Richard Kondáš

Richard je  kombináciou senior marketing konzultanta s performance skúsenosťami. Neustále sa vzdeláva a hľadá najlepšie riešenia pre maximalizovanie efektivity klientskych kampaní. Vďaka jeho knowhow, vysokého nasadenia a práci pre veľké množstvo klientov z rôznych odvetví vie nachádzať najefektívnešie riešenia každému klientovi na mieru.    


Richard navrhoval, implementoval a optimalizoval online marketingové kampane pre viac ako 100 klientov (B2B aj B2C) pôsobiacich v rôznych odvetviach. Má úspešné skúsenosti so správou reklamných účtov Google Ads (AdWords) a Facebook, Youtube. Richard sa zameriava na rozvoj a rast klientov cez vhodne nastavenú marketingovú stratégiu.

 

TOP klienti: Firo-tour, GymBeam, LeasePlan,  Turancar, The Revolution Watch, The Rake, ZAJO Outdoor.Referencie: Referencie: Talk! Marketing - speaker, Fakulta masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave

Digital Rulezz - speaker na konferencii s témou: Má mobil na Slovensku potenciál?

 

Richard inicioval aj pomohol založiť odd. Social Media v ui42 digital, ktoré dodnes pomáha klientom zväčšovať obraty. Rozbehol a vedie spoluprácu s partnerom ROI Hunter. (ROI hunter* je nástroj, ktorý pomáhala v efektívnejšej práci s Facebook kampaňami. A klientovi zlepšovať návratnosť investovaných financií do reklamy.Máte zaujímavý projekt?

Booknite si konzuláciu priamo s Richardomrichard.kondas(at)ui42.com 

 


Sociálne siete: LinkedIn

Články autora