European Business Awards 2011

ui42 sa podarilo už druhýkrát za sebou získať nomináciu na prestížne nezávislé ocenenie European Business Awards v kategórii Inovácia roka 2011. Porotcov oslovil inovatívny prístup k testovaniu použiteľnosti webových aplikácií, vďaka ktorému slovenské webové projekty dosiahli výrazné zlepšenie vo svojich e-commerce aktivitách.

V ui42 sme realizovali už 32 usability testovaní na Slovensku, v Česku a v Maďarsku: spolu 50 dní testovania s 275 používateľmi pre 14 klientov.

Spolu s ui42 bolo nominovaných ďalších päť úspešných slovenských firiem: InterStore, ESET, QBSW, Piano Media a Leitner + Leitner.

Dôležité novinky z leta od Google

Na záver prehľad najdôležitejších noviniek od Google pre všetkých, ktorí prevádzkujú weby:

  • Nové tlačidlo +1 od Google je ako Like od Facebooku. Pridanie tlačidla +1 na vaše stránky umožní používateľom odporučiť váš obsah. Viacej informácií na blogu Google v angličtine.
  • Google Panda update už aj na Slovensku. Google upravil algoritmus vyhľadávania, čo môže ovplyvniť SEO a pozície vašich webov v Google. Viacej informácií na blogu Google v angličtine.
  • Google Analytics zmenil spôsob počítania návštev, čo sa môže prejaviť v náraste návštev a poklese parametrov bounce rate a conversion rate. Plus sa tieto parametre nebudú dať porovnať s minulosťou. Viacej informácií na blogu Google v angličtine.
  • V novom rozhraní Google Analytics pribudol report Viackanálové zúženia, ktoré umožňujú sledovať celú cestu, ktorá viedla ku konverzii, a tak lepšie porozumieť, ako ľudia nakupujú. Odporúčam prehľadné vysvetlenie od kolegu.

Prajem príjemný deň,
Martin Krupa
riaditeľ ui42

ui42 na facebook.com

 

Vyberáme z Blogu ui42:


Cesta k vašej konverzii je zložitejšia ako si myslíte. Odkryte ju s novým prehľadom Google Analytics: Viackanálové zúženia


Príručka e-Mail Marketingu: #1 Prečo etika stojí za námahuNové nástroje


V ui42 využívame aj nové nástroje komunikácie na internete:

Blog, Twitter, Facebook

Píšeme tam čerstvé novinky nielen z ui42, ale celkovo o webe. Zisťujeme, ako tieto nové formy správne využívať. A radi sa o naše skúsenosti podelíme.

  Sledujte nás aj na
Twitter Facebook

Ak máte otázky, obráťte sa na nás e-mailom alebo telefonicky na 0650 520 142

O nás | blog | ui42 facebook | ui42 twitter
Ak si neželáte dostávať ponuky e-mailom, kliknite sem.