Po minuloročnom úspešnom evente PPC LIVE BRATISLAVA, ktorého cieľom bolo príjemnou a neformálnou formou združiť PPC špecialistov, AdWords nadšencov, organizujeme jeho druhý ročník “vol. 2”. Latku sme tentroraz posunuli o level vyššie. Témy, ako aj celkový program eventu venujeme majiteľom a výkonnostným marketérom malých a stredných e-shopov.

Hlavná myšlienka eventu sa nesie v duchu edukácie a networkingu s tými najpovolanejšími odborníkmi zoskupenými na jednom mieste. Rozšírte si aj vy svoje vedomosti z oblasti online podnikania a posuňte váš e-shop za hranice Slovenska so správnymi ľuďmi, na skvelom mieste a v ten pravý čas!

Event PPC LIVE BRATISLAVA vol. 2 je príležitosť zoznámiť sa so skúsenými PPC a e-commerce odborníkmi, ktorí budú prednášať na tému "Hlavné piliere pre rýchly rast e-shopu a export".

Prečo sa zúčastniť?

  • Získate konkrétne tipy z praxe, ktoré môžete implementovať priamo na vašich e-shopoch

  • Vlastné know-how vám odovzdajú PPC špecialisti s dlhoročnými skúsenosťami  v oblasti online marketingu

  • Dozviete sa tajomstvo Magic Scriptu, ako predbehnúť konkurenciu a zároveň ušetriť čas aj náklady

  • Zažijete interkatívne prednášky plné reálnych situácií z bežnej praxe

  • Zistíte, v čom vám Google  certifikácia zjednoduši orientáciu v e-commerce pojmoch a navedie vás na pochopenie súvislostí, týkajúcich sa vášho online podnikania

Pre koho je tento event určený?

  • Prioritne pre majiteľov a priamych zamestnancov e-shopu, nesúcich zodpovednosť za riadenie a rast malých a stredných e-shopov

  • Pre ľudí s víziou, ktorí majú chuť posunúť svoje online podnikanie až za hranice SR

  • Pre všetkých, ktorí chcú aby ich e-shop, akceleroval

Program - kto bude prednášať?

Postupne Vám odhalíme všetky 4 témy a mená speakrov.

Na začiatok len malá ochutnávka:

Pavol Adamčák (ui42) - Tajomstvo Magic Scriptu

Spoznajte čaro nástroja a bidding algoritmu, ktorý naraz rieši otázku, ako s minimálnym časom riadiť veľké e-shopy na Heureke, a zároveň z nej získať väčší obrat pri nezmenenej nákladovosti. Marketingový riaditeľ ui42 digital Palo vám priblíži tajomstvo Magic Scriptu, ktoré zožalo veľký úspech aj na Marketing Festivale.

PAVOL ADAMČÁK

Pali je riaditeľom online marketingu v spoločnosti ui42. Jeho doménou je výkonnostný online marketing vrátane stratégii pre rast a export e-commerce.

“K online marketingu som sa prvýkrát dostal skrz reklamu Google AdWords a možno aj preto je výkonnostný marketing mojou najsilnejšou doménou doteraz. Od roku 2014 som aj regionálnym Google trénerom pre Google AdWords a Analytics.

Miesto a čas

KPMG , Bratislava

18:30 registrácia, 19:00-21:30 prednášky, po 21:30 networking

mapka KPMG

Cena

Bezplatne

PPC LIVE BRATISLAVA vol. 2 zostáva verné tradíci svojej vízie zdieľania kvalitných informácií a vzdelávania odborného publika pre celkový rast online podnikania na Slovensku.

Ak sa chcete zúčastniť PPC LIVE BRATISLAVA vol. 2, neváhajte ani minútu. Vyplňte krátku prihlášku čím skôr, pretože počet miest je limitovaný. Vidíme sa 14. júna 2016 v priestoroch KPMG. :)