A čo ponúka ui42 tebe?

Našu každodennú filozofiu:
Hraj tímovo = buď tým, s kým chce každý spolupracovať
Dodaj klientom kvalitnú a hotovú prácu = zažívaj hrdosť
Urob to tak, ako ty chceš, ale ber ohľad na kolegov = Zlepšuj sa

Okrem toho je pre nás dôležité férové odmeňovanie, nikdy nekončiace vzdelávanie, konferencie a workshopy, aby sme spolu rástli. Máme nezabudnuteľné firemné akcie, príjemný office pri Horskom parku s dvomi terasami, pravidelné firemné raňajky, aby sme pozdieľali novinky, hoci aktuálne len online, pretože veľa ľudí preferuje home-office.

Aktuálne voľné pozície

Konzultantka/ konzultant pre online biznis a webové technológie

Si komunikátorka/ komunikátor s vášňou pre online trh? Hľadáme "online& people& business" pozitívnu kolegyňu/kolegu, ktorý sa tak ako my nadchne tým, čo ui42 robí a ako dokáže posúvať eshopy a weby klientov dopredu.

Rozumieš eCommerce-u, máš skúsenosť s CMS-kami, vieš sa pozrieť na Google analytics, dokážeš zaujať a odprezentovať ponuku aj v angličtine? Neváhaj a ozvi sa na kariera@ui42.sk!

Pozri si viac info

PHP Web Developer

Máš rád PHP a náročné výzvy? Hľadáme full-stack web developera, ktorý sa chce pridať k neuveriteľnému tímu našich vývojárov!

Pozri si viac info

Account manažérka/ manažér

Koordinovať e-commerce online projekt/ eshop klienta ako svoj vlastný vyžaduje skúsenosť s GA, SEO, PPC kampaňami, ale najmä schopnosť porozumieť biznisu klienta.

Pozri si viac info

Nenašiel si čo hľadáš?

Talenty nám vždy urobia radosť. Ak si myslíš, že do uička určite patríš, napíš nám. Možno nás presvedčíš.

Daj o sebe vedieť!