Jedným zo základných hnacích motorov úspešného podnikania môže napríklad byť aj navrhnutie spôsobu, ako pomáhať ľuďom a navrhovanými riešeniami im uľahčovať život. Takýto prístup so sebou prináša spokojnosť a naplnenie na všetkých frontoch. Aj u nás v ui42 sa držíme tejto filozofie a jedným z jej výsledkov je aj praktická a ľahko dostupná webová služba s názvom Otvorenalekaren.sk, ktorú dnes prevádzkuje spoločnosť CRYSTAL CONSULTING, s.r.o. Najlepšie ju vystihujú slová Martina Krupu, konateľa ui42:

Otvorenalekaren.sk je inovatívna mobilná webová aplikácia, v ktorej sme spojili aktuálne a overené údaje o otváracích hodinách lekární, vrátane pohotovostných, s ich geografickými údajmi. Používateľ vďaka nej v momente zistí, kde je najbližšia otvorené lekáreň aj v prípade, že ju hľadá cez víkend alebo v nočných hodinách, a to aj v lokalitách, kde nepozná blízke okolie. Preto ju ocenia napríklad takí dovolenkári, turisti alebo cestujúci v cudzom prostredí.

 

Ukážky prehľadu dostupných lekární, ako aj dostupnosti zdravotníckych zariadení

Otvorenalekaren.sk vyšla z dielne ui42, kde sme ju spolu s jej dnešným prevádzkovateľom CRYSTAL CONSULTING pre vás vymysleli, naprogramovali a nadizajnovali. Veľmi nás teší, že môžeme takýmto spôsobom pomáhať a sme vďační aj za to, že sme sa ocitli v nominácii na cenu Rádia Slovensko medzi najinovatívnejšími projektami v oblasti IT a digitalizácie spoločnosti. Ak vás naša služba oslovila a chceli by ste nás podporiť, zahlasujte za nás!

Ďakujeme

Tím ui42