PPC reklama

Potrebujete zvýšiť povedomie o vašej značke, návštevnosť vašich webstránok či predaj svojich produktov a služieb? PPC (pay-per-click / platba-za-klik) reklama je správna voľba, ak chcete mať náklady na reklamu pod kontrolou. Tím našich expertov aplikuje na vašu webstránku najnovšiu a najefektívnejšiu stratégiu, ktorá zvýši ROI vašich PPC reklám.

PPC reklama

Analytika a A/B testovanie

ui42 je data-driven agentúra riadiaca sa číslami, pomocou ktorých vieme analyzovať návštevnosť webstránky, lepšie chápať správanie návštevníkov, zlepšovať online reklamu pomocou marketingovej analýzy, a zároveň vylepšovať SEO a content marketing. Okrem Google Analytics, využívame aj Matomo či Piwik Pro.

Analytika a A/B testovanie

SEO

Chcete dostať svoju webstránku vo výsledkoch vyhľadávania na prvé priečky bez použitia platenej reklamy a zvýšiť tak jej návštevnosť? Správne SEO zabezpečuje lepšiu pozíciu v organickom vyhľadávaní, zlepšuje ROI, zvyšuje dôveryhodnosť vašej webstránky, poskytuje nepretržitú propagáciu a hlavne optimalizuje UX vašej stránky.

SEO

Feedy

Webové feedy predstavujú obľúbený formát na poskytovanie často aktualizovaných údajov a obsahu používateľom. Sú vytvorené tak, aby ich počítače mohli automaticky spracovať a ukázať, čo je nové. My v ui42 vám pripravíme tieto feedy pre cenové porovnavače, predaj cez platformy tretích strán, analytiku alebo iné systémy.

Feedy

Sociálne siete a Newsletter

Radi by ste zvýšili povedomie o svojej firme, budovali zainteresované komunity, navýšili predaj svojich produktov a hlavne priblížili značku svojim cieľovým zákazníkom? Obsahový marketing vám vie s tým pomôcť. V ui42 vám pripravíme na mieru ušitú content stratégiu obsahujúcu konkrétny a efektívny plán, ktorý usmerní vaše kroky na správnu cestu.

Sociálne siete a Newsletter

Stratégia značky a dizajn manuál

Za (už čoskoro) 25 rokov pôsobenia v odvetví sme zistili, že úspešnosť podnikania závisí od sily stratégie značky. Ak nemáte jednotnú identitu, tak všetko od kultúry spoločnosti až po hlavnú podnikateľskú činnosť môže trpieť. My v ui42 vieme, že budovanie stratégie značky a dizajn manuálu vyžaduje veľa času, úsilia a odhodlania. Preto vám v tomto radi podáme pomocnú ruku.

Stratégia značky a dizajn manuál

Projekty, ktorým pomáhame rásť v online priestore

Chcete robiť marketing efektívne?

Pomáhame firmám adaptovať sa, no hlavne rozvíjať sa v rýchlo meniacom sa online svete. Ozvite sa nám a dohodnime si nezáväznú konzultáciu. Môžeme sa stretnúť osobne alebo online.