thumbnail

Dedoles

Internetový obchod Dedoles prechádzal na CMS Buxus kvôli prudko rastúcemu počtu produktov v ponuke a neustále sa zvyšujúcemu počtu návštevníkov. Nový prispôsobený admin systém ušetril množstvo času pri pridávaní nových produktov na stránku a pri správe rôznych akcií. Systém zároveň pomohol znížiť náklady na hosting, pripraviť eshop na niekoľkonásobne vyššiu návštevnosť, zrýchliť celý web a zvýšiť konverzný pomer. Dedoles okrem slovenského trhu pôsobí aj na zahraničných - eshop má spolu 7 jazykových verzií. V roku 2015 sa stal Dedoles víťazom súťaže Eshop Akcelerátor (v súčasnosti už Masters Gate) v kategórii Nádejní exportéri...

Prípadová štúdia
Povedali o nás

“E-commerce know-how človek nezíska jednorázovo. Je to kontinuálny proces učenia sa a napredovania. Len čo sa za mesiac naučíme jednu oblasť, už sa počas toho istého mesiaca na online trhu vyskytne niečo úplné nové, atď… V našom procese rozvoja a rastu nám okrem iného veľmi pomohol akceleračný program E-shop akcelerátor, vďaka ktorému sa ním otvorili brány k úspešnej spolupráci s uičkom*. Team skvelých ľudí a odborníkov s nami naštartoval intenzívnu spoluprácu ako v oblasti UX dizajnu, tak v online marketingu a posledne aj web developomente. Spolupráca funguje. Je založená na otvorenosti a dôvere. Inak si to ani neviem prestaviť. Nie je to vzťah dodávateľ - odberateľ. Sme partneri.” *uičko = familiárno-slangové zaužívané oslovenie pre ui42 ;-)

Jaroslav Chrapko

Realizované služby

BUXUS    ~    Prevádzka webového servera    ~    Pravidelné vývojové práce    ~    Vývoj    ~    Webová analytika (GA)    ~    UX audit    ~    UX testovanie    ~    Informačná architektúra    ~    Skice (wireframe)