Spoznajme spoločne vašich zákazníkov

UX Research

UX Research

Tvorba kvalitnej stránky, produktu alebo služby začína s pochopením potrieb a očakávaní zákazníka. Ak chceme vytvoriť produkt alebo službu, ktorá bude generovať spokojných a vracajúcich sa zákazníkov, zákaznícky výskum je prvým predpokladom, ako to dosiahnuť.

UX/UI dizajn

UX/UI dizajn

Každý dizajn tvoríme tak, aby bol funkčný, intuitívny a zohľadňujúci potreby zákazníka. Klasický dizajn sa stará o to, aby boli veci pekné. UX dizajn robí veci pekné, no zároveň použiteľné. A práve v tomto je najväčší prínos našej práce. 

UX testovanie použiteľnosti

UX testovanie použiteľnosti

Pozorovanie zákazníkov priamo pri práci s vašim produktom pri UX testovaní je najspoľahlivejší spôsob ako odhaliť jeho nedostatky. Vedeli ste, že už 5 testovaných zákazníkov odhalí až 80% chýb na vašom webe?

UX audit

UX audit

Auditom k vyšším konverziám. Pri UX audite prechádzame detailne celý web, e-shop alebo aplikáciu. Audit sa dá spraviť v každej fáze návrhu, od úvodných skíc a wireframov, cez funkčné prototopy, weby pripravené na spustenie až po už fungujúce živé weby.

UX workshop

UX workshop

Radi sa o naše know-how podelíme a pripravíme UX prednášky alebo školenie  na mieru podľa vašich potrieb. Počas školenia spájame teoretické vedomosti s praktickými príkladmi, aby účastníci neboli len pasívnymi poslucháčmi, ale priamo zužitkovali nové poznatky.

UX expert

UX expert

Rozšírte dočasne svoj tím o UX odborníka, ktorý sa stane aktívnym členom na vašom projekte. V rámci projektu vám pomôže prejsť celým procesom tvorby dobrej zákazníckej skúsenosti. Zároveň vás naučí ako správne používať UX postupy a techniky pre optimalizáciu webu/e-shpou.

Ukážkové projekty

Chcete zlepšiť používateľský zážitok vášho produktu?

Ozvite sa nám. Radi si s vami dohodneme nezáväznú konzultáciu a stretneme sa osobne, alebo sa spojíme online.