Wordpress

Vaša vysnívaná webstránka s Wordpressom - napopulárnejším CMS na svete! Jednoduchý na použitie aj pre začiatočníkov, flexibilný a výkonný pre každého, kto chce preraziť v online svete.

Neviete, kde začať? Obráťte sa na špecialistov z ui42.

S WordPressom je vytváranie a správa webovej stránky hračka! V ui42 vieme vytvoriť a spravovať úžasnú webovú stránku alebo e-shop, ktorý bude odrážať vašu jedinečnú značku. Je to jednoduché, flexibilné a výkonné riešenie pre každého, kto chce preraziť v online svete.

Web na Wordpresse

Rozmýšľate nad online biznisom, ale neviete kde začať? Prvým krokom by mala byť určite webová stránka a WordPress je skvelá voľba pre každého. Predstavuje výkonný nástroj, ktorý poskytuje flexibilitu a pomáha dosahovať vaše biznis ciele, a to či už využívate šablónové riešenie alebo chcete riešenie na mieru. Neviete, ako začať? Kontaktujte nás.

Eshop na Wordpresse (WooCommerce)

Ak hľadáte výkonné a flexibilné e-commerce riešenie, ktoré je jednoduché na použitie a cenovo dostupné, WooCommerce je skvelou voľbou. Je to open-source e-commerce platforma postavená na WordPress a najpopulárnejšie e-commerce riešenie na svete, ktoré používajú milióny podnikov a organizácií. Potrebujete pomôcť s tvorbou e-shopu? Kontaktujte nás.

Výhody Wordpressu

Flexibilita

Flexibilita

WordPress je veľmi flexibilná platforma, ktorá sa dá prispôsobiť tak, aby vyhovovala potrebám a požiadavkám akéhokoľvek podnikania.

Jednoduchosť použitia

Jednoduchosť použitia

WordPress je pomerne jednoduchý na použitie, aj keď nemáte žiadne skúsenosti s programovaním. Poskytuje množstvo nástrojov a zdrojov, ktoré vám pomôžu začať.

Cenová dostupnosť

Cenová dostupnosť

WordPress je bezplatný na stiahnutie a používanie. Ponúka však aj množstvo prémiových doplnkov, ktoré vám môžu pomôcť rozšíriť funkcie svojej webovej stránky.

Množstvo podpory

Množstvo podpory

WordPress má obrovskú a aktívnu komunitu používateľov a vývojárov, ktorí poskytujú podporu a zdroje.

SEO

SEO

WordPress je optimalizovaný pre vyhľadávače, čo vám pomôže zlepšiť viditeľnosť svojej webovej stránky vo výsledkoch vyhľadávania.

Komplexnosť spolupráce s ui42

Komplexnosť spolupráce s ui42

Sme one-stop shop digitálna agentúra, čo znamená, že okrem eshopu na Wordpresse vám vieme pomôcť aj s celkovým programovaním, UX vášho nového e-shopumarketingovými kampaňami či automatizáciou procesov.

Eshop na mieru je jednou z možností, ako postaviť e-commerce riešenie pre váš projekt a predávať na internete. Hoci má nepopierateľné výhody, nie vždy je eshop na mieru tou najlepšou voľbou. Zhrnuli sme preto základné informácie o tom aké benefity prináša, ako obstojí v porovnaní s inými možnosťami alebo aká je jeho cena a pre koho je eshop na mieru vhodný.

Kontaktujte nás

Naša agentúra sa riadi pravidlami a princípmi Férového tendra.

Konzultácia zadarmo

S čím by ste potrebovali pomôcť?

Vyberte všetky možnosti, ktoré sa vás týkajú

Potrebujete ešte s niečím pomôcť?

Vyberte si ďalšiu oblasť

Zanechajte nám na vás kontakt

Formulár bol úspešne odoslaný.