One-stop-shop pre weby a eshopy

O nás: UI42 - Váš TECHNOLOGICKý PARTNER

V ui42 poskytujeme už od roku 1997 všetky služby a produkty potrebné pre firmy a organizácie pre rozbehnutie ich online podnikania. Zo začiatku to boli najmä weby, postupne pribudli eshopy a v súčasnosti zabezpečujeme aj kompletné ecommerce poradenstvo. Sme jedinou slovenskou webovou agentúrou, v ktorej viac ako 50 online odborníkov spolupracuje pod jednou strechou a venuje sa len online podnikaniu. Našími klientmi sú malé, stredné aj veľké slovenské firmy a organizácie, vrátane neziskoviek a štátnej a verejnej správy.

Venujeme sa výlučne poskytovaniu internetových a webových služieb, ktoré uľahčujú naším klientom online komunikáciu a online predaj svojich produktov a služieb: od user experience (UX) návrhu, cez vývoj a nasadenie redakčného systému pre web alebo ecommerce platformy pre eshop, následnú prevádzku v cloude aj s podporou, až po výkonnostný online marketing vrátane konzultácií k rozbehu alebo rastu online podnikania.

Team

Pod jednou strechou pracuje skupina ecommerce odborníkov z rôznych oblastí online podnikania.

Viac o našom tíme

Referencie

Naše know-how zdieľame s mnohými eshopmi, najväčšími vo svojich kategóriách. Obchodnými partnermi ui42 sú rýchlo rastúce eshopy, cestovné kancelárie, banky a iné.

Prejsť na referencie

Vzdelávanie

Je pre nás prirodzené nielen pracovať na vlastných vedomostiach, ale ich aj odovzdávať ďalej novým generáciam.

Viac o vzdelávaní

Certifikáty

ui42 je Google Premier Partner a pracuje u nás najviac Google certifikovaných trénerov na Slovensku.

Viac o certifikátoch

MastersGate

Slovensko-česká unikátna súťaž z dielne ui42, ktorá inšpiruje ecommerce trh a zaručuje víťazom ročný akceleračný program.

Viac o MastersGate

Vedenie

Náš tím dlhodobo funguje pod taktovkou skúsených odborníkov a manažérov.

Viac o vedení

[icon]

1997

Od roku

[icon]

50+

Odborníkov

[icon]

300+

Projektov

[icon]

200+

klientov

Stvorili sme profesiu

Sme priekopníkmi v online podnikaní na Slovensku. Okrem práce pre našich klientov tvoríme aj vlastné online produkty. Jedným z nich je prvý slovenský redakčný systém BUXUS. Najznámejší príbeh je vznik a rozbeh najväčšieho slovenského pracovného portálu Profesia.sk, ktorý vznikol v ui42 v roku 1997.

ui42 je označenie kancelárie Ústavu informatiky (UI) Fakulty matematiky, fyziky a informatiky Univerzity Komenského v Bratislave, kde v roku 1996 napadlo trom odborným asistentom založiť spolu intenetovú firmu.

[ilustration]