Weby a aplikácie

Už od roku 1998 sa zaoberáme tvorbou web stránok, vyvíjame kvalitné webové prezentácie a aplikácie v PHP a MySQL, príkladom je Profesia.

. . . všetko pre multifunkčný a profesionálny web

Vývoj a programovanie webových aplikácií

Samotná web stránka je len vrcholkom ľadovca. To čo robí web užitočným, pútavým a presvedčivým natoľko, aby sa návštevník vašej stránky vrátil späť, sú web aplikácie ako diskusné skupiny, chaty, hodnotenia produktov, on-line katalógy, RSS správy, zdieľanie s priateľmi (Facebook), ankety a pod.

. . . teraz ZDARMA PPC AdWords reklama ku každému eshopu!

Tvorba eshopu - efektívne riešenia overené zákazníkmi

Riešenia internetových obchodov šité na mieru, žiadne šablóny ani "krabice". Od návrhu informačnej architektúry pre eshop cez jedinečný dizajn, jednoduchú navigáciu a 100% užívateľskú prístupnosť (usability). Žiadne obmedzenia ani nepríjemné prekvapenia vás nečakajú, náš eshop rastie s vami a vašimi potrebami. SEO podpora, Analytics, PPC reklama aj propágacia na facebooku sú pre nás samozrejmosťou. K tomu nepretržitá komplexná podpora od skúsených špecialistov, aby ste mohli bezstarostne napredovať.


Pozrieť viac

. . . kvalitné weby pre dobré meno vašej firmy

Výroba webových prezentácií a stránok

[ilustration]

Výroba webovej prezentácie pozostáva z viacerých vzájomne previazaných častí. Patria sem návrh logickej štruktúry, grafický návrh, navigácia, vytvorenie štruktúry aj s jej grafickým vyjadrením a naplnenie obsahu.

[ilustration]

Samozrejmosťou v ui42 je kvalitný návrh, ktorý je výsledkom informačnej architektúry, dbáme na použiteľnosť webov a zabezpečíme aj internetový marketing.

[ilustration]

Pri výrobe webových prezentácií využívame zvyčajne náš overený redakčný systém BUXUS, no vyrábame aj webové prezentácie s redakčným systémom na mieru.

. . . vývoju predchádzajú návrhy a testovanie

Windows 8 aplikácie

Aj v príprave Windows 8 aplikácie je dôležitý kvalitný návrh, ktorý je výsledkom informačnej architektúry. Informačná architektúra je špecifikácia celej aplikácie, vrátane návrhu logickej štruktúry, navigácie a funkčnej špecifikácie. Podľa informačnej architektúry navrhneme grafický dizajn, ktorý v prípade Windows 8 aplikácií musí spĺňať pravidlá pre metro dizajn od Microsoftu. Windows 8 aplikácie od ui42 sa príjemne používajú vďaka našim dlhoročným skúsenostiam s usability webov a aplikácii.

V ui42 zabezpečujeme kompletný outsourcing vývoja a programovania webových aplikácií podľa zadania klientov. Garantujeme dohodnuté termíny a cenu!

. . . enterprise vyhľadávač pre váš web

Lucene/Solr vyhľadávanie – integrácia s webom

Návštevníci webových stránok očakávajú aj od vyhľadávania na webe rovnaku kvalitu ako v prípade vyhľadávania cez Google. V prípade špecifických požiadaviek okrem Google Custom Search odporúčame ako alternatívu využiť na stránke Lucene/Solr vyhľadávanie.

Lucene/Solr je jedno z najrozšírenejších fulltextových vyhľadávaní vo svete. Okrem iného umožňuje vyhľadávanie na viacerých webových lokalitách a v rôznych typoch dokumentov. V ui42 máme úspešné implementácie Lucene/Solr u klientov aj nad PHP. Sme jedni z prvých s nasadením v slovenskom a českom jazyku. Implementovali sme ho aj v maďarčine a vieme ho nasadiť v akomkoľvek jazyku.

