hľadáme talent, ponúkame voľnosť

Učíme kriticky myslieť.

Radi riešime príčinu problému.

Aktuálne príležitosti:

Teraz hľadáme:

UX dizajnérka/ dizajnér

Si nadšenkyňa/ nadšenec UX dizajnu? Ak pri tvorbe myslíš na používateľa a chceš pracovať na veľkých a zaujímavých projektoch v tíme, ktorý bol pionierom UX dizajnu na Slovensku, daj o sebe vedieť, hľadáme ďalší talent  do UX tímu.

Koho hľadáme?

SEO špecialista

Si TOPka pokiaľ ide o SEO a chceš byť ešte lepší? Poď s nami budovať SEO, ktoré dáva klientom zmysel! Je už na tebe, či sa vydáš cestou technickejšieho on-page SEO, alebo ťa láka skôr obsahové SEO, linkbuilidng a pod.

U nás získaš príležitosť a priestor učiť sa od najlepších.

Zisti čo job v ui42 digital obnáša!

Web developer

Miluješ PHP, nenávidíš stereotyp v práci a hľadáš challenge? Tak sa pridaj k nám! 

Hľadáme full-stack web developera, ktorý sa nebojí výziev! U nás sa pri práci stretneš s každým aspektom vývoja webov. Okrem programovania napríklad aj s UX, e-comm, adwords. 

Naše weby sú založené na skvelom CMS Buxus, ktorý beží na frameworku Laravel. Riešime continuous deployment, testovanie, robíme code reviews, vzájomne sa vzdelávame, chodíme na konferencie a radi sa aj zabávame :) Sme otvorení novým technológiám a postupom, u nás môže každý prísť s niečím novým. Pozri si prezentáciu Šimona- jedného z našich najlepších programátorov, o tom, ako pracuje DEV tím.

Napíš na kariera@ui42.sk a pridaj sa k nám!

Account Manager

Dokážeš si predstaviť, že by si koordinoval e-commerce online marketing klienta ako svoj vlastný? Dokážeš sa do svojich projektov naplno vložiť a skvele sa v nich orientovať?

2200€ + Variabilná zložka podľa hospodárenia na projektoch

Klikni sem, ak sa chceš dozvedieť viac!

senior PPC špecialista

Vieš vybrať správne CTA, vždy si spomenieš na 3 kľúčové výhody oproti konkurentom a skenuješ PPC kampane nielen očami odborníka, ale aj zákazníka? Chceme Ťa!

 min. 1500€ + variabilná zložka podľa úspešnosti projektov

Zisti, či si to ty!

Facebook PPC špecialista

Chceš sa rozvíjať v partii skúsených ľudí, ktorých všetko okolo performance na Facebooku jednoducho baví? Máš rád metriky, štatistiky a najmä stúpajúce grafy? :)

1300 + variabilná zložka podľa úspešnosti projektov

Staň sa súčasťou nášho Facebook Tímu!

stáž pre PPC nadšenca!

Nemusíš byť Google AdWords profík - naši ostrieľaní PPCčkári ho z teba urobia!Dôležité je byť iniciatívny, 1:1 prístup seniora a práca na parádnych projektoch sú samozrejmosť. 

Join the cool club!

Výberový proces

  • spíš svoje doterajšie skúsenosti do CV a pošli na kariera@ui42.sk

  • povedz, kto si, v motivačnom liste

  • ak zaujmeš, absolvuješ prvé kolo pohovoru (niekedy aj remote&online, ak je vzdialenosť väčšia), nasleduje odborný test/cvičná úloha a online osobnostný dotazník, a nakoniec ešte jedno stretnutie

  • záujem býva veľký a ak dlhšie čakáš na odpoveď, zvyčajne to znamená, že príde len poďakovanie (odmietnutie nie je prehra, len aktuálne nenastal “match”, budúcnosť je otvorená)

Pre študentov

Talentovaní študenti majú v ui42 vždy otvorené dvere. Ak máš záujem o stáž, absolventskú prax a študuješ vývoj webov, online marketing alebo eCommerce, pošli kreatívny motivačný list a dostaneš šancu učiť sa veci vo firme, ktorá vytvára online biznis od roku 1997.