Black Friday

sa vás opýta, čo ste robili v lete.

Vy budete môcť odpovedať, že ste sa s ui42 pozreli na vašu zákaznícku cestu (customer journey), vyladili ste UX, zvýšili konverzný pomer a vytunili výkon eshopu. 

Teraz zaplatíte len 50% z ceny

Každý rok sa stretávame u našich klientov s tým istým problémom -
prípravu na vianočnú sezónu a BF začnú príliš neskoro.

Veľký nával požiadaviek v jesenných mesiacoch spôsobí, že nie všetky príležitosti na zvýšenie výkonu reálne aj stihneme implementovať.

Ak však nechcete zmeškať príležitosť získať z výkonu vášho eshopu maximum už túto vianočnú sezónu, využitie našu ponuku: 50/50


50% z ceny platíte v lete, zvyšných 50% neskôr

Akciu je možné využiť do 31.7.2024

Teraz zaplatíte len 50% z ceny

Teraz zaplatíte len 50% z ceny

Aké služby môžete u nás využiť?

Usability testovanie

Usability testovanie

Otestujeme váš eshop s vašimi potenciálnymi zákazníkmi a odhalíme jeho slabé miesta. Pripravíme podrobný report z testovania a prejdeme si s vami výsledky. Navrhneme pre vás ideálne riešenie.

UX audit

UX audit

Prejdeme si s vami výsledky a KPI vášho eshopu. Zauditujeme váš web našimi odborníkmi na zákaznícku skúsenosť na základe Best Practicies, a pripravíme konkrétne a praktické odporúčania na zlepšenie.

Customer Journey 

Customer Journey 

Zanalyzujeme kompletnú cestu zákazníka odkedy začína premýšlať nad produktom, až po jeho kúpu. Zameriame sa na touchpointy, kedy zákazník interaguje s vaším webom alebo celou značkou. Pripravíme komplexnú mapu s indetifikovanými príležitosťami na zlepšenie zákazníckej skúsenosti.

Product research

Product research

Rozširujete portfólio? Overíme vám potenciálny dopyt. Súčasne validujeme všetky vaše produktové hypotézy a vlastnosti (napríklad názov, farby, zloženie, cena, komunikácia, vizuál,...).

Market research

Market research

Premýšľate nad expanziou? Potrebujete overiť penetráciu trhu? Potrebujete škálovať? Pripravíme research trhu na Slovensku aj celom CEE trhu.

Máte špecifickú potrebu?

Máte špecifickú potrebu?

Kontaktujte nás,

Naša agentúra sa riadi pravidlami a princípmi Férového tendra.

Konzultácia zadarmo

S čím by ste potrebovali pomôcť?

Vyberte všetky možnosti, ktoré sa vás týkajú

Potrebujete ešte s niečím pomôcť?

Vyberte si ďalšiu oblasť

Zanechajte nám na vás kontakt

Formulár bol úspešne odoslaný.