A čo ponúka ui42 tebe?

Našu každodennú filozofiu:
Hraj tímovo = buď tým, s kým chce každý spolupracovať
Dodaj klientom kvalitnú a hotovú prácu = zažívaj hrdosť
Urob to tak, ako ty chceš, ale ber ohľad na kolegov = Zlepšuj sa

Okrem toho je pre nás dôležité férové odmeňovanie, nikdy nekončiace vzdelávanie, konferencie a workshopy, aby sme spolu rástli. Máme nezabudnuteľné firemné akcie, príjemný office pri Horskom parku s dvomi terasami, pravidelné firemné raňajky, aby sme pozdieľali novinky, hoci aktuálne len online, pretože veľa ľudí preferuje home-office.

Aktuálne voľné pozície

Sales manažérka/ manažér pre online biznis a webové technológie

Si komunikátorka/ komunikátor s vášňou pre online trh? Hľadáme "online& people& business" pozitívnu kolegyňu/kolegu, ktorý sa tak ako my nadchne tým, čo v ui42 robíme a ako dokážeme posúvať eshopy a weby klientov dopredu. Rozumieš eCommerce-u, máš skúsenosť s CMS-kami, vieš sa pozrieť na Google analytics, máš nadanie získať si pozornosť a prezentuješ so šarmom aj v angličtine? Neváhaj a ozvi sa na kariera@ui42.sk!

Pozri si viac info

UI/ UX dizajnérka/ dizajnér

Dizajn a použiteľnosť webu vnímaš ako neoddeliteľné?  V našom UI/ UX tíme je práve voľné miesto pre dizajnérku alebo dizajnéra! Ak pri tvorbe webového dizajnu myslíš na používateľov a chceš pracovať na veľkých a zaujímavých projektoch v tíme, ktorý bol pionierom UX dizajnu na Slovensku, daj o sebe vedieť na kariera@ui42.sk.

Pozri si viac info

PHP Web Developer- senior & junior

Máš rada/rád PHP a náročné výzvy? Hľadáme full-stack web developerov, ktorí sa chcú pridať k neuveriteľnému tímu našich vývojárov!

Pozri si viac info

Account manažérka/ manažér

eCommerce je tvoj svet? Koordinovať eshop klienta ako svoj vlastný vyžaduje skúsenosť s GA, SEO, PPC kampaňami, ale najmä schopnosť porozumieť biznisu klienta.

Pozri si viac info

Senior PPC špecialistka/ špecialista

Veríš iba faktom a číslam? Baví ťa analyzovať dáta, nachádzať správne riešenia z pohľadu zákazníka a iba rastúce percentá ti dajú pocit dobre urobenej práce?

Pozri si viac info

Nenašiel si čo hľadáš?

Talenty nám vždy urobia radosť. Ak si myslíš, že do uička určite patríš, napíš nám. Možno nás presvedčíš.

Daj o sebe vedieť!