. . . nechajte váš web zarábať

Google AdSense – Návrh a Implementácia

Využite možnosť uverejnenia kontextovej reklamy na vašej stránke s najvyšším možným výnosom. Naši špecialisti vám zabezpečia nerušivú správne umiestnenú reklamu a odpovedajúci Googlom poháňaným obsah. Rýchlo a efektívne aby ste mohli zarábať bez námahy.Súčasťou našej ponuky je aj vytváranie účtu v službe Google AdSense, návrh využitie reklamnej plochy webu, výber vhodných reklamných jednotiek, úprava ich vzhľadu tak, aby ladili s webom a optimalizácia existujúceho modelu využitia webu a príjmov z reklamy.

Radi vám pomôžeme pri zvyšovaní príjmov z reklamy z vášho webu. Môžeme pre vás vytvoriť návrh využitia reklamného priestoru, navrhnúť vhodné reklamné jednotky Google AdSense tak, aby nerušili celkový dizajn webu, ale získali primeranú pozornosť návštevníkov webu. Pre svoj web teda získate textové alebo vizuálne reklamy z reklamného systému Google AdSense, ktoré budú kontextovo zacielené na obsah vášho webu.

Po nasadení Google AdSense pre vás vytvoríme reklamné kanály, ktoré umožnia sledovať a ďalej zlepšovať reklamné využitie plochy webu a zvyšovať výnosy z inzercie.

. . . sila Googlu vo vašom vyhľadávači

Google Custom Search – integrácia s webom

Neoddeliteľnou súčasťou každej web stránky je Search alebo Hľadaj nástroj. Častokrát je to však aj poslednou nádejou na vyhľadanie žiaduceho obsahu zúfalých návštevníkov, pred tým ako opustia vašu stránku. Poučte sa z chýb iných a nasaďte s našim odborníkmi vyhľadávač, ktorý naplní očakávania vašich návštevníkov.

Vyhľadávanie je už bežnou súčasťou webov. Návštevníci webových stránok očakávajú aj od vyhľadávania na webe rovnaku kvalitu ako v prípade vyhľadávania cez Google. Google ponúka možnosť využiť na stránke vlastné vyhľadávanie Google Custom Search (GSE). S týmto nástrojom na vlastné vyhľadávanie využijete výkonnosť Google a budete mať vyhľadávanie, ktoré vyhovuje vašim potrebám.

S implementáciou Google Custom Search vám radi pomôžeme. Nastavíme vyhľadávanie podľa vašich potrieb tak, aby návštevníci ľahko našli tie správne stránky vášho webu. Súčasťou implementácie je aj nastavenie stránky s výsledkami vyhľadávania (Search Engine Results Page - SERP) podľa dizajn manuálu celého webu.

. . . bezpečné nakupovanie znamená dôveru vašich zákazníkov

Comodo InstantSSL Certifikát

Jednou z najdôležitejších vecí čo drží ľudí nakupovať cez Internet je dôvera. Dôvera vašich zákazníkov, že každá platba či transakcia, ktorú spravia, je v bezpečí a nikto iný neprečíta prenášané informácie. Comodo InstantSSL certifikát je podporovaný všetkými rozšírenými internetovými prehliadačmi a teší sa spokojnosti mnohých užívateľov.
SSL certifikát umožňuje uskutočniť transakcie na webe s istotou, že nikto iný neprečíta ani nezmení údaje pri ich prenose na internete od prehliadača na server.
SSL certifikát šifruje citlivé informácie a zabraňuje tak ich „odchyteniu“ a prípadnému zneužitiu. Táto istota zvyšuje dôveryhodnosť webu, čo vedie zvyčajne k vyššej konverzii návštev a zvyšuje priemernú cenu nákupu v e-shope.
SSL certifikát odporúčame všetkým, ktorí na svojom webe, intranete alebo extranete používajú formuláre na prihlasovanie alebo cez ne zhromažďujú informácie o svojich zákazníkoch a obchodných partneroch, poskytujú neverejné informácie svojim registrovaným zákazníkom a obchodným partnerom, prevádzkujú e-shop alebo iný e-commerce web. SSL certifikátom je možné zabezpečiť aj prístup do BUXUSu.
Ponúkame SSL certifikát dôveryhodnej certifikačnej autority COMODO
  • Akceptovaný všetkými populárnými prehliadačmi (99.3% internetovej populácie), rovnako ako certifikáty Verisign alebo Thawte.
  • 1024 bitový SLL certifikát zodpovedajúci štandardom.
  • 128/256 bitové kódovanie.
  • Možnosť predplatiť certifikát na 1-3 roky.