Grafický dizajn

Grafický dizajn je umenie, ktoré môže zmeniť váš svet. Pomôžeme vám vybudovať silnú značku založenú na jedinečných vizuáloch, ktoré upútajú pozornosť, informujú, ale aj presvedčia, a dosiahnu tak vaše ciele.

Nechajte nás premeniť vaše nápady na skutočnosť.

Web dizajn

Jedinečný webový dizajn je kľúčom k úspechu vášho online podnikania. Vytvoríme vám nielen peknú, ale aj používateľsky prívetivú webovú stránku, alebo eshop, ktorá bude konvertovať návštevníkov na zákazníkov. Naši webový dizajnéri navrhnú taký web, ktorý bude jedinečný, odlišný od konkurencie a hlavne bude spĺňať všetky vaše predstavy a potreby. 

Web dizajn

Dizajn manuál

Design manuál je kľúčom k vytvoreniu konzistentného a kvalitného dizajnu vášho podnikania. Dizajn manuál má byť funkčný, ľahko použiteľný a má spĺňať všetky vaše potreby. V ui42 vytvárame také manuály, ktoré obsahujú všetky potrebné informácie, aby vaši dizajnéri alebo marketéri mohli tvoriť materiály, ktoré budú v súlade s vašou značkou a cieľmi. Nechajte nás vytvoriť design manuál, ktorý bude presne odrážať vašu jedinečnú identitu!

Dizajn manuál

Prvý dojem je rozhodujúci. To platí aj pre váš e-shop. Vizuálna stránka e-shopu je to prvé, čo zákazníci vidia, a preto je dôležité, aby bol grafický návrh pútavý, prehľadný a funkčný. Dobre navrhnutý e-shop vám vie zvýšiť predaj, zlepšiť zákaznícky zážitok a posilniť značku. Odpoveďou je preto na mieru pripravený grafický dizajn vášho e-shopu. 

Google miluje responzívny dizajn. A vy by ste ho mali tiež! Responzívny dizajn nie je len o peknom vzhľade. Zlepšuje SEO a pomáha vašej stránke dostať sa na vrchol vyhľadávania. Ak nie je vaša webová stránka responzívna, prichádzate o zákazníkov. Odhaľte tajomstvá responzívneho dizajnu a zabezpečte si úspech v mobilnom svete.

UX/UI dizajn je jedným z najdôležitejších aspektov webového dizajnu. Vďaka dobrému UX/UI dizajnu viete mať webové stránky, ktoré sú nielen pekné, ale aj funkčné a intuitívne. V konečnom dôsledku to znamená, že zákazníci vedia ľahko nájsť to, čo hľadajú, a bez problémov uskutočniť svoj nákup. 

Hlavné dôvody, prečo je UX/UI dizajn kľúčový pre webový dizajn

Zvyšuje konverzie

Zvyšuje konverzie

Dobrý UX/UI dizajn môže výrazne zvýšiť konverzie na vašej webovej stránke. To znamená, že viac návštevníkov sa stane zákazníkmi.

Lepšia prístupnosť

Lepšia prístupnosť

Webové stránky by mali byť prístupné pre všetkých používateľov, bez ohľadu na ich schopnosti alebo zariadenia. UX/UI dizajn vie zabezpečiť, aby boli dobre čitateľné a použiteľné aj pre ľudí so zrakovým alebo pohybovým postihnutím.

Zvyšuje spokojnosť zákazníkov

Zvyšuje spokojnosť zákazníkov

Zjednodušením navigácie a uľahčením procesu nákupu vedia webové stránky s dobrým UX/UI dizajnom zvýšiť spokojnosť zákazníkov. To môže viesť k opakovaným nákupom a pozitívnemu šíreniu dobrého mena značky.

Vhodné usporiadanie

Vhodné usporiadanie

Webové stránky by mali byť dobre usporiadané a prehľadné. Naši UX/UI dizajnéri preto navrhujú jasnú štruktúru a jasne označené prvky.

Zvyšuje povedomie o značke

Zvyšuje povedomie o značke

Estetika

Estetika

Webové stránky by mali byť esteticky príjemné a mali mať príjemné farby, fonty a vzory.

Naše úspešné projekty grafického dizajnu

Digitálna agentúra ui42 je one-stop shop, čo je komplexné riešenie, ktoré dokáže byť plnohodnotným partnerom pri zrode, vývoji a napokon i zahraničnej expanzii akéhokoľvek online projektu. Počnúc stabilným redakčným systémom pre projekty na mieru, cez prepracovaný grafický dizajnUX testovanievývoj webov a aplikáciíB2B riešeniaprodukty umelej inteligencie, až po rozsiahlu škálu online marketingových aktivít

Vďaka UX a UI design dokáže web udržať návštevníkov na svojich stránkach. UX a UI dizajn sú v zásade rozdielne pojmy. Spoločne však vytvárajú presne to, čo by žiadnej modernej webstránke, ktorá chce spokojných používateľov, nemalo chýbať. Aký je medzi nimi rozdiel, prečo sú neoddeliteľné a čo všetko pod ne spadá? 

Kontaktujte nás

Naša agentúra sa riadi pravidlami a princípmi Férového tendra.

Konzultácia zadarmo

S čím by ste potrebovali pomôcť?

Vyberte všetky možnosti, ktoré sa vás týkajú

Potrebujete ešte s niečím pomôcť?

Vyberte si ďalšiu oblasť

Zanechajte nám na vás kontakt

Formulár bol úspešne odoslaný.