Čo vám ponúkame?

Google

Google

S našimi odbornými znalosťami v oblasti riadenia reklamných kampaní - tzv. PPC pomáhame firmám dosahovať okamžitú, kvalifikovanú a cielenú návštevnosť na vašom webe s cieľom predaja. Zastrešujeme všetky typy reklám na Google ako napríklad Google Ads, Google Shopping či Google Display. Na základe úvodnej bezplatnej analýzy Vám vyhotovíme návrh kampaní šitý na mieru pre váš biznis.

Sociálne siete

Sociálne siete

Na sociálnych sieťach našim klientom budujeme aktívnu online komunitu, ktorá pomáha dostať vašu značku do povedomia ľudí a efektívne riadiť predaj. Chápeme, že nikto nepozná výhody vášho podnikania tak dobre ako vy, preto sú naše kampane kombináciou našej strategickej odbornosti a vašich znalostí v danom segmente. Najčastejšie využívame kanály populárne v našich končinách a to Facebook, Instagram, Youtube alebo LinkedIn.

Newsletter kampane

Newsletter kampane

Neverte poverám, že e-mailový marketing je už out. Newslettre stále patria k najlacnejšej a najefektívnejšej forme online marketingu. Za touto formou reklamy je omnoho viac ako bombardovanie zákazníkov SPAM e-mailami. Preto vám radi pomôžeme osloviť vašich zákazníkov prostredníctvom jedného z najúčinnejších marketingových kanálov. 

Feedy

Feedy

Vďaka expertnému tímu programátorov vám vieme pomôcť pripraviť akékoľvek typ feedu pre váš e-shop. Tieto feedy väčšinou slúžia pre cenové porovnávače, predaj cez platformy tretích strán, analytiku alebo iné systémy. Máme skúsenosti s prípravou feedov pre zahraničné trhy v rámci celej Európy.

Analytika

Analytika

Sme data-driven agentúra, ktorá sa riadi číslami. Webová analytika je alfa a omega celého online podnikania. V analytike okrem nastavení správneho merania aj tieto parametre pravidelne kontrolujeme a vyhodnocujeme, na základe čoho prispôsobujeme stratégiu našich klientov. Okrem Google Analytics implementujeme aj Matomo či Piwik Pro.

A/B testovanie

A/B testovanie

Testovanie je jadrom našej práce. A/B testovanie účinne aplikujeme priamo na stránkach, v newslettroch alebo v platených reklamách. Vytvoríme dva alebo viac variantov, kde porovnávame stanovené ukazovatele.

Brand a stratégia

Brand a stratégia

Na náš tím sa môžete obrátiť aj v prípade, že potrebujete uviesť novú značku na trh alebo osviežiť svoju existujúcu značku. Budovanie brandu je zložitý, no nevyhnutný proces každej úspešnej firmy. Vytvoríme vám firemnú identitu spolu s dizajn manuálom, aby ste so svojou značkou pôsobili pozitívnym imidžom a odlíšili sa od konkurencie.

Tvorba obsahu

Tvorba obsahu

"Content is King" alebo nepodceňujte obsah. Tím našich kreatívnych duší vám pomôže na ceste k osloveniu zákazníka cez pútavý príbeh. Pretože emócie pri predaji fungujú rovnako ako pri B2C aj pri B2B zákazníkoch. Preto je našou úlohou umiestniť pred cieľové publikum iba kvalitný obsah.

SEO

SEO

Aby vás mal Google rád. SEO je kľúčové pri návrhu akejkoľvek digitálnej marketingovej stratégie popri všetkých ostatných kanáloch. Po analýze súčasného stavu a analýze kľúčových slov Vám navrhneme proces zlepšovania viditeľnosti vašich webových stránok v organických výsledkoch vyhľadávania na Googli na miestnom alebo medzinárodnom trhu.

Chcete robiť marketing efektívne?

Ozvite sa nám. Radi si s vami dohodneme nezáväznú konzultáciu a stretneme sa osobne, alebo sa spojíme online.