{DUMMY}

hľadáme talent, ponúkame voľnosť

Učíme kriticky myslieť.Radi riešime príčinu problému.

Aktuálne príležitosti:

Teraz hľadáme:

UX dizajnér

Si nadšenec UX dizajnu a chceš pre nás pracovať? Ak pri tvorbe grafických návrhov myslíš na používateľa a chceš pracovať medzi skutočnými špecialistami, chyť sa tejto šance.

Koho hľadá náš UX tím?

FB performance marketér

Chceš sa rozvíjať v partii ľudí, ktorých všetko okolo performance na Facebooku jednoducho baví? Máš skúsenosti s nástrojom na tvorbu FB reklám - ROIhutner, alebo ti nerobí problém si ho rýchlo osvojiť?

Poď robiť výkon na facebooku!

Senior sEO špecialista

Si TOPka pokiaľ ide o SEO a nechceš sa “zahrabať do agentúry”, ktorá neocení tvoju kreativitu pri riešení problémov? U nás si ceníme skúsenosti, a to  o to viac, ak si ich získal vlastnou zásluhou!

Zisti aké sú benefity u nás!

senior PPC špecialista

Vieš vybrať správne CTA, vždy si spomenieš na 3 kľúčové výhody oproti konkurentom a skenuješ PPC kampane nielen očami odborníka, ale aj zákazníka? Pýšiš sa Google Adwords a Analytics certifikáciou? Chceme Ťa!

Zisti, či si to ty!

PPC špecialista - CZ

Hľadáme si PPC kamošov aj v Česku! Čoraz viac našich klientov má veľké exportné ambície. My im ponúkame najvyššiu kvalitu, pokiaľ ide o akýkoĺvek trh - a preto potrebujeme viac šikovných českých kolegov :)

Expanduj s nami!

stáž pre PPC nadšenca!

Nemusíš byť Google AdWords profík - naši ostrieľaní PPCčkári ho z teba urobia!Dôležité je byť iniciatívny, 1:1 prístup seniora a práca na parádnych projektoch sú samozrejmosť. 

Join the cool club!

Výberový proces

  • spíš svoje doterajšie skúsenosti do CV a pošli na kariera@ui42.sk

  • povedz, kto si, v motivačnom liste

  • ak zaujmeš, absolvuješ prvé kolo pohovoru (niekedy aj remote&online, ak je vzdialenosť väčšia), nasleduje odborný test/cvičná úloha a online osobnostný dotazník, a nakoniec ešte jedno stretnutie

  • záujem býva veľký a ak dlhšie čakáš na odpoveď, zvyčajne to znamená, že príde len poďakovanie (odmietnutie nie je prehra, len aktuálne nenastal “match”, budúcnosť je otvorená)

Pre študentov

Talentovaní študenti majú v ui42 vždy otvorené dvere. Ak máš záujem o stáž, absolventskú prax a študuješ vývoj webov, online marketing alebo eCommerce, pošli kreatívny motivačný list a dostaneš šancu učiť sa veci vo firme, ktorá vytvára online biznis od roku 1997.


[dekorácia]

Máte záujem o naše služby?

Alebo volajte +421 650 520 142