UX v ui42

Radi sa podelíme o naše UX know-how

UX školenie

Webom a ich návrhu sa venujeme od roku 1997. Testovaniu použiteľnosti sa venujeme od roku 2008. Pozorovali sme pri práci s webmi, e-shopmi a mobilnými aplikáciami už viac ako 500 používateľov. Od roku 2009 máme vlastnú prednášku o Webových aplikáciach v praxi na Fakulte matematiky, fyziky a informatiky Univerzity Komenského v Bratislave. Od roku 2010 máme vlastné laboratórium použiteľnosti. V roku 2011 sme v ňom zorganizovali prvé testovanie použiteľnosti mobilných webov a aplikácií na smartfónoch na Slovensku. Prednášame na konferenciách. Rozbehli sme World Usability Day na Slovensku a sme zakladajúci členovia Slovenskej UX asociácie. Venujeme sa aj UX vzdelávaniu na univerzitách aj vo firmách a UX výskumu.

Vďaka všetkým uvedeným aktivitám, no najmä vďaka praktickým projektom pre našich klientov máme na Slovensku unikátne znalosti a skúsenosti s UX. Radi sa o naše know-how podelíme a pripravíme UX prednášky, školenie alebo workshopy na mieru podľa vašich potrieb.

Pomáhame aj veľkým spoločnostiam, vrátane najväčších slovenských bánk, s konzultáciami a mentoringom pri budovaní svojich UX oddelení.