Nechajte sa presvedčiť našimi výsledkami. Vďaka dôkladnému e-commerce auditu, UX výskumu a pochopeniu zákazníka sme vytvorili komplexnú marketingovú stratégiu, ktorá zabezpečila klientovi nevídané výsledky.

Reklama na Facebooku

Najpoužívanejšia sociálna sieť na svete, Facebook, poskytuje nespočetné množstvo možností ako propagovať vašu firmu vo vašej cieľovej skupine, zvýšiť povedomie o vašich produktoch a službách, informovať o novinkách, a to všetko za cenovej dostupnosti reklamy. Chcete mať úspešné reklamné kampane na Facebooku? Kontaktujte nás.

Reklama na Facebooku

Reklama na Instagrame

Instagram je sociálna sieť, ktorá sa zameriava na zdieľanie fotografií a videí, a má viac ako 2 miliardy aktívnych používateľov mesačne. Vďaka reklame na Instagrame tak môžete zvýšiť povedomie o vašej značke, osloviť nových zákazníkov či zlepšiť vzťahy s už existujúcimi zákazníkmi. Reklamy môžu byť textové, obrazové alebo video, a môžu byť zobrazované na rôznych miestach Instagramu (Stories, Explore). Neviete ako na to? Kontaktujte nás.

Reklama na Instagrame

Ako na výkonnejšiu PPC reklamu? Vyskúšajte ROI Hunter. PPC reklama je dôležitou súčasťou marketingového mixu. Nároky na jej efektivitu, kvalitu, rýchlosť a výkonnosť sa neustále zvyšujú. Aby sme z nej dokázali vyťažiť maximum, v ui42 používame u vybraných klientov ROI Hunter. Nástroj, pomocou ktorého dokážeme spravovať PPC kampane o úroveň vyššie, než sú štandardné postupy.

Výhody reklamy na Facebooku a Instagrame

Dosiahnutie širokého publika

Dosiahnutie širokého publika

Facebook a Instagram majú spolu viac ako 3 miliardy aktívnych používateľov mesačne, čo znamená, že máte prístup k obrovskému publiku.

Zvýšenie konverzií

Zvýšenie konverzií

Reklama vám môže pomôcť zvýšiť konverzie, napríklad prihlásenia na odber newslettera, uskutočnenie nákupu alebo stiahnutie aplikácie.

Cieľové publikum

Cieľové publikum

Obe platformy ponúkajú pokročilé nástroje na cielenie reklamy, ktoré vám umožňujú osloviť presne tú cieľovú skupinu, ktorá vás zaujíma. Môžete filtrovať podľa veku, pohlavia, záujmov, lokality a ďalších relevantných faktorov.

Zvýšenie návštevnosti vášho webu

Zvýšenie návštevnosti vášho webu

Reklama vám pomôže zvýšiť návštevnosť vášho webu, čo vám umožní získať viac potenciálnych zákazníkov.

Cenová dostupnosť

Cenová dostupnosť

Reklama na Facebooku a Instagrame je pomerne cenovo dostupná, čo znamená, že si ju môžu dovoliť aj malé a stredné podniky. Okrem toho môžete presne kontrolovať, koľko peňazí chcete investovať do svojich kampaní.

Komplexnosť spolupráce

Komplexnosť spolupráce

ui42 je one-stop shop digitálna agentúra, čo znamená, že okrem správy reklamných kampaní vám vieme pomôcť s použiteľnosťou webu, programovaním či automatizáciou procesov.

Máte pocit, že už viete, ako môžu sociálne siete pomôcť vášmu projektu? Možno si myslíte, že stačí písať príspevky a pridávať fotky, a že na to nepotrebujete marketéra. Ale je to naozaj tak? Sociálne siete už dávno nie sú len o písaní príspevkov a pridávaní fotiek. Ak chcete, aby váš projekt bol úspešný, musíte vedieť, ako využiť všetky možnosti, ktoré sociálne siete ponúkajú. Propagácia na sociálnych sieťach je totižto potrebná k rastu biznisu aj vo forme PPC, tak ako ich poznáte z Google.

Kontaktujte nás

Naša agentúra sa riadi pravidlami a princípmi Férového tendra.

Konzultácia zadarmo

S čím by ste potrebovali pomôcť?

Vyberte všetky možnosti, ktoré sa vás týkajú

Potrebujete ešte s niečím pomôcť?

Vyberte si ďalšiu oblasť

Zanechajte nám na vás kontakt

Formulár bol úspešne odoslaný.