PHP web developer

V ui42 pracujeme na projektoch rôzneho typu, najčastejšie sú to e-shopy v našom CMS Buxus. Budeš pracovať na vývoji nových a údržbe existujúcich webových stránok, aplikácií a e-shopov.

Aktuálne témy, ktoré u nás budeš riešiť:

Back-end / full-stack developer - dáme ti príležitosť pracovať na tom, čo ťa baví. U nás sa získaš rozhľad v online oblasti a môžeš sa stretnúť so všetkými aspektami vývoja webov - nie len vývoj ale aj UX, e-commerce, analytika, adwords. Pracujeme v CMS Buxus, ktorý je založený na frameworku Laravel Continuous deployment. Používame moderné prístupy a procesy, robíme code reviews, máme interných testerov, píšeme unit testy a selenium testy. Front-end frameworky. Ideme s dobou a používame moderné technológie ako PHP 7, Laravel 5.8, redis, SOLR, elasticsearch, beanstalkd a front-end frameworky - angular, vuejs.

Za dobre odvedenú prácu ponúkame:

Špičkové odborné prostredie pre programátorov, ktorí sa chcú venovať LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP) a Google technológiám. Flexibilný pracovný čas, pretože nezáleží kedy a kde to spravíš, ale že budeš na výsledok hrdý. Na homeoffice máme pripravený hardvér, softvér aj cloud, občas ti pošleme domov aj raňajky:). Keď sa bude dať, užiješ si náš príjemný office, kávu, čaj a ovocie s domčeku s dvomi terasami neďaleko Horského parku. Na naše pravidelné firemné akcie radi a dlho spomíname, pretože v ui42 je naozaj výnimočný tím.

Od teba očakávame, že ovládaš:

PHP, HTML, MySQL, JavaScript a základy administrácie UNIX/Linux. Výhodou je, ak máš skúsenosti s open-source PHP MVC frameworkami (Laravel), znalosť google technológií, samostatnosť a proaktivitu pri riešení problémov.

V článku na blogu ui42 opisujeme technológie a výzvy, na ktorých náš developerský tím pracuje, alebo si vypočuj Šimona - jedného z našich najlepších kóderov.