hľadáme talent, ponúkame voľnosť

Učíme kriticky myslieť.

Radi riešime príčinu problému.

Aktuálne príležitosti:

PHP programátor

Miluješ PHP, nenávidíš stereotyp v práci a hľadáš challenge? Tak sa pridaj k nám! 

Hľadáme full-stack web developera, ktorý sa nebojí výziev! U nás sa pri práci stretneš s každým aspektom vývoja webov. Okrem programovania napríklad aj s UX, e-comm, adwords. 

Naše weby sú založené na skvelom CMS Buxus, ktorý beží na frameworku Laravel. Riešime continuous deployment, testovanie, robíme code reviews, vzájomne sa vzdelávame, chodíme na konferencie a radi sa aj zabávame :) Sme otvorení novým technológiám a postupom, u nás môže každý prísť s niečím novým. Pozri si viac o tom, prečo ísť programovať k nám.

Napíš na kariera@ui42.sk a pridaj sa k nám!

Facebook PPC špecialista

Chceš sa rozvíjať v partii skúsených ľudí, ktorých všetko okolo performance na Facebooku jednoducho baví? Máš rád metriky, štatistiky a najmň stúpajúce grafy? :)

Staň sa súčasťou nášho Facebook Tímu!

senior PPC špecialista

Vieš vybrať správne CTA, vždy si spomenieš na 3 kľúčové výhody oproti konkurentom a skenuješ PPC kampane nielen očami odborníka, ale aj zákazníka? Pýšiš sa Google Adwords a Analytics certifikáciou? Chceme Ťa!

Zisti, či si to ty!

junior tester

Rád hľadáš chyby vo vytvorenom softvéri? Máš zrak ako orol a všimneš si každý posunutý pixel? V tom prípade hľadáme práve teba na pozíciu junior tester!

Hľadáme človeka, ktorý bude na základe špecifikácie testovať weby, ktoré vyvíjame. Potrebujeme testovať nielen funkcionalitu, ale aj zhodnosť HTML podľa grafického návrhu. Okrem iného sa u nás naučíš porozumieť požiadavkám zákazníka a pracovať v tíme. Nejedná sa však iba o “preklikávanie” webov - do vývoja zavádzame jednotkové a Selenium testy, ktorým sa tiež budeš venovať. Pozícia je vhodná pre študenta VŠ. Ceníme si iniciatívny prístup, precíznosť a komunikatívnosť.

Napíš na kariera@ui42.sk a odštartuj svoju kariéru u nás!

stáž pre PPC nadšenca!

Nemusíš byť Google AdWords profík - naši ostrieľaní PPCčkári ho z teba urobia!Dôležité je byť iniciatívny, 1:1 prístup seniora a práca na parádnych projektoch sú samozrejmosť. 

Join the cool club!

Výberový proces

  • spíš svoje doterajšie skúsenosti do CV a pošli na kariera@ui42.sk

  • povedz, kto si, v motivačnom liste

  • ak zaujmeš, absolvuješ prvé kolo pohovoru (niekedy aj remote&online, ak je vzdialenosť väčšia), nasleduje odborný test/cvičná úloha a online osobnostný dotazník, a nakoniec ešte jedno stretnutie

  • záujem býva veľký a ak dlhšie čakáš na odpoveď, zvyčajne to znamená, že príde len poďakovanie (odmietnutie nie je prehra, len aktuálne nenastal “match”, budúcnosť je otvorená)

Pre študentov

Talentovaní študenti majú v ui42 vždy otvorené dvere. Ak máš záujem o stáž, absolventskú prax a študuješ vývoj webov, online marketing alebo eCommerce, pošli kreatívny motivačný list a dostaneš šancu učiť sa veci vo firme, ktorá vytvára online biznis od roku 1997.