Vychutnajte si Vašu cestu k úspechu

Kto sme?

Víziou a každodennou praxou v ui42 digital je výkonnostný full-service marketing a odmena za výsledok – my to v skratke voláme provízny marketing. Riadime sa heslom “dream big” a naše kompetencie siahajú od nastavenia komplexnej marketingovej stratégie až po vyžmýkanie maximálneho výkonu z marketingových nástrojov a investícii do webu, PPC kampaní , porovnávačov, remarketingu, SEO optimalizácie a content marketingu.

Tieto bohaté skúsenosti ponúkame svojim partnerom už niekoľko rokov, čím sme im pomohli zdominovať svoje segmenty a prekročiť hranice Slovenska.

Zoznámte sa s digital tímom

 

Náš tím tvoria odborníci na Google Adwords, Google Analytics, Social Media, Content marketing, SEO a e-commerce marketing a dokážeme vytvoriť efektívnu synergiu jednotlivých online kanálov a prepojiť ich s obchodnou marketingovou stratégiou. Pointa spočíva v ich zlúčeni do jedného efektívneho celku.

Vďaka zlúčeniu týchto kanálov vieme zasiahnuť cieľovú skupinu s dosahom blížiacim sa 100%

Výsledky našej práce

  

infografika dobré mobily

Váš úspech je našim cieľom

Budujeme ekosystém s know how, bez ktorého sa nezaobíde žiadna firma, ktorá chce na internete zarábať.

Snažíme sa získať pre našich klientov väčší počet zákazníkov a zlepšiť ich celkové bisnis výsledky tým, že sa pri realizácii projektov zameriavame v prvom rade na dosiahnutie čo najvyššej ziskovosti klienta.