Pridaj sa k nám v riadení medzinárodných E-commerce projektov! #JOB

V ui42 digital nám prešlo pod rukami už mnoho väčších, či menších projektov. Behom tohto času sme si plne uvedomili, že pozícia Account Managera v sebe spája veľké množstvo rôznych skills. Preto dnes hľadáme človeka, schopného nielen komunikovať výsledky tímu smerom ku klientovi, ale aj efetktívne koordinovať tím. Komunikácia s klientom vyžaduje schopnosti typické pre sales osobnosť, ktorá dokáže vyboxovať budgety, upsalenúť projekty, a vytvoriť si s klientom vzťah dôvery a samozrejme na každom stretnutí “predať” dosiahnuté výsledky. Na druhej strane komunikácia smerom dovnútra tímu vyžaduje mierne inú sadu charakteristík, ako napríklad empatia, vyrovnanosť, schopnosť zdieľať vízie a pod. Pridajme k týmto osobnostným charakteristikám know-how na úrovni marketingového managera, majiteľa e-shopu, alebo e-commerce konzultanta a dostaneme ideálneho nového člena tímu ui42 digital.

Na zahriatie:
Dostal si sa ku klientovi s ročným obratom 40 000€. Jedná sa o relatívne nový začínajúci e-shop (povedzme, že predáva značkový športový sortiment) bez nastavených e-commerce kanálov. Klient aktuálne pracuje na redizajne stránky a zlepšení UX. Vaším spoločným cieľom je zvýšenie obratu. Navrhni stratégiu ďalších krokov, ktoré by ste spolu mali podniknúť, s cieľom zvýšenia obratu.

Na čom by si teda u nás konkrétne pracoval?

Náplň práce a zodpovednosti na pozícii zo sales pohľadu:
1. Vymysli stratégiu, ako osloviť a zaujať konkrétneho špecifického klienta
2. Oslov klienta, nadviaž s ním vzťah dôvery a odprezentuj možnú spoluprácu
3. Zanalyzuj klientov business, načrtni klientovi dlhodobý a krátkodobý plán, ako a čo by sme pre neho vedeli dosiahnuť
4. Predaj klientovi službu, ktorú jeho podnikanie najviac potrebuje. Klienta si v tomto okamihu môžeš nechať, alebo posunúť na iného Account Manažéra

Náplň práce a zodpovednosti na pozícii z accountského pohľadu:
- Si zodpovedný za projekt ako celok
- Máš na starosti administratívu projektu (objednávky, zmluvy, NDA, fakturáciu)
- Udržuješ pravidelný kontakt s klientom
- Navrhuješ stratégiu rastu projektu. Prepájaš jednotlivé marketingové nástroje tak, aby projekt ako celok rástol
- Staráš sa o rozvoj projektu smerom ku klientovi a rozvoj jednotlivých marketingových nástrojov smerom do vnútra firmy
- Nastavuješ spolu s PM (projektovým managerom) ciele projektu a s klientom dohaduješ KPI
- Distribuuješ budget smerom do vnútra firmy
- Strážiš, či doručujeme výsledky voči nastoleným očakávania

Tieto úlohy vyžadujú pomerne širokú paletu zručností a schopností!

Všeobecné:
- V ui42 ti ponúkame voľnosť, požadujeme však zodpovednosť a svedomitý prístup
- Buď tímový hráč/ hráčka a maj na pamäti, že najlepší spôsob ako dosiahnuť svoje ciele, je kooperovať s ostatnými
- Vlastný time management by si mal/mala mať v malíčku
- Kľúč k úspechu v ui42 je schopnosť relatívne rýchlo sa učiť nové veci, mať rýchly a praktický úsudok

Softskills:
- Základnom je empatia, ktorá umožňuje porozumieť klientovým potrebám a procesom v tíme
- Komunikačné zručnosti a cit pre špecifickú komunikáciu s klientom= vedieť hovoriť “rečou jeho kmeňa”
- Orientácia na výsledky- “Always be closing”
- Schopnosť motivovať a organizovať interný tím a poskytnúť mu svoju víziu projektu

Hardskills:
- Orientácia v princípoch marketingu a marketingových stratégií- “Ako by som to spravil/a, keby to bol môj vlastný e-shop?”
- Dobrá znalosť prostredia Google analytics a tvorby marketingových analýz
- Bohaté skúseností s tvorbou online marketingových kampaní v prostredí Google Ads
- Dobrá orientácia v princípoch SEO a linkbuldingu
- Viaceré skúsenosti so Social Media marketingom
- Orientácia v princípoch fungovania cenových porovnávačov (Heuréka, Pricemánia)
- Práca s Google sheets na naozaj pokročilej úrovni
- Znalosť najnovších trendov v automatizácii online marketingových kampaní
- Skúsenosť s celkovým spravovaním e-shopu je veľkou výhodou

Požiadavky su relatívne vysoké, no aj benefity, ktoré ponúkame tomu zodpovedajú.

- Dostaneš sa k špičkovým online marketingovým nástrojom ako napr.: Magic Script, Roi Hunter, PPC Bee, Mergado, Roivenue, Collabim
- Naši najlepší špecialisti s tebou budú zdieľať svoje rokmi nahromadené know-how každý jeden deň
- Pracovať budeš na základe flexibilného modelu odmeňovania, kde strop ohodnotenia a odmeny podmieňujú len schopnosti a výsledky v práci
- Získaš hardware a software podľa tvoje chuti a potreby (laptop, telefón,...), lebo ty sám vieš čo je pre teba najlepšie
- Dostaneš lístky na top marketingové akcie v odbore (príležitosť aj prezentovať), pretože tvoj rast je pre nás dôležitý
- Možnosť dohodnúť sa na flexibilnom pracovnom čase, pretože nezáleží kedy a kde to spravíš, ale musí to byť kvalitka :)
- Zúčastníš sa nezabudnuteľných firemných akcií a víkendov, pretože vieme, že budovanie tímového ducha a dobrej nálady je pre teba dôležité
- Samozrejme budeš vlastniť Multisport kartu, pretože šport je najlepší na dobitie energie
- Čerstvé bio ovocie, dobrá káva a čaj, sú v našom útulnom domčeku na Haydnovej 20/B samozrejmosťou
- Stredne veľký no progresívny a energický kolektív, na ktorý sa môžeš spoľahnúť- to je ui42 digital

 Ak si až do tohto momentu čítal každý riadok so záujmom dozvedieť sa viac, tak na čo ešte čakáš!

kariera@ui42.sk