Brand manuál

Vyladený design manuál pre úspešnú značku a jej komunikáciu nestačí. Brandová stratégia obsahuje súbor pravidiel, usmernení a štandardov, ktoré určujú vizuálny a komunikačný štýl pre konkrétnu značku alebo firmu. Brand manuál manuál slúži na zachovanie jednotnosti a konzistencie v prezentácii značky vo všetkých komunikačných kanáloch.  Brandovou stratégiou a brand manuálom vám radi pomôžeme.

Brand manuál

Sociálne siete

Brandový marketing na sociálnych sieťach je nutnosťou. Správna prezentácia a voľba obsahu či konkrétneho kanálu však nie sú hračkou. Sociálne siete sú dnes nevyhnutnou súčasťou mixu na ceste k úspechu a naši špecialisti sa postarajú o ich správu, ako aj o profesionálnu stratégiu ušitú na mieru, s ktorou dosiahnete maximum svojho potenciálu.

Sociálne siete

Dizajn manuál

Chcete, aby vaša značka niečo znamenala? Dizajn manuál vám ju pomôže zhmotniť cez logo, font či farebnosť tak, aby ste boli štýlový a profesionálny. Neodporúčame klientom snažiť sa tieto kroky podniknúť sami, no samozrejme je kľúčové, aby ste boli s manuálom stotožnení. Preto klientov počúvame a úzko s nimi spolupracujeme, čoho sa naši talentovaní odborníci radi pre vás chopia takým spôsobom, aby vám to sadlo ako uliate.

Dizajn manuál

Stratégia

Stratégia ideálne začína už pri tvorbe brandovej identity, ktorú potrebujete bez ohľadu na to, či je váš biznis skôr online alebo offline. Proces sa kontinuálne prenáša aj na webstránku a následnú marketingovú aktivitu. Tento prístup je nutný aj pri B2B firmách, pretože len vďaka kvalitnej stratégii dosiahnete žiadaný imidž v očiach obchodných partnerov. Takto sa môžete aj odlíšiť od konkurencie, čo je nesmierna devíza nielen pri snahe preraziť na trh, ale aj sa na ňom udržať.

Stratégia

E-commerce poradenstvo

Technická funkcionalita na úspech e-shopu nestačí. Súlad s brandovou stratégiou a dizajn manuálom vytvorí atraktívny vzhľad a dojem, ktorý očarí jednotnosťou s využitím unikátnych brandových prvkov, čoho súčasťou sú samozrejme aj kvalitné fotografie produktov. Aj s týmto kľúčovým krokom vám radi pomôžeme.

E-commerce poradenstvo

Projekty, ktorým pomáhame rásť v online priestore

Potrebujete pomôcť a vybudpvať vlastný brand?

Naša agentúra sa riadi pravidlami a princípmi Férového tendra.