hľadáme talent, ponúkame voľnosť

Učíme kriticky myslieť.

Radi riešime príčinu problému.

Aktuálne príležitosti:

Junior tester webových aplikácií

Vieš hľadať chyby vo vytvorenom softvéri? Bavia ťa weby a všimneš si každý posunutý pixel? V tom prípade hľadáme práve teba na pozíciu part- time junior tester!

Tvojou náplňou bude testovať všetko, čo naši progamátori naprogramujú- preklikanie stránok, zhodnotenie funkcionality podľa zadania, ale aj napísanie Selenium testov...Sme mladý tím na krok od FIIT, pracujeme vo vlastnom CMS a máme množstvo zaujímavých projektov- stereotyp nehrozí:).

Ceníme si iniciatívny prístup, precíznosť a komunikatívnosť. Prispôsobíme si tvojmu rozvrhu aj skúškovému obdobiu, ak si študent:).

Napíš na kariera@ui42.sk a odštartuj svoju kariéru u nás!

E-commerce consultant

Dokážeš si predstaviť, že by si koordinoval e-commerce online marketing klienta ako svoj vlastný? Dokážeš sa do svojich projektov naplno vložiť a skvele sa v nich orientovať?

Vidíš sa už ako nový člen managementu v ui42?

Klikni sem, ak sa chceš dozvedieť viac!

SEO Manager/ Teamleader

Ak v sebe pociťuješ osobnosť temleadera, s chuťou viesť svoj vlastný tím , projekty a zároveň si špecialistom v SEO, tak nasledujúca pozícia je práve pre teba!!!

Klikni sem, ak sa chceš dozvedieť viac!

senior PPC špecialista

Vieš vybrať správne CTA, vždy si spomenieš na 3 kľúčové výhody oproti konkurentom a skenuješ PPC kampane nielen očami odborníka, ale aj zákazníka? Pýšiš sa Google Adwords a Analytics certifikáciou? Chceme Ťa!

Zisti, či si to ty!

Facebook PPC špecialista

Chceš sa rozvíjať v partii skúsených ľudí, ktorých všetko okolo performance na Facebooku jednoducho baví? Máš rád metriky, štatistiky a najmň stúpajúce grafy? :)

Staň sa súčasťou nášho Facebook Tímu!

stáž pre PPC nadšenca!

Nemusíš byť Google AdWords profík - naši ostrieľaní PPCčkári ho z teba urobia!Dôležité je byť iniciatívny, 1:1 prístup seniora a práca na parádnych projektoch sú samozrejmosť. 

Join the cool club!

Výberový proces

  • spíš svoje doterajšie skúsenosti do CV a pošli na kariera@ui42.sk

  • povedz, kto si, v motivačnom liste

  • ak zaujmeš, absolvuješ prvé kolo pohovoru (niekedy aj remote&online, ak je vzdialenosť väčšia), nasleduje odborný test/cvičná úloha a online osobnostný dotazník, a nakoniec ešte jedno stretnutie

  • záujem býva veľký a ak dlhšie čakáš na odpoveď, zvyčajne to znamená, že príde len poďakovanie (odmietnutie nie je prehra, len aktuálne nenastal “match”, budúcnosť je otvorená)

Pre študentov

Talentovaní študenti majú v ui42 vždy otvorené dvere. Ak máš záujem o stáž, absolventskú prax a študuješ vývoj webov, online marketing alebo eCommerce, pošli kreatívny motivačný list a dostaneš šancu učiť sa veci vo firme, ktorá vytvára online biznis od roku 1997.