Komplexné riešenie pre váš e-shop

BUXUS eshop

Neobmedzené možnosti rozširovania
Funkčný dizajn pre lepšiu orientáciu a vyššie konverzie
Vývoj zabezpečujú odborníci na: Programovanie, Usability, SEO, E-commerce, Online marketing, Analytics
Správa obsahu cez Buxus CMS (CMS s najdlhšiou tradíciou v SR)
Získajte naše know-how pre seba: weby a e-shopy robíme od 1997

Internetové obchody navrhujeme, vytvárame, rozvíjame a spoluvlastníme

E-shop od biznismenov

Poznáme vašu situáciu a vieme, čo potrebujete: E-shopy, ktoré budú zarábať. Vieme, čo musí e-shop mať, aby ho zákazníci našli (podpora SEO, landing pages, content marketingu a plateného marketingu) aby ich doviedol ku kúpe (dobrá navigácia, vyhľadávanie, facet, optimalizovaný košík, cross-sell, widgety...) a aby sa zákazník vracal (podpora email marketingu, pokročilá analytika, podpora efektívnych procesov pre kvalitnú zákaznícku podporu). Naše e-shopy sú pravideľne oceňované na súťažiach a patria k špičkám vo svojom segmente.

Je úžasné, že v BUXUSe sa rozsiahle a zložité portfolio produktov v e-shope, vrátane cenníka a interaktívnej kalkulačky dá navrhnúť tak, aby sa upravovali úplne bez programátorského zásahu. Výborne sa to snúbi so logickou stromovou štruktúrou a neobmedzenými možnosťami nastavenia typov stránok a vlastností. Keď sme spoznali tieto vlastnosti BUXUSu na eshope so zámkovou dlažbou, presvedčilo nás to, že BUXUS je tá pravá efektívna a výhodná platforma pre našich klientov aj pre nás

Radovan Benkovský, E-GO - oficiálny partner BUXUSu


V portfóliu máme tisíce produktov - najmä hodiniek. Aby sa v tom zákazník vyznal vytvárame dynamické kategórie, každá produktová rada má vlastnú sadu filtrov, filtre majú vlastné nápovedy a naviac e-shop prevádzkujeme vo viacerých krajinách na samostatných doménach. Napriek tomu, vždy keď si vymyslíme novú zložitú funkciu, v ui42 nám ju pripravia tak, aby sme všetko mohli v BUXUSe sami upravovať. 

Juraj Bednár, Hodinky.sk

Brloh počas obdobia na BUXUSe rástol a výrazne sa menil. V prvých rokoch sme komplet vývoj outsourcovali na ui42, neskôr sme väčšinu činností ohľadom správy e-shopu realizovali v našom vlastnom skladovom systéme, na ktorý bol BUXUS napojený a synchronizoval sa. Po celý čas sa BUXUS dokázal presne prispôsobiť našim potrebám, takže sme nikdy neľutovali, že sme zvolili BUXUS namiesto open-source systému alebo vývoju vlastnej e-shop platformy. Po akvizícii Brlohu strategickým partnerom JRC sme nakoniec Brloh migrovali na systém, ktorý JRC používalo na všetky svoje projekty a presun rozsiahleho e-shopu s obrovskou návštevnosťou prebehol plne k našej spokojnosti, rovnako ako dovtedajšia niekoľkoročná spolupráca s ui42 a BUXUSom.

Miroslav Lakatoš, spoluzakladateľ Brloh.sk