Online marketingová agentúra

Poďte spolu s nami do trendov internetu a buďte o krok vpred pred konkurenciou. Online marketing poznáme aj ako digitálny marketing, či internetový marketing a digitálne platformy sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou pre marketingové plány a zahŕňajú aktivity ako propagáciu spoločnosti, osoby, značky, tovarov alebo služieb prostredníctvom internetu. Digitálny marketing sa rozširuje aj na iné ako internetové kanály, ktoré poskytujú digitálne médiá.

Online marketingová agentúra

Online marketingové služby

B2B Marketing

B2B Marketing

Business-to-business marketing je zameraný na predaj produktov alebo služieb iným podnikom a organizáciám. Marketing B2B je založený na podobných princípoch ako spotrebiteľský marketing, no zohľadňuje výraznejšie jeden faktor pomedzi ostatnými, a tým je cenový a ziskový potenciál.

B2C Marketing

B2C Marketing

Business-to-consumer marketing je zameraný na taktiky a stratégie, ktorými spoločnosť propaguje svoje výrobky a služby priamo spotrebiteľom. Marketing B2C zohľadňuje mnoho významných faktorov pri spotrebiteľskom marketingu a výbere produktov, ktorými nie sú len ceny, ale aj na popularita, stav a niekoľko ďalších emocionálnych faktoroch.

Remarketing

Remarketing

Remarketing je efektívny reklamný nástroj, ktorý využíva cielenie kampaní na oslovenie publika, ktoré už komunikovalo s vašou značkou a navideli ho k požadovanej akcii, ako napríklad ku konverzii, registrácii, či zanechaní kontaktných údajov.

Content Marketing

Content Marketing

Aby sme zabezpečili kvalitný content marketing, alebo obsahový marketing, vytvárame hodnotný obsah, ktorý dokáže zaujať vybranú a hlavne relevantnú cieľovú skupinu pre vás. Ide o jeden zo základných funkčných marketingových nástrojov.

Marketing na sociálnych sieťach

Marketing na sociálnych sieťach

V ui42 sa špecializujeme na poskytovanie efektívnych marketingových riešení pre našich klientov s cieľom zvyšovať ich online prítomnosť a zlepšiť ich výsledky. Náš tím odborníkov sa postará o váš online úspech.

Kontaktujte nás

Naša agentúra sa riadi pravidlami a princípmi Férového tendra.