Nezmeškajte eventy MastersGate!

Nezmeškajte eventy MastersGate!

MastersGate Akcelerátor je séria 4 školení, ktoré vznikli pre zlepšenie podnikania eshopov a zároveň sú posledým blokom ecommerce projektu MastersGate. Cieľovou skupinou sú teda všetci prevádzkovatelia, resp. majitelia eshopov, prípadne agentúry, ktoré pre tento segment pracujú. Prvé podujatie zo 4-dielneho seriálu zamerané na tému UX  a web máme úspešne za sebou a tu nájdete fotogalériu z MastersGate Akcelerátor: UX a web.

Najbližšie ďalšie školenie MastersGate Akcelerátor: Logistika (po predĺženom víkende 18.9.2017, v čase od 9:00 do 16:00, priestory KPMG Slovensko, Dvořákovo nábrežie 10, Bratislava) je zamerané na oblasti - logistika a právne/ účtovné poradenstvo. Školením budú sprevádzať dlhoroční špecialisti z firiem ako DHL Parcel Slovensko, Zásielkovňa, Fulfillment by FHB a KPMG. Vy ešte nie ste prihlásení? Nečakajte a prihlasujte sa na event tu.

Tretie školenie bude zamerané na výkonnostný marketing. S odborníkmi z tejto oblasti zo spoločností ui42 digital a Volis International sa budete mať možnosť stretnúť hneď začiatkom októbra, len 2 dni po odbehnutí Košického maratónu, t.j. 3.10.2017. Pozrite si viac o evente MastersGate Akcelerátor: výkonnostný marketing.

Posledné školenie, konajúce sa 26.10.2017, bude zamerané na branding, resp. na budovanie značky, na ktorú len tak ľahko nezabudnete. S týmito témami vás zoznámia skúsení profesionáli z firiem ako daren and curtis alebo BigName. Žiadny majiteľ eshopu by nemal prehliadnuť Event MastersGate Akcelerátor: Branding

Sledujte nás na našom Facebooku!

Prečo prísť na jednotlivé školenia?

  • Vlastné know-how vám odovzdajú špecialisti s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti ecommerce.

  • Networking a otvorené diskusie s odborníkmi ale aj ostatnými účastníkmi školenia.

  • Získate konkrétne tipy z praxe, vďaka ktorým akcelerujete vpred.

  • Zažijete prednášky plné reálnych situácií z bežnej praxe.

  • Nadviažete nové obchodné kontakty.

  • Budete mať možnosť osobne stretnúť tohtoročných víťazov súťaže MastersGate.

Čo je MastersGate?

MastersGate je slovensko-česká ecommerce súťaž, ktorá sa zameriava na podnikateľov v ecommerce, ktorých sa v rámci celého projektu snažíme vzdelávať a podporiť, či už prostredníctvom vzdelávacích podujatí, hodnotných cien, konzultácií so špecialistami, alebo ročného akceleračného programu pre víťazov. Chceme totiž ukázať ecommerce trhu a verejnosti, že úspech sa dá dosiahnuť veľmi rýchlo, keď sa spoja dobrí obchodníci, skúsení poradcovia a efektívne marketingové nástroje.

Prečítajte si tiež

Konzultácia zadarmo

S čím by ste potrebovali pomôcť?

Vyberte všetky možnosti, ktoré sa vás týkajú

Potrebujete ešte s niečím pomôcť?

Vyberte si ďalšiu oblasť

Zanechajte nám na vás kontakt

Formulár bol úspešne odoslaný.