Online marketingová agentúra

Nenechajte si ujsť príležitosť na úspech a hlavne sa už netrápte s hľadaním ideálnych marketingových stratégií. Obráťte sa na nás a my vám pomôžeme dosiahnuť vaše podnikateľské ciele.

Sme online marketingová agentúra so skúsenosťami a odbornými znalosťami, ktoré vám pomôžu zvýšiť návštevnosť vašich webových stránok, generovať viac potenciálnych zákazníkov a zvýšiť predaj.

Online marketingová agentúra

Google Ads je výkonná platforma pre online reklamu, ktorá vám umožňuje zobrazovať vaše reklamy používateľom, ktorí sú skutočne zainteresovaní v tom, čo ponúkate. Zvýšte povedomie o vašej značke, generujte potenciálnych zákazníkov a zvýšte predaj pomocou cielených reklám na Google. Neviete, ako na to? Obráťte sa na nás.

Sociálne siete v marketingu zohrávajú významnú úlohu pri budovaní online marketingovej stratégie. Či už sa bavíme o marketingu a reklame na Facebook, Instagram, Linkedin a TikTok. Ak potrebujete pomôcť s významným marketingovým nástrojom v online prostredí, akými sú sociálne siete, sme tu pre vás.

SEO je proces umiestňovania vašej webovej stránky na vyššie miesta vo výsledkoch vyhľadávania. To znamená, že budete mať väčšiu šancu, že vaši potenciálni zákazníci nájdu vašu firmu, keď budú hľadať produkty alebo služby, ktoré ponúkate. S našou pomocou zlepšíte svoje online pozície a zvýšite tak svoj organický dopyt.

B2B Marketing

Spoznajte nových zákazníkov a zvýšte svoj predaj pomocou B2B marketingu, ktorý je založený na podobných princípoch ako spotrebiteľský marketing, no zameriava sa hlavne na cenový a ziskový potenciál. Je to efektívny spôsob, ako osloviť nové publikum a rozšíriť svoj trh. Potrebujete poradiť? Kontaktujte nás.

B2B Marketing

ChatGPT je výkonný nástroj, ktorý môžete použiť na generovanie rôznych druhov kreatívneho obsahu, vrátane sociálnych médií. Ak chcete vytvoriť dobrý obsah na sociálne siete, je dôležité mať jasný cieľ a pochopiť svoju cieľovú skupinu. ChatGPT vám môže pomôcť s týmito úlohami, ako aj s generovaním kreatívnych nápadov na obsah. Neviete ako na to? Kontaktujte nás.

Naše úspešné online marketing projekty

Výhody online marketingovej agentúry

Zvýšená účinnosť

Zvýšená účinnosť

V ui42 máme prístup k najnovším marketingovým nástrojom a technológiám. To nám umožňuje vytvárať efektívnejšie marketingové kampane.

Tím špecialistov

Tím špecialistov

ui42 je plné špecialistov na online marketing. Od PPC špecialistov, cez špecialistov na sociálne siete až po cenové porovnávače či e-mail marketing. Môžete sa tak spoľahnúť na efektívnu marketingovú stratégiu.

Zvýšená efektívnosť

Zvýšená efektívnosť

Ako online marketingová agentúra máme veľké množstvo skúseností a vedomostí v oblasti online marketingu. To nám umožňuje efektívnejšie využívať marketingové zdroje vášho podniku.

Flexibilita

Flexibilita

V ui42 ponúkame rôzne úrovne služieb, aby vyhovovali rôznym potrebám a rozpočtom podnikov.

Zvýšená návratnosť investícií (ROI)

Zvýšená návratnosť investícií (ROI)

Pomáhame podnikom zlepšiť ich návratnosť investícií do marketingu.

Komplexnosť spolupráce s ui42

Komplexnosť spolupráce s ui42

Sme one-stop shop digitálna agentúra, čo znamená, že okrem online marketingových kampaní vám vieme pomôcť aj s programovaním, UX vášho e-shopu či webu a automatizáciou procesov.

V ui42 sa špecializujeme na poskytovanie efektívnych marketingových riešení pre našich klientov s cieľom zvyšovať ich online prítomnosť a zlepšiť ich výsledky. 

Máte stále nejasno, čo je to online marketing a aké aktivity zahŕňa? Prečítajte si náš blog, kde sa tejto téme podrobne venujeme a vysvetlujeme na čo sa treba zamerať. Všetko o nástrojoch online marketingu, cez platené reklamy a sociálne siete až po SEO a content marketing.

Kontaktujte nás

Naša agentúra sa riadi pravidlami a princípmi Férového tendra.

Konzultácia zadarmo

S čím by ste potrebovali pomôcť?

Vyberte všetky možnosti, ktoré sa vás týkajú

Potrebujete ešte s niečím pomôcť?

Vyberte si ďalšiu oblasť

Zanechajte nám na vás kontakt

Formulár bol úspešne odoslaný.