eMail Newsletters – Direct Mailing

 Email (Newsletter) Marketing predstavuje efektívnu reklamu emailom. Je to dlhodobo najúčinnejšia aj finančne najlacnejšia forma internetového marketingu.

eMail Newsletter od ui42 je Zárukou Vášho Úspechu

 

Email newsletter je overený spôsob úspešného budovania vzťahu so zákazníkom, ktorý sa priamo odzrkadľuje v objeme predaja.

 

 

Efektívny eMail Newsletter

Skĺbiť pre zákazníka užitočný obsah s príťažlivým a interaktívnym dizajnom je umením. Avšak, hlavnou prioritou je prispôsobiť to všetko už vopred určeným cieľom marketingovej kampane, orientovanej na podporu predaja  alebo vzbudzovania povedomia voči Vašim produktom a službám.

 

V neposlednom rade je nevyhnutné zabezpečiť meranie efektivity tejto kampane, prostredníctvom štatistických nástrojov ako je napr. Google Analytics.

 

Email newsletter v tomto vyniká spomedzi komerčných marketingových nástrojov tým, že vieme presne určiť, koľko príjemcov videlo jeho obsah a koľkých záujem  pritiahol na vaše stránky, aby urobili nákup.  

5 dôvodov, prečo robiť eMail Marketing s ui42

  • Naši skúsení dizajnéri vám pripravia niekoľko atraktívnych grafických návrhov email newslettera
  • Tie spolu s obsahom pripraveným našimi tvorcami reklamných textov vytvoria niekoľko ucelených návrhov, z ktorých si vyberiete návrh newslettera, ktorý vám najviac vyhovuje
  • Samozrejmosťou našich služieb je aj naprogramovanie automatických mailových zoznamov pre vami definované skupiny prijímateľov newslettera.
  • Nasleduje nasadenie účtov Google analytics pre analýzu úspešnosti email newsletterov a ladenie ich maximálnej efektivity
  • V neposlednom rade prichádza vyhodnotenie dosiahnutých výsledkov pre ešte efektívnejšiu tvorbu vašich newsletterov v budúcnosti