Logo a logotyp

Naši grafici a dizajnéri s vami vytvoria logo, ktoré vás bude dôstojne a štýlovo reprezentovať a zapíše sa do pamäte zákazníkov. Definujú farebnú škálu a možnosti vyobrazenia na rôznych umiestneniach tak, aby ostala zachovaná jednotnosť aj kvalita, či už ide o obrázkové logo alebo písaný logotyp.

Logo a logotyp

Typografia a fonty

Za voľbou správneho písma pre rôzne príležitosti stoja roky výzkumu. Je dôležité, aby použité písmo vyzeralo čitateľne a profesionálne. Mnoho značiek dokonca vlastní špeciálne navrhnuté fonty na mieru, ktoré si zákazníci podvedome so značkou spájajú.

Typografia a fonty

Farebná škála

Na pohľad sa to môže zdať jednoduché, no adekvátna voľba ladiacich farieb si vyžaduje istý talent a skúsenosti. Samotná farba dokáže značke darovať jedinečnú identitu, pričom dizajn manuál musí obsahovať všetky farebné definície súvisiace s jej prezentáciou. Prvky musia byť taktiež prispôsobené aj možnosti čiernobielej škály, aby napríklad logo vyzeralo dobre aj pri čiernobielej tlači.

Farebná škála

Reklamné predmety a iné prvky

V rámci dizajn manuálu vám vytvoríme aj prehľad využitia prvkov v korešpondencii či na darčekových a prezentačných predmetoch. Profesionálny branding znamená aj to, že vaše prezentácie, grafy či vizitky budú v súlade s celkovým dizajnom. A tak už nebudete musieť tápať, akou cestou sa máte vydať.

Reklamné predmety a iné prvky

Projekty, ktorým pomáhame rásť v online priestore

Kontaktujte nás

Naša agentúra sa riadi pravidlami a princípmi Férového tendra.

Konzultácia zadarmo

S čím by ste potrebovali pomôcť?

Vyberte všetky možnosti, ktoré sa vás týkajú

Potrebujete ešte s niečím pomôcť?

Vyberte si ďalšiu oblasť

Zanechajte nám na vás kontakt

Formulár bol úspešne odoslaný.