UX v ui42

Aby všetko malo zmysel a k tomu to ešte aj dobre vyzeralo..

UX dizajn

Klasický dizajn sa stará o to, aby boli veci pekné. UX dizajn robí veci pekné, no zároveň aj použiteľné. A práve v tomto je najväčší prínos našej dizajnérskej práce.

Zamýšľame sa nie len nad tým, či je stránka v moderných farbách alebo či spĺňa predstavy klienta.
Riešime aj to, či majú dané elementy na stránke zmysel a či sú potrebné. Pýtame sa, prečo jednotlivé elementy stránky umiestniť práve na to dané miesto. či ich zvýrazniť a akým spôsobom. Zamýšľame sa nad tým, čo skutočne potrebuje daná persóna (špecifická skupina návštevníkov stránky z cieľovej skupiny).

Naše grafické riešenia sú moderné. No niektoré naše práce sa môžu zdať vizuálne nazaujímavé. Má to svoj dôvod - UX dizajn napĺňa potreby, očakávania a zvyklosti skutočného zákazníka. Napríklad vodoinštalatéri vo veku okolo 50-60 rokov sa vedia lepšie orientovať a nakupovať na eshope, ktorý mnohým príde nemoderný a zastaralý, a vtedy je moderný dizajn len na škodu. Preto sa snažíme prinesť návštevníkom stránky alebo kupujúcim také pohodlie, aby odchádzali spokojní a radi sa vracali.

Všetky naše práce sú podložené bohatými a neoceniteľnými skúsenosťami z mnohých používateľských testovaní, ktoré sme si poctivo “odsedeli”. Veľmi málo ľudí na Slovensku sa môže pýšiť práve takýmito poznatkami.