Prečo práve ui42?

V ui42 sme kombináciou talentu, profesionality, pokory a hrdosti na svoju prácu. Nikto nie je dokonalý, no tímy a ich výsledky niekedy sú. Úlohy prispôsobujeme ľudom a nie naopak. Talent u nás vždy dostane svoj priestor :)

Aktuálne voľné pozície

Naše benefity

Podiel na zisku

Záleží nám na našich zamestnancoch a chceme, aby boli férovo odmeňovaní za svoju prácu. Preto sme sa rozhodli poskytnúť im možnosť podieľať sa na zisku firmy.

MultiSport karta

Každý zamestnanec má právo na vyvážený balans medzi prácou a voľným časom. Ten môžeš stráviť vo vybraných športoviskách a wellness centrách s MultiSport kartičkou.

Neodolateľná káva

Zabezpečíme ti nekonečný prísun magického kofeínového nápoja, ktorý ti určite zlepší deň.

Fexibilný pracovný čas

Nezáleží či si ranné vtáča alebo nočná sova, hlavné je že dodáš to čo máš včas a v požadovanej forme.

Športové udalosti

Bicykluješ? Beháš? Hráš volejbal alebo poker? U nás si určite vyberieš aspoň jeden z našich športových aj nešportových klubov.

Účasť na konferenciách

Ak sa chceš vzdelávať a zlepšovať vo svojom odbore a je na obzore nejaká konferencia, tak sa jej určite zúčastni. My ťa len podporíme.

Pracovné vybavenie

Od pracovnej stoličky, cez počítač až po hrnček na kávu ti u nás všetko zabezpečíme. Chýba ti niečo? Stačí povedať a vybavíme.

Priateľské a neformálne pracovné prostredie

Po týždni sa budeš cítiť ako keby si u nás pracoval už roky. Je v našej náture byť priateľský a neformálny.

Pet friendly

Tvoj domáci miláčik je u nás v office vítaný. No upozorňujeme ťa dopredu, že nebude chcieť odísť od toľkej pozornosti a škrabkania.

Nezabudnuteľné teambuildingy

Či už je to narodeninová oslava v office alebo poriadny teambuilding na chate, tak sú to jednoducho nezabudnuteľné spomienky.

Office v blízkosti Horského parku

Sídlime v blízkosti mestského parku, ktorý zaručuje príjemné prostredie plné stromov. Ak sa chceš vyvetrať alebo si ísť zabehať, tak stačí prejsť len 700 metrov.

Denný prísun vitamínov

Na doplnenie energie nájdeš v office vždy niečo pod zub. Či už sú to čerstvé jablká, čerešne odtrhnuté priamo z rodinného sadu alebo voňavá bábovka.

Naše tímy

Vývoj

Neboli by sme takou firmou akou sme bez našich programátorov, ktorí tvoria weby a e-shopy na našom systéme BUXUS.

Obchod

Prvý kontakt s klientom má práve naše obchodné oddelenie, ktorého úlohou je návrh, tvorba a prezentácia riešenia problému.

UX dizajn

V UX sa cítime naozaj doma. Hovorí o tom aj štatistika, podľa ktorej sme uskutočnili už viac ako 100 testovaní, počas najmenej 140 testovacích dní za pomoci viac ako 830 respondentov.

Financie

Každá jedna faktúra prejde cez naše finančné oddelenie, ktoré skontroluje či každý dal to čo mal dať, a zároveň aj to či každý dostal to čo mal dostať.

Marketing

Uičko a aj našich klientov sa snažíme dávať do popredia cez všetky marketingové kanály všetkými možnými spôsobmi.

Ľudské zdroje

Ľudské zdroje sa nevolajú ľudskými zdrojmi len tak. Zakladáme si na ľudskosti, priateľských vzťahoch a férovom výberovom konaní.

Projektový manažment

Projekťáci sú u nás zodpovední za plánovanie, organizovanie a správne smerovanie projektu za dodržania času, rozpočtu a rozsahu.

Office

Pôsobíme v celkom veľkých priestoroch, kde sa nás musí zmestiť viac ako 42, a preto je potrebný plynulý a bezchybný chod nášho officu.

Oslovili sme ťa?

Talenty nám vždy urobia radosť. Ak si myslíš, že do uička patríš, napíš nám.

Daj o sebe vedieť!