Programovanie webstránky podľa dizajn návrhu klienta

Voxberg Case Study Programovanie webstránky podľa dizajn návrhu klienta

Funkčná webstránka je základom projektu, ktorý chce predávať online. Okrem toho, že je priamym nástrojom e-commerce predaja, pomáha budovať brand, ale i dôveryhodnosť značky. Základom je nielen moderný dizajn, ale najmä spoľahlivý, rýchly a používateľsky vyladený web. Programovanie takej webstránky si vyžaduje zásah viacerých odborníkov. Prečítajte si, ako sme vďaka nášmu presahu one – stop shop agentúry jeden taký pre nášho klienta vytvorili.

Hlavné oblasti spolupráce

Kľúčové medzníky spolupráce

január 2022

začiatok spolupráce a programovania nového webu

jún/júl 2022

spustenie webstránky

január 2023

začiatok e-commerce biznisu pre klienta a vstup do novej sezóny

Výsledky spolupráce

Vo finále sme pre Voxberg naprogramovali webstránku v súlade s ich dizajnovým návrhom. Vďaka klientovej presnej vízii projektu sme mali tú česť pracovať s tímom profesionálov, ktorí dokážu svoje očakávania a nároky na web predostrieť do posledného detailu. Výsledkom spolupráce je rýchla, moderná, prehľadná a vysoko konverzná webstránka. Svedčí o tom nárast objednávok v týždennom merítku, rádovo z jednotiek na desiatky. Nová webstránka, s používateľsky zaujímavými vychytávkami, čelí od začiatku sezóny stúpajúcemu trendu objednávok.

Priebeh projektu krok za krokom

Dizajnový návrh a programovanie webstránky 

Klient nás oslovil s hotovým návrhom dizajnu, ktorý chcel pretaviť do reality – moderného a spoľahlivého e-shopu s cieľom obslúžiť návštevníkov k ich spokojnosti. Aby prvky z dizajnu plnili očakávania, bola v celku výzva naprogramovať ich funkčne správne a vo vzájomnej logickej náväznosti.

Na detailoch záleží, aj za cenu výslednej ceny

Keďže klient presne vedel, čo od novej webstránky očakáva, v rámci celej spolupráce sa kládol dôraz na ladenie aj tých najmenších detailov a funkcionalít. Vo finále to síce znamenalo dvojnásobné navýšenie odhadovaného rozpočtu, no výsledkom bol vyladený web presne podľa predstáv klienta.

Vstup do novej sezóny plne pripravení 

Začiatok roka je pre tento segment obvykle hlavnou sezónou. Keďže spustenie webstránky prebehlo už v lete 2022, január 2023 bol moment, kedy mohol klient plnohodnotne konkurovať výrobcom a predajcom výživových doplnkov na slovenskom trhu. E-shop funguje aktuálne na jednej doméne s ďalšími dvoma jazykovými mutáciami (ENG, CZ).

Kontaktujte nás

Naša agentúra sa riadi pravidlami a princípmi Férového tendra.

Ako hodnotí našu spoluprácu Voxberg?

Pri hľadaní dodávateľa pre náš web sme hľadali takú agentúru, ktorá spolu s nami vytvorí jednotný tím a nebude pristupovať k spolupráci štýlom agentúra vs. klient. Potrebovali sme, aby aj agentúrna strana pochopila náš biznis, víziu a misiu tak, aby rovnocenne prispeli k rozvoju Voxberg webu. Pri ui42 sme sa stretli s týmito očakávaniami v plnej miere, nakoľko dnes už neprichádzajú návrhy a zadania na ďalší rozvoj iba z našej strany, ale aj z uička, čo si veľmi ceníme.

Konzultácia zadarmo

S čím by ste potrebovali pomôcť?

Vyberte všetky možnosti, ktoré sa vás týkajú

Potrebujete ešte s niečím pomôcť?

Vyberte si ďalšiu oblasť

Zanechajte nám na vás kontakt

Formulár bol úspešne odoslaný.