Performance Marketing

Performance marketing je súbor online marketingových techník, ktoré majú za cieľ maximalizovať návratnosť investície prostredníctvom presného merania a analýzy úspešnosti kampaní. Avšak, aby bola vaša performance marketingová kampaň efektívna, potrebujete neobyčajnú marketingovú stratégiuagentúru ui42, ktorá vám pomôže nastaviť a spravovať vaše reklamné kampane.

Pomôžeme vám zvýšiť povedomie o vašej značke a produkte, dostaneme vás na prvé priečky v platenom i organickom vyhľadávaní a zoptimalizujeme vaše kampane. Kde však začať?

Sme Google Partner

                 

Aké sú výhody spolupráce s online marketingovou agentúrou?

Zníženie nákladov

Zníženie nákladov

Ponúkame efektívne riešenia pre riadenie reklamných kampaní, vďaka čomu ušetríte nielen čas, ale aj náklady na reklamu

Know-how

Know-how

Sme tím špecialistov s dlhoročnými znalosťami a skúsenosťami. Pravidelne sa vzdelávame a informujeme o nových trendoch a technikách, ktoré následne implementujeme do online marketingových kampaní.

Merateľnosť výkonu

Merateľnosť výkonu

Online marketingové kampane môžu byť presne zmerané a analyzované, čo nám umožňuje určiť ich úspešnosť a identifikovať oblasti, v ktorých je potrebné zlepšiť výkon.

Lepšie výsledky

Lepšie výsledky

Pomocou špecializovaných nástrojov a techník vieme zlepšiť konverzie, zvýšiť predaj, znížiť bounce rate či zlepšiť online povedomie o vašej značke.

Koncentrácia na podnikanie

Koncentrácia na podnikanie

Komplexnosť spolupráce

Komplexnosť spolupráce

Sme one-stop shop digitálna agentúra, čo znamená, že okrem správy reklamných kampaní vám vieme pomôcť s použiteľnosťou webu, programovaním či automatizáciou procesov.

Výkonnostný marketing vyžaduje špecializované znalosti a skúsenosti, pretože každý marketingový kanál má svoje vlastné pravidlá a najlepšie postupy. V online marketingovej agentúre ako je práve ui42 nájdete odborníkov s potrebnými znalosťami a skúsenosťami v oblasti digitálneho marketingu. Poskytujeme rôzne marketingové služby a poradenstvo, vrátane plánovania a riadenia reklamných kampaní, merania a analýzy výkonu kampaní a veľa ďalšieho.

Obráťte sa na profesionálov a nechajte váš marketing na nás!

Na akých projektoch sme pracovali?

Máte záujem o neobyčajnú marketingovú stratégiu?

Naša agentúra sa riadi pravidlami a princípmi Férového tendra.