Tím ui42 sa neustále rozrastá

Tím ui42 sa neustále rozrastá

Aj v roku 2022 stabilne pokračujeme v napĺňaní našich odvážnych plánov. Je to tak aj vďaka rastúcemu performance oddeleniu, ktoré spravuje komplexné portfólio online marketingových kanálov, vrátane Google Ads, sociálnych sietí, Linkedin, mediálneho nákupu, porovnávačov cien, SEO optimalizácii či nastaveniu správnej analytiky, už viac ako 50tke klientov. Preto bolo viac než potrebné rozhliadnuť sa po skúsenom riaditeľovi tohto oddelenia, ktorým sa stal Roman Helt.

Roman k nám, ako najčerstvejšia posila, prišiel z agentúry, kde bol ako Key Account Manager zodpovedný za vzťahy s veľkými klientmi. Svoje doterajšie skúsenosti sa rozhodol zúročiť na jednej z najdôležitejších stoličiek v ui42.

Roman Helt, Performance Marketing Director:

ui42 je a vždy bol rešpektovaný konkurent. To, že som tu a vediem tento tím je splnenie malého kariérneho sna. Teším sa, že môžem ďalej posunúť skvele našliapnutý tím, zdieľať know-how so skvelými ľuďmi. Hoci som tu len pár dní, neskutočne si užívam firemnú kultúru a atmosféru, akú som inde ešte nezažil.

Na trhu sme už 25 rokov a každým rokom stabilne a dlhodobo rastieme, a to nielen v hospodárskych výsledkoch, ale aj vo výsledkoch personálneho obsadenia nielen manažérskeho tímu, ktorý teraz doplnil Roman.

Andrej Kajan, CEO ui42:

Roman bol našou prvou voľbou, je nielen výborný manažér, obchodník aj odborník na online marketing, ale svojou osobnosťou od prvého dňa dokonale zapadol do našej firemnej kultúry, z čoho sa veľmi teším. Čakajú ho veľké výzvy, držím mu palce, aby ich spoločne so svojím tímom dokázali zvládnuť.

Je jasné, že zakladatelia Róbert Mráz a Martin Krupa majú na výber ľudí výborný čuch. V roku 2018 zverili vedenie spoločnosti Andrejovi Kajanovi, ktorý sa ako CEO postaral o finančné zastabilizovanie prudko rozrastajúcej sa agentúry a nastavenie obchodnej stratégie.

Dušan Vereš zúročuje svoje bohaté skúsenosti z prieskumnej agentúry vo vedení UX oddelenia a Marián Zeleniak ako E-commerce Špecialista zasa pomáha našim klientom využiť ich potenciál naplno.

Na čelo značky ui42 a interného marketingového tímu sa pred 6 rokmi postavil dlhoročný marketér, Robo Háger. Personalistiku, ľudské zdroje a rozvoj zamestnancov má pod palcom Martina Mrázová, ako HR Managerka. Práve ona pred niekoľkými rokmi prijala (vtedy ešte študenta vysokej školy) Matúša Demka, ktorý má momentálne na starosti tím vývojárov v ui42.

V ui42 sme za posledné 2 roky vytvorili taktiež aj dve nové pozície, ktoré si nová štruktúra firmy, portfólio klientov aj komplexnosť poskytovaných služieb jednoducho vyžadovala. Daniela Marušková ako Senior Account Manager je zodpovedná za starostlivosť o dôležitých klientov, a minulý rok sme spomedzi uičkárov obsadili pozíciu Výrobného riaditeľa, ktorým sa stal, predtým skúsený a talentovaný Projektový Manager, Viktor Doletina.

Hoci sa aj my musíme posledné roky vysporiadavať s nedostatkom voľných kvalitných ľudí na trhu, napriek tomu prudko rastieme aj na ostatných pozíciách (v roku 2021 k nám nastúpilo 20 nových uičkárov/uičkáriek). Je preto veľkou výzvou posilneného vedenia agentúry udržať kvalitu práce, ale aj legendárnu rodinnú atmosféru, ktorou sme ako agentúra sídliaca v domčeku v Horskom parku roky povestná.

Pozrite si celý tím, ktorý tvorí ui42

 

Prečítajte si tiež

Konzultácia zadarmo

S čím by ste potrebovali pomôcť?

Vyberte všetky možnosti, ktoré sa vás týkajú

Potrebujete ešte s niečím pomôcť?

Vyberte si ďalšiu oblasť

Zanechajte nám na vás kontakt

Formulár bol úspešne odoslaný.