Pracovná ponuka

PHP Web Developer - Senior & Junior

V ui42 pracujeme na množstve rôznorodých projektov, najčastejšie sú to e-shopy v našom CMS Buxus. Budeš pracovať na vývoji nových a údržbe existujúcich webových stránok, aplikácií a e-shopov.

Aktuálne témy, ktoré u nás ako Back-end/full-stack developer budeš riešiť:

V ui42 sa môžeš stretnúť so všetkými aspektami vývoja webov - nie len vývoj ale aj UX, e-commerce, analytika, adwords. Pracujeme v CMS Buxus, ktorý je založený na frameworku Laravel Continuous deployment. Používame moderné prístupy a procesy, robíme code reviews, máme interných testerov, píšeme unit testy a selenium testy. Používame moderné technológie ako PHP 7, Laravel 5.8, redis, SOLR, elasticsearch, beanstalkd a front-end frameworky angular a vuejs.

Za dobre odvedenú prácu ponúkame:

  • Špičkové odborné prostredie pre programátorov, ktorí sa chcú venovať LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP) a Google technológiám.
  • Flexibilný pracovný čas, pretože nezáleží kedy a kde to spravíš, ale že budeš na výsledok hrdý.
  • Na homeoffice máme pripravený hardvér, softvér aj cloud, občas ti pošleme domov aj raňajky:), ale príjemný office, kávu, čaj a ovocie v domčeku s dvomi terasami neďaleko Horského parku môžeš využívať podľa potreby.
  • Na naše pravidelné firemné akcie radi a dlho spomíname, pretože v ui42 je naozaj výnimočný tím.

Očakávame, že ovládaš:

PHP, HTML, MySQL, JavaScript a základy administrácie UNIX/Linux. Výhodou je, ak máš skúsenosti s open-source PHP MVC frameworkami (Laravel), znalosť Google technológií, samostatnosť a proaktivitu pri riešení problémov.

V článku na blogu ui42 opisujeme technológie a výzvy, na ktorých náš developerský tím pracuje, alebo si vypočuj Šimona - jedného z našich najlepších kóderov.

Naše benefity

Podiel na zisku

Férovosť je pre nás dôležitá aj pri odmeňovaní členov tímu. Kľúčovým ľuďom v ui42 ponúkame možnosť podieľať sa na zisku firmy.

Neodolateľná káva

Niektorí z nás sa v káve vyznajú, vďaka čomu pijeme naozaj dobrú kávu.

MultiSport karta

Ceníme si rovnováhu medzi prácou a voľným časom a sme preto radi, že môžeme uičkárom poskytnúť benefit plný športu a relaxácie.

Športové udalosti

Bicykluješ? Beháš? Hráš bedminton alebo poker? U nás si určite vyberieš aspoň jeden z našich športových aj nešportových klubov.

Pet friendly

Veľa psov už u nás našlo prechodný domov, aj ten tvoj je u nás vítaný.

Nezabudnuteľné firemné akcie

Legendárne firemné víkendy, teambuldingy, raňajky či príležitostné večery v office. 

Fexibilný pracovný čas

V rámci tímu to máme rôzne - niektorí sú ranné vtáčatá, iní nočné sovy. Našou prioritou sú však výsledky, kvalita a dobrá komunikácia v tíme.

Priateľské a neformálne prostredie

Po týždni sa budeš cítiť ako keby si u nás pracoval už roky. Neformálnosť a dobré vzťahy máme v DNA.

Pracovné vybavenie

Chceme, aby sa ti tu dobre pracovalo, a preto štandardné vybavenie pracovného miesta doladíme podľa tvojich potrieb.

Vzdelávanie a konferencie

Ak sa chceš vzdelávať a zlepšovať vo svojom odbore a je na obzore nejaká konferencia, workshop alebo kurz, tak sa ich určite zúčastni. My ťa len podporíme.

Office v blízkosti Horského parku

Pracujeme v tichom prostredí plnom stromov. Ak sa chceš vyvetrať alebo si ísť zabehať, cca 700 metrov a si v lese.