E - commerce

V oblasti e-commerce konzultácii kompletne zastrešujeme správu, prevádzku a rozvoj e-shopov. Postaráme sa o nastavenie a plnenie dohodnutých cieľov. Skoordinujeme nevyhnutné aktivity vrátane online marketingu, IT, vývoja a prevádzky e-shopu ako aj exportu na nové trhy. Naše e-shopy sú opakovane na špici súťaže ShopRoku od Heureky.

Softvér

Vyvíjame a prevádzkujeme webové aplikácie a e-shopy na mieru. Používame overené internetové technológie LAMP (Linux, Apache, MySQL, and PHP). Využívame pritom najmodernejšie postupy, vrátane code review, CI/CD, testovania cez PHPUnit a Selenium, penetračných testov. Kvôli rýchlosti používame niekoľko úrovní cache. Implementujeme vyhľadávanie s podporou slovenského skloňovania. Weby a e-shopy hostujeme na moderných a ekologických dedikovaných serveroch. Dlhodobo sa venujeme vývoju prvého slovenského CMS BUXUS.

Online Marketing

V oblasti online marketingu sa venujeme najmä výkonnostnému marketingu, ktorý voláme provízny marketing. Naše kompetencie siahajú od nastavenia komplexnej marketingovej stratégie až po vyžmýkanie maximálneho výkonu z marketingových nástrojov a investícii do webu, PPC kampaní, porovnávačov, remarketingu, SEO optimalizácie a content marketingu. Máme know-how na export do zahraničia.

UX (zákaznícka skúsenosť)

K tvorbe zákazníckej skúsenosti (UX) pristupujeme komplexne, aby finálne produkty a služby zákazníci ľahko a radi používali a dosahovali nimi požadované ciele. V tomto procese ponúkame všetky postupy a nástroje nevyhnutné v jednotlivých krokoch UX dizajnu: zákaznícky výskum, tvorbu konceptov a ideí, skicovanie a prototypovanie, návrh UI, grafický dizajn a optimalizáciu konverzií (testovanie použiteľnosti vo vlastnom UX labe, A/B testovanie, webovú analytiku).

Kto je a čo je vlastne ui42?

Kto je a čo je vlastne ui42?

Sme súčasťou

    slovensko.digital