Propagácia na cenových porovnávačoch

Oslovte zákazníkov, ktorí sú rozhodnutí nakúpiť!

Oplatí sa mi umiestniť svoj e-shop na cenové porovnávače?

Porovnávanie parametrov a cien produktov je nevyhnutnou súčasťou každého online nákupu. Aj preto dávajú zákazníci pri hľadaní najlepšej ponuky čoraz častejšie prednosť cenovým porovnávačom, kde môžu získať všetky potrebné informácie o e-shopoch, produktoch či hodnoteniach na jednom mieste a porovnať si tak cenu želaného produktu v rôznych predajniach. 

Pre e-shopy sú cenové porovnávače jedným z najefektívnejších spôsobov zvyšovania predaja a to nielen vďaka ich nízkym cenám. Štatistiky dokazujú, že cena nie je jediný parameter, podľa ktorého sa spotrebitelia rozhodujú, preto eshopy prezentujúce sa v porovnávačoch dosahujú pri minimálnych nákladoch až 8% mieru konverzie

                                  

Zabezpečte, aby sa zákazníci mohli rozhodnúť aj pre Váš eshop!

 

Hlavné výhody porovnávačov cien:

1. Oslovenie správnych zákazníkov. Väčšina zákazníkov má pri využití cenových porovnávačov vybraný produkt, ktorý chcú kúpiť. To zaručuje, že z porovnávačov získavajú e-shopy práve zákazníkov v konečnom štádiu nákupného procesu, ktorí sa rozhodli, v ktorom obchode nákup zrealizujú.

 

2. Vysoko efektívny zdroj návštev. Porovnávače cien môžu dosiahnuť až 8% mieru konverzie, vďaka čomu sú najefektívnejším plateným zdrojom návštev. Zároveň, cena 3 až 7 centov za klik, zaručuje dobrú návratnosť investície do pridania produktov na porovnávače!

 

3. Možnosť presadiť sa aj bez prvých pozícií na Googli. Máloktorý e-shop sa dokáže cez dobrú SEO optimalizáciu dostať na top pozície vo vyhľadávaní na Googli pre všetky svoje produkty. Vďaka dobrým pozíciám porovnávačov vo výsledkoch vyhľadávania ostávajú v hre o zákazníka aj e-shopy s menej úspešnou optimalizáciou pre vyhľadávače.

 

4. Získanie hodnotení od zákazníkov. Čoraz viac zákazníkov dáva pri online nakupovaní prednosť e-shopom, ktorých spoľahlivosť je overená priamo inými zákazníkmi. A práve cenové porovnávače dávajú e-shopom možnosť aktívne získavať a prezentovať hodnotenia od ich spokojných zákazníkov. Čítajte ďalej o budovaní dôveryhodnosti a serióznosti eshopov cez porovnávače cien. >>

Najväčšie slovenské porovnávače

      

       

Pracujeme aj s českými cenovými porovnávačmi

    

Pracujeme aj s inšpiračnými portálmi v sk aj cz

   

Sme certifikovaný partner a špecialista pre Heureku a Mergado

 

Prezentáciou na týchto porovnávačoch cien Vám zaručíme:

1. Správne pridanie Vašich produktov na porovnávače cien

 

2. Maximálne využitie potenciálu porovnávačov

 

3. Spustenie získavania hodnotení pre váš eshop

 

4. Kompletnú správu zaradenia a zobrazovania produktov