{DUMMY}

Hľadáme:

Ak tu nie je pozícia, ktorú hľadáte Vy a stále si myslíte, že Vás potrebujeme, napíšte o sebe.

Aktuálne príležitosti v ui42:

PHP programátor

  • náplňou práce je návrh, vývoj a údržba internetových aplikácií a webov, náš DEV tím rieši výnimočné technológie a komplikované problémy

  • aktuálne témy sú responzívny e-shop a nákupný košík (Bootstrap), continuous integration (design & setup of development workflow), deployment in CMS BUXUS (design & implementation)

  • požadujeme pokročilú znalosť PHP, HTML, MySQL, Javascript a základy administrácie UNIX/Linux

  • prečo ísť programovať k nám?


SEO špecialista

Si TOPka pokiaľ ide o SEO a nechceš sa “zahrabať do agentúry”, ktorá neocení tvoju kreativitu pri riešení problémov a skúsenosti, ktoré si získal najmä svojou zásluhou? Zisti aké kariérne výhody ťa čakajú u nás!

Skoro všetko o SEO pozícii v ui42 ->

TOP PPC špecialista

Vieš vybrať správne CTA, vždy si spomenieš na 3 kľúčové výhody oproti konkurentom a skenuješ PPC kampane nielen očami odborníka ale aj zákazníka? Pýšiš sa Google Adwords a Analytics certifikáciou? Chceme Ťa!

Zisti, či si to ty!

PPC špecialista - CZ - BRNO

Hľadáme si PPC kamošov aj v Česku!

Expanduj s nami!

Ponúkame stáž pre budúceho PPC machra!

Nemusíš byť Google AdWords profík - my ho z teba urobime! Dôležité je byť iniciatívny, 1:1 prístup a práca na parádnych projektoch sú samozrejmosť. 

Join the cool club!

Výberový proces

  • spíš svoje doterajšie skúsenosti do CV a pošli na kariera@ui42.sk

  • povedz, kto si, v motivačnom liste

  • ak zaujmeš, absolvuješ prvé kolo pohovoru (niekedy aj remote&online, ak je vzdialenosť väčšia), nasleduje odborný test/cvičná úloha a online osobnostný dotazník, a nakoniec ešte jedno stretnutie

  • záujem býva veľký a ak dlhšie čakáš na odpoveď, zvyčajne to znamená, že príde len poďakovanie (odmietnutie nie je prehra, len aktuálne nenastal “match”, budúcnosť je otvorená)

Pre študentov

Talentovaní študenti majú v ui42 vždy otvorené dvere. Ak máš záujem o stáž, absolventskú prax a študuješ vývoj webov, online marketing alebo eCommerce, pošli kreatívny motivačný list a dostaneš šancu učiť sa veci vo firme, ktorá vytvára online biznis od roku 1997.


[dekorácia]

Máte záujem o naše služby?

Alebo volajte +421 650 520 142