Budujte silný brand

Vybudujte silný brand, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše podnikateľské ciele. Správna značka vám pomôže odlíšiť sa od konkurencie, získať dôveru zákazníkov a zvýšiť predaj.

Pomôžeme vám vytvoriť jedinečnú a zapamätateľnú značku, ktorá bude rezonovať s vašimi zákazníkmi. 

Marketingová stratégia

Stratégia ideálne začína už pri tvorbe brandovej identity, ktorú potrebujete bez ohľadu na to, či je váš biznis skôr online alebo offline. Proces sa kontinuálne prenáša aj na webstránku a následnú marketingovú aktivitu. Tento prístup je nutný aj pri B2B firmách, pretože len vďaka kvalitnej stratégii dosiahnete žiadaný imidž v očiach obchodných partnerov. Potrebujete poradiť s marketingovou stratégiou? Kontaktujte nás.

Marketingová stratégia

Brandový marketing na sociálnych sieťach je nutnosťou. Správna prezentácia a voľba obsahu či konkrétneho kanálu však nie sú hračkou. Sociálne siete sú dnes nevyhnutnou súčasťou mixu na ceste k úspechu a naši špecialisti sa postarajú o ich správu, ako aj o profesionálnu stratégiu ušitú na mieru, s ktorou dosiahnete maximum svojho potenciálu. Obráťte sa na nás.

Chcete, aby bola vaša značka konzistetná a ľahko rozpoznateľná? Dizajn manuál vám poskytne jasné pokyny a štandardy pre všetky aspekty vášho dizajnu, aby ste vytvorili vysokokvalitnú značku. V dizajn manuáli od ui42 nájdete všetky potrebné informácie o typografii, farbách, grafike, fotografiách, ikonách a ďalších aspektoch dizajnu. Kontaktujte nás, ak chcete vytvárať zapamätateľné marketingové materiály, ktoré budú rezonovať s vašimi zákazníkmi.

Brand manuál

Vyladený design manuál pre úspešnú značku a jej komunikáciu nestačí. Brandová stratégia obsahuje súbor pravidiel, usmernení a štandardov, ktoré určujú vizuálny a komunikačný štýl pre konkrétnu značku alebo firmu. Brand manuál manuál slúži na zachovanie jednotnosti a konzistencie v prezentácii značky vo všetkých komunikačných kanáloch. Kontaktujte nás, ak potrebujete pomôcť s brandovou stratégiou a brand manuálom.

Brand manuál

E-commerce poradenstvo

Technická funkcionalita na úspech e-shopu nestačí. Súlad s brandovou stratégiou a dizajn manuálom vytvorí atraktívny vzhľad a dojem, ktorý očarí jednotnosťou s využitím unikátnych brandových prvkov, čoho súčasťou sú samozrejme aj kvalitné fotografie produktov. Potrebujete poradiť so správou e-shopu? Kontaktujte nás.

E-commerce poradenstvo

Naši zákazníci nám dôverujú

V UI42 sa neustále snažíme o to, aby boli naše služby čo najlepšie. To sa odráža v našich dlhoročných vzťahoch so zákazníkmi, ktorých priemerná dĺžka spolupráce na marketingových kampaniach je 3,5 roka.

Brand dlhodobé budovanie dôvery

Pozrieť video

 • <p><span style="font-weight: 400;">ui42 Churn Rate</span></p>

  2%

  ui42 Churn Rate

 • <p><span style="font-weight: 400;">Priemerná dĺžka spolupráce </span></p>

  4 y

  Priemerná dĺžka spolupráce

 • Náš tím

  Naše úspešné brand projekty

  Content marketing je tvorba obsahu a jeho ďalšia distribúcia s cieľom budovať vzťah smerom k aktuálnym, ale i potenciálnym zákazníkom a sledovateľom. Obsah sa v posledných rokoch stáva kľúčovou komoditou, ktorá značku odlišuje od konkurencie. A taktiež mocným nástrojom, ako zaujať a udržať pozornosť cieľového publika. 

  Kontaktujte nás

  Naša agentúra sa riadi pravidlami a princípmi Férového tendra.

  Konzultácia zadarmo

  S čím by ste potrebovali pomôcť?

  Vyberte všetky možnosti, ktoré sa vás týkajú

  Potrebujete ešte s niečím pomôcť?

  Vyberte si ďalšiu oblasť

  Zanechajte nám na vás kontakt

  Formulár bol úspešne odoslaný.