Facebook Marketing

Facebook je sociálna sieť, ktorá spája ľudí na osobnej, ale aj profesionálnej úrovni. Svojim používateľom umožňuje navzájom komunikovať, vymieňať a uverejňovať fotky, videá či webové odkazy a tým udržiavať a rozvíjať vzťahy s priateľmi a známymi.

Objavte Vaše možnosti ako profitovať s Facebookom

To, čo získavate na sociálnej sieti Facebook je práve vnesenie osobného charakteru do komunikácie s existujúcimi ako aj novými zákazníkmi. Osobné reakcie, príspevky či odporúčania vašich produktov a služieb na Facebooku sú nenahraditeľným zdrojom reálnych referencií. Okamžité virálne šírenie vašej myšlienky a povedomia o vašich produktoch a službách tak priamo prináša lepšie výsledky vášmu webu či eshopu.

Predpokladom  úspešného  prístupu  k  Facebook  marketingu  je  kombinácia  dvoch  základných princípov.  Prvým  z nich je socialne zdieľateľná a šíriteľná myšlienka vhodná pre danú cieľovú skupinu. Druhým, nie menej  dôležitým  princípom, je nástroj alebo spôsob, akým sa spomínané zdieľanie  a  šírenie  umožní. Čím  je  sociálna   aktivita  pre  dané  publikum prirodzenejšia a intuitívnejšia, tým väčšia šanca na úspech.

Našim klientom pomáhame nájsť vhodné myšlienky, ktoré sa dajú zdieľať a hlavne presadiť na Facebooku. Pri reklamných kampaniach, ktoré využívajú biznis potenciál Facebooku, zohľadňujeme cieľovú skupinu produktov a stanovené obchodné ciele. Biznis využitie Facebooku zabezpečujeme cez:

 

 

FACEBOOK STRÁNKY

FACEBOOK REKLAMY

FACEBOOK APLIKÁCIE

3 výhody, ktoré na Slovensku získate iba s Facebookom

Sociálna sieť Facebook sa v januári 2010 stala najviac navštevovanou stránkou na internete. To jednoznačne dokazuje, že Facebook predstavuje reklamný kanál, ktorého potenciál by podobne ako v prípade Google Adwords reklamy, nemal nikto prehliadať.

Facebook je ako reklamné médium vhodný pre všetky typy produktov a služieb a vzhľadom na nárast používateľov nad 30 rokov sa mu nedá poprieť ani vysoká kúpyschonosť jeho návštevníkov.

S biznis využitím Facebooku na Slovensku sú však spojené aj marketingové výhody, ktoré nemožno dosiahnuť pomocou iných reklamných kanálov.

 

[ilustration]

Obrovský zásah

Aktuálne je na Facebooku zaregistrovaných viac ako 1,55 milióna slovenských používateľov, z nich je vyše 1,25 milióna je starších ako 18 rokov. Facebook reklama vie tak v súčastnosti osloviť viac ako polovicu aktívnych Slovákov na internete.

[ilustration]

Aktívni používatelia

Viac ako 50% registrovaných aktívnych používateľov sa prihlási na Facebook aspoň raz denne. Aktivita užívateľov Facebooku pritom stále rastie a s ňou pribúdajú aj možnosti a výhody, ktoré Facebook reklama prináša.

[ilustration]

Starší používatelia

V súčasnosti má viac ako pol milióna užívateľov nad 30 rokov. Ľudia nad 35 rokov sú najrýchlešie rastúcou vekovou skupinou na Facebooku, čo svedčí aj o vysokej kúpyschonosti jeho návštevníkov.

Dohodnite si s nami nezáväzné stretnutie, na ktorom sa zdarma dozviete:

  • Aké sú možnosti vašej efektívnej propagácie na sociálnej sieti Facebook

 

  • Ktoré nástroje a techniky Facebook marketingu sú pre vás najvhodnejšie

 

  • Akú investíciu si váš Facebook marketing vyžaduje a aká bude jej návratnosť

   

 

 

 Nečakajte, kým Vás predbehne konkurencia!