A čo ponúka ui42 tebe?

Office pri Horskom parku s dvomi terasami, pravidelné firemné raňajky, aby sme pozdieľali novinky :), nezabudnuteľné firemné akcie, férové odmeňovanie a bežný homeoffice, konferencie a workshopy, aby sme spolu rástli

Našu každodennú filozofiu:
Hraj tímovo = buď tým, s kým chce každý spolupracovať
Dodaj klientom kvalitnú a hotovú prácu = zažívaj hrdosť
Urob to tak, ako ty chceš, ale ber ohľad na kolegov = Zlepšuj sa

Aktuálne voľné pozície

UX dizajnérka/ dizajnér

Si nadšenkyňa/ nadšenec UX dizajnu?
Ak pri tvorbe myslíš na používateľa a chceš pracovať na veľkých a zaujímavých projektoch v tíme, ktorý bol pionierom UX dizajnu na Slovensku, daj o sebe vedieť, hľadáme ďalší talent do UX tímu.

Pozri si viac info

SEO špecialista

Si TOPka pokiaľ ide o SEO a chceš byť ešte lepší? Poď s nami budovať SEO, ktoré dáva klientom zmysel! Je už na tebe, či sa vydáš cestou technickejšieho on-page SEO, alebo ťa láka skôr obsahové SEO, linkbuilidng a pod.

U nás získaš príležitosť a priestor učiť sa od najlepších.

Pozri si viac info

Account manager

Dokážeš si predstaviť, že by si koordinoval e-commerce online marketing klienta ako svoj vlastný? Dokážeš sa do svojich projektov naplno vložiť a skvele sa v nich orientovať?

2200€ + Variabilná zložka podľa hospodárenia na projektoch

Pozri si viac info

Senior PPC špecialista

Vieš vybrať správne CTA, vždy si spomenieš na 3 kľúčové výhody oproti konkurentom a skenuješ PPC kampane nielen očami odborníka, ale aj zákazníka? Chceme Ťa!

 min. 1500€ + variabilná zložka podľa úspešnosti projektov

Pozri si viac info

Facebook PPC špecialista

Chceš sa rozvíjať v partii skúsených ľudí, ktorých všetko okolo performance na Facebooku jednoducho baví? Máš rád metriky, štatistiky a najmä stúpajúce grafy? :)

1300 + variabilná zložka podľa úspešnosti projektov

Pozri si viac info

Stáž pre PPC nadšenca!

Nemusíš byť Google AdWords profík - naši ostrieľaní PPCčkári ho z teba urobia!! Dôležité je byť iniciatívny, 1:1 prístup seniora a práca na parádnych projektoch sú samozrejmosť.

Pozri si viac info