Kariéra

V ui42 sme kombináciou talentu, profesionality, pokory a hrdosti na svoju prácu. Nikto nie je dokonalý, no tímy a ich výsledky niekedy sú. Úlohy prispôsobujeme ľudom a nie naopak. Talent u nás vždy dostane svoj priestor :)

Aktuálne voľné pozície

Naše benefity

Podiel na zisku

Férovovosť je pre nás dôležitá, voči klientom aj voči každému členovi tímu pri odmeňovaní práce. Kľúčovým ľuďom v ui42 ponúkame možnosť podieľať sa na zisku firmy.

MultiSport karta

Ceníme si rovnováhu medzi prácou a voľným časom a pretože máme v tíme veľa športovcov, medzi naše benefity patrí Multisport karta.

Neodolateľná káva

Niektorí z nás sa v káve vyznajú, vďaka čomu pijeme fakt dobrú kávu:).

Fexibilný pracovný čas

V rámci tímu to máme rôzne- niektorí sú ranné vtáčatá, iní zas nočné sovy, oceňujeme ale výsledky, kvalitu a to, že sa na seba navzájom vieme spoľahnúť. To je dôvod, že homeoffice bol v ui42 vždy ok.

Športové udalosti

Bicykluješ? Beháš? Hráš volejbal alebo poker? U nás si určite vyberieš aspoň jeden z našich športových aj nešportových klubov.

Účasť na konferenciách

Ak sa chceš vzdelávať a zlepšovať vo svojom odbore a je na obzore nejaká konferencia, tak sa jej určite zúčastni. My ťa len podporíme.

Pracovné vybavenie

Od pracovnej stoličky, cez počítač až po hrnček na kávu ti u nás všetko zabezpečíme. Chýba ti niečo? Stačí povedať a vybavíme.

Priateľské a neformálne pracovné prostredie

Po týždni sa budeš cítiť ako keby si u nás pracoval už roky. Neformálnosť a dobré vzťahy máme v DNA.

Pet friendly

Veľa psov už u nás našlo prechodný domov, aj ten tvoj je u nás vítaný.

Nezabudnuteľné firemné akcie

Či už je to narodeninová oslava v office alebo poriadny teambuilding na chate, bývajú legendárne.

Office v blízkosti Horského parku

Pracujeme v tichom prostredí plnom stromov. Ak sa chceš vyvetrať alebo si ísť zabehať, cca 700 metrov a si v lese.

Denný prísun vitamínov

Na doplnenie energie nájdeš v office vždy niečo- domáce jablká, v lete čerešne z niekoho rodinného sadu, alebo aspoň banány zo supermarketu.

Naše tímy

Vývoj

Neboli by sme takou firmou akou sme bez našich programátorov, ktorí tvoria weby a e-shopy na našom systéme BUXUS.

Obchod

Prvý kontakt s klientom má práve naše obchodné oddelenie, ktorého úlohou je návrh, tvorba a prezentácia riešenia problému.

User Experience

V UX sa cítime naozaj doma. Hovorí o tom aj štatistika, podľa ktorej sme uskutočnili už viac ako 100 testovaní, počas najmenej 140 testovacích dní za pomoci viac ako 830 respondentov.

Financie

Každá jedna faktúra prejde cez naše finančné oddelenie, ktoré skontroluje či každý dal to čo mal dať, a zároveň aj to či každý dostal to čo mal dostať.

Marketing

Uičko a aj našich klientov sa snažíme dávať do popredia cez všetky marketingové kanály všetkými možnými spôsobmi.

Ľudské zdroje

Ľudské zdroje sa nevolajú ľudskými zdrojmi len tak. Zakladáme si na ľudskosti, priateľských vzťahoch a férovom výberovom konaní.

Projektový manažment

Projekťáci sú u nás zodpovední za plánovanie, organizovanie a správne smerovanie projektu za dodržania času, rozpočtu a rozsahu.

Office

Pôsobíme v celkom veľkých priestoroch, kde sa nás musí zmestiť viac ako 42, a preto je potrebný plynulý a bezchybný chod nášho officu.

Oslovili sme ťa?

Daj o sebe vedieť!