PROFESIONÁLNY REDAKČNÝ & E-SHOP SYSTÉM, KTORÝ VÁS NIKDY NEOBMEDZÍ

ČO JE BUXUS?

CMS Buxus používajú stovky webov a e-shopov, pracujú s ním 1000ky používateľov a weby v ňom vytvárajú desiatky programátorov.  • BUXUS je redakčný systém pre aktualizáciu a správu webových portálov
  • BUXUS je framework pre vývoj webov a CMS na mieru
  • BUXUS je plnohodnotný eshop systém s nadštandardnými funkciami pre marketing a efektívny predaj 

Pre aké weby a aplikácie je BUXUS vhodný

[ilustration]

Média, medzinárodné firmy, katalógy, prezentácie...

Portály

Firemné weby s mnohými redaktormi a privátnou zónou...magazíny a noviny...portály s mnohými doménami a jazykovými verziami benefitujú z jednoduchej editácie cez Toolbar, stromovej štruktúry stránok (s ňou urdžíte poriadok aj vo veľmi košatom obsahu), podpory klietnsej zóny, newslettrov, maximálnej bezpečnosti, granulárnych nastavení používateľských práv a neobmedzených možností rozširovania. S BUXUSom dokážeme aj špeciálne nástroje ako kalkulačky, formuláre, špeciálne "landing pages" navrhnúť tak, aby ste ich mohli vytvárať a editovať bez zásahu programátora.

[ilustration]

Internetové obchody, B2B eshopy

E-shopy

Nemusíte si vyberať medzi CMS a eshop systémom. BUXUS to nie je len redakčný systém ako WordPress s doplneným e-shop modulom, ktorý musí robiť kompromisy a nikdy nedosiahne kvality samostného e-shop softvéru. Je to plnohodntný eshop systém, ktorý je plne integrovaný v pokročilom redakčnom systéme.

Viac informácií.

[ilustration]

Úrady, školy, mestá, samosprávy…

Verejná správa

Weby verejnej správy musia spĺňať všetky požiadavky na prístupnosť podľa kritérií Výnosu Ministerstva financií SR - čiže okrem iného musia byť prístupné aj pre nevidiacich a občanov so zhoršeným zrakom alebo zníženou motorikou. Naši programátori a achitekti majú dlhoročné skúsenosti s návrhom prístupných webov a v BUXUSe vytvorili viacero nástrojov, ktoré pri tom pomáhajú (Napríklad: Redaktorom neumožnia pridať nevalidnú stránku alebo robiť zmeny 
v nepovolenej časti webu). Weby verejnej správy benefitujú tiež z flexibilnej stromovej štruktúry, detailnej správy používateľských práv a archívu, ktorý zaznamenáva všetky zmeny na stránkach.

 

[ilustration]

Cestovné kancelárie, online rezervácie

Cestovky

BUXUS umožňuje hromadné nahrávanie fotografií a automaticky generuje náhľady. Fotografie vie automaticky zmenšiť alebo orezať. Správa zájazdov, hotelov, termínov a destinácii je efektívna, pretože je prispôsobená na mieru klientovi. Samozrejmosťou je podpora responzívneho dizajnu, newslettrov a interaktivnych prvkov ako sú formuláre, online kalkulačky, diskusie, prepojenia na sociálne siete.

[ilustration]

Intranet, extranet, databáza, web aplikácia

Čokoľvek

V BUXUSe sme vytvorili intranet pre Prvú Stavebnú Sporiteľňu, databázu digitalizovaných historických fotografií Bratislavy, maklérske systémy a ďalšie aplikácie. Ak pri vašom projekte potrebujete spravovať obsah, používateľov, zákaznícké profily, formuláre alebo newslettre, môžete využiť pokročilé funkcie BUXUSu a k tomu pripraviť špecifickú funkcionalitu presne podľa vašich predstáv.

[ilustration]

Agentúra, e-shop s vlastnými programátormi

Vlastný vývoj

Vďaka nekompromisnej flexibilite je BUXUS ideálny základ pre vývoj vlastného systému. Budete benefitovať z 15 ročného know-how a zároveň budete mať vývoj plne pod kontrolou a nebudete viazaný na ui42. Vo vlastnej réžii budete robiť činnosti, ktoré je pre vás výhodnejšie pokryť vlastným tímom (môže to byť HTML, CSS, úprava modulov cez PHP, vývoj vlastných modulov) a na nás necháte ten zvyšok (vývoj "core" systému alebo aj čokoľvek z predošlých činností). Prípadne môžete vývoj riešiť úplne bez nás. V prípade potreby máte dosah na našich skúsených vývojárov a architektov, takže budete pokojnejšie spávať aj pri náročných projektoch.

ERP systémy, účtovné a skladové systémy...

Vďaka BUXUSu prepojíte web s vašim backend systémom

Pre našich klientov sme Buxus integrovali:

  • s rezervačným systémom pre cestovný ruch PEAR
  • so softvérom na menežment lekární Apostar
  • so softvérmi na ekonomickú agendu a sklady (Pohoda, iKros, MRP, SPIN, Nautilus, Nols, ELAL)
  • vyhľadávanie lucene SOLR fulltext so slovenským jazykom a skloňovaním
  • nástroj na správu PPC kampaní s API na Google AdWords
  • nasadenie grafovej databázy neo4j a ďalšie...

Integrácia webu s externým systémom je súčasťou skoro každého väčšieho projektu. BUXUS je nachystaný tak, aby sme ľahko vedeli váš web prepojiť s akýmkoľvek externým systémom. Bežne vytvárame špeciálne exporty/importy, real-time API alebo aj prepojenie skrz databázu.