UI/UX dizajnérka/ dizajnér

V ui42 kladieme najvyšší dôraz na používateľa, preto ak je user experience súčasťou aj tvojej DNA, je tu veľká šanca stať sa súčasťou nášho zabehnutého UX tímu.

Prečo pracovať pre nás?

Radi robíme veci tak, aby mali zmysel a boli užitočné, sme zakladajúcim členom SUXA (Slovenská user experience asociácia), priniesli sme na Slovensko World Usability Day, ktorého sa každý rok zúčastňujeme, učíme UX na slovenských univerzitách.

Náplňou tvojej práce bude:

  • tvorba grafických návrhov používateľských rozhraní (Figma, Sketch, Photoshop)
  • audity webových stránok, aplikácií a e-shopov
  • ideové návrhy funkčnosti
  • spolupráca s kolegami z research tímu v oblasti realizácie zákazníckeho výskumu

Ponúkame:

  • férové odmeňovanie s možnosť podieľať sa na zisku firmy
  • príjemný office, kávu, čaj a ovocie s domčeku s dvomi terasami neďaleko Horského parku
  • konferencie a vzdelávačky podľa individuálneho vkusu
  • flexibilný pracovný čas a homeoffice podľa želania, pretože nezáleží kedy a kde to spravíš, ale ako to spravíš
  • pravidelné firemné mtg-y online, obedy a víkendy, firemné raňajky raz do mesiaca snáď znovu skoro naživo
  • partia nadaných ľudí, ktorí si ťa získajú dobrou atmosférou a priateľskými vzťahmi, a do ktorej je ľahké zapadnúť

No a na záver - čaká ťa tu nový MacBook Pro s rýchlym SSD diskom a so všetkým, čo k práci budeš potrebovať. Myslíš, že to budeš vedieť využiť v prospech používateľov našich klientov? Ak vieš, že je táto práce presne to, čo hľadáš, pošli nám ukážku aspoň troch návrhov/projektov, ktoré sú nejakým spôsobom zaujímavé z UX hľadiska. Získaš výhodu keď o sebe a svojich očakávaniach od práce napíšeš viac.

Osobnostné predpoklady:

Uprednostníme kandidátky/ kandidátov, ktorí majú:

- nadšenie a chuť robiť najlepší UI/UX dizajn

- tvorivosť ale aj rešpekt voči používateľskej cieľovej skupine

- odvahu prezentovať a obhájiť si svoju prácu

- skúsenosť so zalamovaním grafického dizajnu do HTML

- skúsenosť s prístupnosťou a použiteľnosťou webov (accessability and usability)

- znalosť CSS

- iniciatívu pri riešení problémov

Potrebné vedieť:

Anglický jazyk na úrovni C1, Adobe Photoshop na úrovni pokročilý a základy CSS a HTML