V ui42 poskytujeme už od roku 1997 všetky služby a produkty potrebné pre firmy a organizácie pre rozbehnutie ich online podnikania. Zo začiatku to boli najmä weby, postupne pribudli e-shopy a v súčasnosti zabezpečujeme aj kompletné ecommerce poradenstvo. Sme jedinou slovenskou webovou agentúrou, v ktorej viac ako 50 online odborníkov spolupracuje pod jednou strechou a venuje sa len online podnikaniu. Našimi klientami sú malé, stredné aj veľké slovenské firmy a organizácie vrátane neziskoviek a štátnej a verejnej správy.

Venujeme sa výlučne poskytovaniu internetových a webových služieb, ktoré uľahčujú našim klientom online komunikáciu a online predaj svojich produktov a služieb. Od User Experience (UX) návrhu, cez vývoj a nasadenie redakčného systému pre web alebo e-commerce platformy, následnú prevádzku v cloude aj s podporou, až po výkonnostný online marketing vrátane konzultácií k rozbehu alebo rastu online podnikania.

Ako môže BUXUS pomôcť vášmu biznisu?

Napíšte nám alebo jednoducho príďte do našej kancelárie a môžeme si spolu dať kávu, alebo dve… Pri osobnom stretnutí prichádzajú najlepšie nápady.

S čím vám môžeme pomôcť?