Pracovná ponuka

UX Consultant

  • Úväzok
    • Plný úväzok
  • Miesto výkonu práce
    • Bratislava, Haydnova ul.
  • Ohodnotenie
    • 1400 - 2000€

Ak je user experience súčasťou aj tvojej DNA, je tu príležitosť získať miesto konzultanta/ analytika v našom zabehnutom UX tíme.

Prečo pracovať pre nás?

  • radi robíme veci tak, aby mali zmysel a boli užitočné
  • sme zakladajúcim členom SUXA (Slovenská user experience asociácia)
  • priniesli sme na Slovensko World Usability Day, ktorého sa každý rok zúčastňujeme
  • učíme UX na slovenských univerzitách

Pracovná náplň

  • analýza klientských procesov
  • audity použiteľnosti webových stránok, aplikácií a e-shopov
  • mapovanie zákazníckych ciest a budovanie informačnej architektúry stránok a navigácii
  • navrhovanie vhodnej metodológie na získanie feedbacku od reálnych zákazníkov
  • realizácie zákazníckeho výskumu (hĺbkové rozhovory, testovania použiteľnosti, ...)
  • návrh riešení na základe zistení z výskumu, príprava prototypov
  • prezentácia práce pre klientov

Požiadavky/Must have's

  • znalosť UX princípov a výskumných metód
  • znalosť princípov prístupnosti (accessability)
  • skúsenosť s UX výskumom, resp. overovaním si riešení s reálnymi používateľmi (UX testovanie, individuálne rozhovory, kvantitatívne dotazníky, ...)

Čím si nás získaš?

  • znalosť Figmy je výhodou
  • schopnosť prezentovať svoju prácu a obhájiť si ju
  • nadanie komunikovať profesionálne, príjemne a presvedčivo
  • tvorivosť ale aj rešpekt k tomu, čo hovoria dáta
  • samostatnosť a vlastnú iniciatívu pri riešení problémov
  • aktívne ovládanie angličtiny je výhodou

Ponúkame ti

  • prácu na veľkých, zaujímavých a rôznorodých projektoch
  • multi učenie uprostred ďalších ui42 tímov: - developeri, online marketing, e-commerce - dokopy je nás už 60 odborníkov
  • férové odmeňovanie s možnosťou podieľať sa na zisku firmy
  • flexibilný pracovný čas a homeoffice podľa dohody
  • firemné raňajky raz do mesiaca, skvelé víkendy, na ktoré sa dlho spomína
  • multi-sport kartu
  • príťažlivú firemnú kultúru firmy, ktorú utvárajú nadaní ľudia s podobným nastavením hodnôt. Získajú si ťa dobrou atmosférou, otvorenosťou a priateľskými vzťahmi, takže ľahko zapadneš
  • príjemný office, kávu, čaj a ovocie s domčeku s dvomi terasami neďaleko Horského parku
  • konferencie a vzdelávačky podľa individuálnych potrieb

Naše benefity

Podiel na zisku

Férovosť je pre nás dôležitá aj pri odmeňovaní členov tímu. Kľúčovým ľuďom v ui42 ponúkame možnosť podieľať sa na zisku firmy.

Neodolateľná káva

Niektorí z nás sa v káve vyznajú, vďaka čomu pijeme naozaj dobrú kávu.

MultiSport karta

Ceníme si rovnováhu medzi prácou a voľným časom a sme preto radi, že môžeme uičkárom poskytnúť benefit plný športu a relaxácie.

Športové udalosti

Bicykluješ? Beháš? Hráš bedminton alebo poker? U nás si určite vyberieš aspoň jeden z našich športových aj nešportových klubov.

Pet friendly

Veľa psov už u nás našlo prechodný domov, aj ten tvoj je u nás vítaný.

Nezabudnuteľné firemné akcie

Legendárne firemné víkendy, teambuldingy, raňajky či príležitostné večery v office.

Fexibilný pracovný čas

V rámci tímu to máme rôzne - niektorí sú ranné vtáčatá, iní nočné sovy. Našou prioritou sú však výsledky, kvalita a dobrá komunikácia v tíme.

Priateľské a neformálne prostredie

Po týždni sa budeš cítiť ako keby si u nás pracoval už roky. Neformálnosť a dobré vzťahy máme v DNA.

Pracovné vybavenie

Chceme, aby sa ti tu dobre pracovalo, a preto štandardné vybavenie pracovného miesta doladíme podľa tvojich potrieb.

Vzdelávanie a konferencie

Ak sa chceš vzdelávať a zlepšovať vo svojom odbore a je na obzore nejaká konferencia, workshop alebo kurz, tak sa ich určite zúčastni. My ťa len podporíme.

Office v blízkosti Horského parku

Pracujeme v tichom prostredí plnom stromov. Ak sa chceš vyvetrať alebo si ísť zabehať, cca 700 metrov a si v lese.

Konzultácia zadarmo

S čím by ste potrebovali pomôcť?

Vyberte všetky možnosti, ktoré sa vás týkajú

Potrebujete ešte s niečím pomôcť?

Vyberte si ďalšiu oblasť

Zanechajte nám na vás kontakt

Formulár bol úspešne odoslaný.