Ako sme vytvorili nový web design a e-shop

Styx Case Study Ako sme vytvorili nový web design a e-shop

Hlavné oblasti spolupráce

Kľúčové medzníky spolupráce

Vytvorenie technickej špecifikácie

Na úvod sme vytvorili technickú špecifikáciu, na základe ktorej sme si s klientom presne zadefinovali, čo všetko by malo byť obsahom novej webstránky. Po jej doladení a schválení sme sa pustili do návrhu.

Nový web design

So zreteľom na technickú špecifikáciu sme navrhli nový vizuál pre stránku – web dizajn, ktorý spĺňa atribúty modernej web stránky s dôrazom na pozitívnu používateľskú skúsenosť. Klient na základe dôvery v naše dlhoročné skúsenosti s UX zveril dizajnovanie plne do našich rúk.

Vývoj webu a programovanie

Nový web design sme zasadili do CMS BUXUS, v rámci ktorého sme upravili konkrétne modul, v súvislosti s technickou špecifikáciou a funkciami nového e-shopu. 

Napojenie na ERP systém

Vďaka flexibilnému CMS sme nový web napojili na ERP systém Asseco SPIN. Cieľom bolo zastrešenie všetkých firemných procesov v rámci jedného systému. 

Ladenie termínov a finále

Najväčšou výzvou celej spolupráce bolo dosiahnutie funkčného e-shopu pred hlavnou sezónou – jar 2023. Náročným bodom bolo najmä zladenie procesov a termínov so subdodávateľmi a zainteresovanými stranami. 

Hoci sa pôvodný dátum spustenia z dôvodu meškajúcich podkladov a toho času ešte vyvíjaného ERP natiahol, do novej sezóny napokon vstúpil STYX s novým e-shopom, pripraveným na exekúciu stoviek objednávok denne. Na web stránke sme zároveň nasadili automatizované odporúčania na báze umelej inteligencie pre účinnejší up-sell a cross-sell produktov.

Výsledky spolupráce

Aj napriek úvodným posunom začiatku realizácie sa nám podarilo zabezpečiť pre klienta novú rýchlu a prehľadnú webstránku, napojenú na ERP. Po doladení B2B sekcie nasleduje preklopenie verzie pre český trh a ďalšia spolupráca, kde môžeme klientovi ponúknuť komplexné služby one – stop shop agentúry a optimalizovať tak vzájomné súvislosti medzi jednotlivými službami v online marketingu. Teší nás, že nám spolupráca so STYX sadla aj po ľudskej stránke, aj vďaka osobný záujmom a technickému zázemiu projektových manažérov na oboch stranách.

Kontaktujte nás

Naša agentúra sa riadi pravidlami a princípmi Férového tendra.

Konzultácia zadarmo

S čím by ste potrebovali pomôcť?

Vyberte všetky možnosti, ktoré sa vás týkajú

Potrebujete ešte s niečím pomôcť?

Vyberte si ďalšiu oblasť

Zanechajte nám na vás kontakt

Formulár bol úspešne odoslaný.