schém a rýchlosť stránky. Ponoríme sa do niektorých kľúčových pilierov technického SEO, ako je prehľadnosť webovej stránky, štruktúra URL, XML sitemapy, štruktúrované dáta alebo správa chýb. Technické SEO nie je len o tom, že si odškrtnete položky na zozname úloh; ide o vytvorenie pevného základu.

  110% nárast obratu aj vďaka SEO

  Technické SEO

  Analýza kľúčových slov

  Zistenie kvalitných kľúčových slov je dôležitou súčasťou optimalizácie webovej stránky. Pripravíme vám dôkladnú analýzu, na základe ktorej vyberieme najvyhľadávanejšie a najrelevatnejšie kľúčové slová pre vašu webovú stránku

  Analýza kľúčových slov

  Linkbuilding

  Budovanie spätných odkazov je proces získavania hypertextových odkazov z iných webových stránok na vaše vlastné. Tieto odkazy, známe aj ako spätné odkazy, majú významný vplyv na umiestnenie webovej stránky vo vyhľadávačoch. Sú ako hlasy dôvery od iných webových stránok, ktoré ručia za relevantnosť a kvalitu obsahu na vašej webovej stránke. Linkbuilding je preto nepretržitý proces, ktorý si vyžaduje čas a úsilie, a preto vám s tým radi pomôžeme.

  Linkbuilding

  Naše úspešné SEO projekty

  Výhody SEO

  Zlepšená viditeľnosť vo vyhľadávačoch

  Zlepšená viditeľnosť vo vyhľadávačoch

  Správna optimalizácia SEO môže pomôcť vašej webovej stránke získať vyššie pozície vo vyhľadávačoch, čím sa zlepší jej viditeľnosť pre potenciálnych zákazníkov.

  Zlepšená konverzná miera

  Zlepšená konverzná miera

  Správna optimalizácia SEO môže zlepšiť používateľskú skúsenosť na vašej webovej stránke a viesť k vyššej konverznej miere (počet návštevníkov, ktorí sa stanú zákazníkmi).

  Zvýšená konkurencieschopnosť

  Zvýšená konkurencieschopnosť

  Ak máte správne optimalizovanú webovú stránku, viete lepšie a efektívnejšie konkurovať iným podobnýmm webovým stránkam v rovnakej oblasti.

  Zvýšená organická návštevnosť

  Zvýšená organická návštevnosť

  Vyššie pozície vo vyhľadávačoch môžu viesť k väčšej organickej návštevnosti na webe. To znamená, že môžete získať viac kvalitných návštevníkov, ktorí sa pravdepodobnejšie stanú aj vašimi zákazníkmi.

  Komplexnosť spolupráce s ui42

  Komplexnosť spolupráce s ui42

  S ui42 ušetríte čas a peniaze, pretože naša agentúra je one-stop shop pre vaše digitálne potreby. Všetko, čo potrebujete, nájdete na jednom mieste a my sa prispôsobíme vašim individuálnym požiadavkám.

  Zlepšená celková efektivita marketingových kampaní

  Zlepšená celková efektivita marketingových kampaní

  Správna optimalizácia SEO môže tiež pomôcť zlepšiť efektivitu vašich marketingových kampaní a zvýšiť návratnosť investície.

  Ako zlepšiť SEO je otázka, ktorú si kladie každý e-shop alebo web, ak chce byť vo výsledkoch vyhľadávania na najklikanejších priečkach. Platí však, že pri organickom vyhľadávaní je čoraz ťažšie obsadiť prvé neplatené miesta. SEO – optimalizáciu pre vyhľadávače, rieši totiž aj konkurencia, ktorá chce o prvé miesta zabojovať. Zistite, ako to celé funguje a aké trendy v rámci optimalizácie odporúčajú SEO špecialisti pre najbližšie obdobie. 

  Kontaktujte nás

  Naša agentúra sa riadi pravidlami a princípmi Férového tendra.

  Konzultácia zadarmo

  S čím by ste potrebovali pomôcť?

  Vyberte všetky možnosti, ktoré sa vás týkajú

  Potrebujete ešte s niečím pomôcť?

  Vyberte si ďalšiu oblasť

  Zanechajte nám na vás kontakt

  Formulár bol úspešne odoslaný.