Website Story

Jedinečná online e-commerce konferencia, ktorá vznikla zo spolupráce ui42 a Slovenskej sporiteľne. Jej cieľom je inšpirovať a motivovať slovenských podnikateľov cez úspešné príbehy webov. 

Website Story

Kedy a na čo sa môžete tešiť na ďalšej Website Story?

3. novembra

úspešné príbehy webov, ktoré predávajú

tipy ako sa pripraviť na Q4

a to všetko online a zadarmo

Akým témam sa venujeme?

Program Website Story je nabitý zaujímavými analýzami a prognózami, ktoré hýbu (nielen) e-commerce svetom, skvelými radami a tipmi či informáciami o umelej inteligencii, user experience (používateľská skúsenosť), vývoji webov a e-shopov a v neposlednom rade aj o online marketingu.

Kto vystúpil na Website Story?

Archív

V rámci platformy #akonato prebehla na jar 2021 prvá online konferencia s názvom Website Story, ktorá bola voľným pokračovaním obľúbeného podujatia MastersGate. Do online priestoru sme sa spolu s partnerom Slovenská sporiteľňa presunuli z dôvodu pandémie koronavírusu. A aj keď sme takýto typ podujatia chystali po prvýkrát, dnes môžeme s hrdosťou povedať, že to celé vypálilo naozaj skvele. 

V poradí druhá Website Story sa niesla nielen v duchu TOP sezóny v e-commerce, ale aj UX či expanzie do zahraničia. Hoci všetci vieme, že Vianoce sa v internetových obchodoch začínajú už na jar, nikdy nie je neskoro načerpať inšpiráciu a vypočuť si dobré rady od predstaviteľov niekoľkých úspešných e-commerce projektov.

Po roku úspešnej spolupráce v rámci projektu sme sa rozhodli, že aj naďalej chceme inšpirovať zástupcov e-shopov a online marketérov. Po uplynulých vydaniach, ktorými rezonovala najmä situácia súvisiaca s koronakrízou a Black Friday ošiaľom, sme priniesli viac z čoraz častejšie skloňovanej umelej inteligencie a oblasti používateľskej skúsenosti – UX.